Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 5 10
Call-Girls 7244
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είδα την Ίνα στο Σαιντ και κόλλησα στο να την θαυμάζω… και να την λιγουρεύομαι... Έρωτας
Όμορφη κοπέλα, ψιλή, αδύνατη, με μακριά μαύρα μαλλιά, πράσινα μάτια μοντέλο δηλαδή με λίγα λόγια… κακά τα ψέματα μου πέρασε από το μυαλό ότι σίγουρα θα έχει γίνει κάποια επεξεργασία στις εικόνες αλλά από την άλλη σκέφτηκα πόσο πολύ να τις έχουν αλλάξει;.. Χμμμ;
Στο τηλέφωνο που είχα με το γραφείο της με διαβεβαίωσαν ότι οι φωτογραφίες της είναι αληθινές και ότι η Ίννα είναι αστέρι!...
Όντως, είναι πανέμορφη και πολύ δοτική. Ευχάριστη, τρυφερή. Καμία διαφορά με τις φωτο.
Μπήκαμε γρήγορα στο ερωτικό παιχνίδι χωρίς πολλά πολλά .
Ξεκίνησε με πίπα χωρίς προφυλακτικό και με καλή για την ηλικία της τεχνική με έκανε να χύσω στο 10λεπτο στο πρόσωπο της. Deep throat πονηρές ματιές και ρούφηγμα των διδύμων. Παιχνιδιάρα γλώσσα. Το κορίτσι είναι η καύλα προσωποποιημένη. Μετά από ένα απαραίτητο τάιμ άουτ για ντουζάκι και μια ανάσα βούρ για τον δεύτερο γύρο κι ξεκίνησα με 69. Τρυφερό μουνάκι, καθαρό για γλείψιμο και μια κωλοτρυπίδα στενή, σκέτη καύλα... Έρωτας
Σφιχτό το μουνάκι της όσο πρέπει γιατί είναι και πιτσιρίκα. Την πήρα σε ιεραποστολικό, πολύ καλή στάση γιατί η θέα είναι όλα τα λεφτά και έπειτα στα τέσσερα για να βάλω ταυτόχρονα και ένα δάχτυλο στο κωλαράκι της. Εξάντλησα σχεδόν όλο τον χρόνο μου και πρώτού εξαντλήσω και την υπομονή της τελείωσα στον κώλο και στην πλάτη της.
Λικνίζεται πολύ φυσικά και αφήνει ωραία χαμηλόφωνα βογκητά. Αν μου περίσσευαν 50€ θα γαμούσα και κώλο αλλά αρκέστηκα στο δάχτυλο γαμώ την κρίση μου… (χαχαχα)
Αν και πιτσιρίκα η Ίννα είναι πολύ καλή στο πρόγραμμά της, ορεξάτη, δοτική και μία ώρα ήταν λίγη για να την ευχαριστηθώ!...
Θα ήθελα να την ξαναδώ στο μέλλον με περισσότερο χρόνο για να απολαύσω και το κωλαράκι της!... ΚατσικογάμηςΈρωτας.... Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, snow19, pannap και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού