Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 692396
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μόλις είδα το βίντεο που ανέβασε η Αντριάννα καυλωσα και μου γεννήθηκε μια ανάγκη να την συναντήσω. Η συναντησηβελαβε χώρα την προηγούμενη εβδομάδα. Πήρα τηλέφωνο και κανονίσαμε μα βρεθούμε σε ξενοδοχείο του κέντρου.
Πηγαίνω στο ξενοδοχείο κάνω μπανάκι και περιμένω το κορίτσι.Η Αντριάννα ήρθε στην ώρα της και μολις ανοιγω την πόρτα μενω ΜΑΛΑΚΑΣ. Δεν ειναι η πιο ωραία γυναίκα που εχω δει στην ζωη μου,αλλα έχει ένα άγριο πρόσωπο που μου ξύπνησε έναν ποθο για άγρια γαμίσια.Το σώμα της είναι όπως ακριβώς στις φωτογραφίες. Νιώθεις ότι θα κάνεις σεξ με κάποια μιλφ που παίζει σε Αμερικανη τσόντα. Και όντως έτσι είναι. Η Αντριαννα ξέρει να κάνει σεξ.Πραγματικα σε ξεπατωνει.
Όταν μπήκε μέσα στο δωμάτιο γυρνάει γρήγορα προς εμένα και αρχίσει να με φιλάει με γλώσσα και πολύ πάθος.Εγω ανταποκρίθηκα στα φιλιά της και άρχισα να χουφτωνω την κωλάρα της.Τα χουφτωνα τα άρχισαν να είναι εκατέρωθεν και οι καυλες μου έχουν φθάσει στον ουρανό.Η Αντριάννα κατέβηκε προς τα κα4ω και που τον πήρε στο στόμα της και έπαθα κοκομπλοκο.Πολυ καλή πίπα. Ξαφνικά σταματάει την πίπα και μου λέει κάτσε χαλάρωσε και πάω για μπανάκι και έρχομαι. Έμεινα αυτό που λένε με τον πούτσο στο χέρι. Από μέσα μου σκέφτηκα τα χειρότερα αλλά ευτυχώς το παιχνίδι έδειξε αλλά πράγματα.
Όταν η Αντριάννα έκανε μπάνιο εγώ την επερνα μάτι και είδα ένα απίστευτο γυμνό σώμα και άρχισα να ανεβαίνω από την ψυχρολουσία που είχα φάει. Η Αντριάννα βγαινει απο το μπανιο και εγω καθομαι στα γονατα και ερχεται κοντα μου και αρχίζουμε τα γλωσσοφυλα. Τοτε κατεβαίνω εγω προς τα βυζια της που ειναι υπέροχα. Σαν γνησιος βυζολαγνος περασα αρκετη ωρα στο να πιπιλιζω τις ρόγες της,στο να χουφτωνω τις βυζάρες της και στο να τις ζουλάω.Εν συνέχεια το πιπίλισμα δεν σταμάτησε αλλά έβαλα το χέρι μου στο μουνάκι της το οποίο είχε ο αρχίσει να υγραινεται. Άρχισα να το τρίβω και η Αντριάννα έβγαζα κραυγές ηδονής. Αυτο κράτησε λιγη ωρίτσα και πήγα να σταματήσω αλλά η Αντριάννα μου τράβηξε το χέρι και το ξαναεβαλε στο μουνάκι της και έτσι συνέχισα το τρίψιμο και πρέπει να τελείωσε βγάζοντας κραυγουλες καυλας. Μόλις τελείωσε μου πήρε το χέρι από το μουνάκι της και άρχισε να το γλύφει.Μετα μου άρχισε μα με φιλάει στο λαιμό και σιγά σιγά κατέβηκε προς τα κάτω και άρχισε μια εκπληκτική πίπα. Κόντεψα να τελειώσω και της ζητάω να μου βάλει τον σκούφο της λέω να ανέβει από πάνω μου. Ανέβηκε και άρχισε να χοροπηδάει με μανία και έτσι μας βρήκε το τέλος του πρώτου ημιχρόνου.
Μπήκαμε για μπανάκι και μετά άραγμα για λίγο στο κρεβάτι.Υστερα από μια χαλαρή ψιλοκουβεντουλα που μάλλον δεν γούσταρε η Αντριάννα,γιατι μαλλον ήθελε να χαλαρώσει,μου λέει ότι τώρα θα περάσω ακόμα καλύτερα και ανεβαίνει από πάνω μου και άρχισε να με γλύφει στο λαιμό και να ανταλλάσουμε γλωσσοφυλα. Σιγά σιγά κατευθύνθηκε στο στήθος μου που άρχισε το πιπίλισμα και μετα προς τα κάτω.Η πίπα της πάλι ήταν καταπληκτική(από τις καλύτερες Που μου έχουν πάρει)Και αυτή τη φορα δεν άφησε παραπονεμένος τις μπάλες. Ό μικρός είχε γίνει τούρμπο. Ήθελα να της τον βάλω,αλλά πάλι ήθελα να χορτάσω τις βυζάρες της και έτσι την σηκώνω προς εμένα και άρχισα τα γλωσσοφυλα πάλι. Πρώτη φορά ανταλλαξα τόσα πολλά φιλιά με γυναίκα του χώρου. Μετά σηκωνόμαστε όρθιοι και άρχισα να την φιλάω στο λαιμό και παράλληλα να τις ξανατριβω το μουνάκι της.Η Αντριάννα είχε πάλι υγραθει.Μετά κατεβαίνω στα βυζια της και άρχισα το γλύψιμο. Η Αντριάννα μου έσπρωχνε το κεφάλι για να κατέβω προς τα κάτω,αλλά έβαλα το χέρι μου και άρχισα πάλι το τρίψιμο και συνέχισα το πιπίλισμα των βυζιων της.Η στάση αυτή δεν πολυβολευε αλλά ήμασταν και οι δύο πολύ καυλωμένος και έτσι η Αντριάννα περνάει το προφυλακτικό και μου το φοράει και μου λέει με έχεις καυλωσει και θέλω την πούτσα σου στο μουνί μου.Γυρναει ανάποδα στήνεται και μου λέει βαλτον και σκίσεμε. Της τον έβαλα και άρχισα το σφυροκόπημα. Η Αντριάννα αντέχει και γουστάρει το άγριο γαμισι. Δεν ήθελα όμως να τελειώσει το ραντεβού και να μην έχω γευτει τον κώλο της και έτσι την στήνω στα 4 και άρχισα να την γαμαω τον κωλαράκο της. Η Αντριάννα έβγαζα κραυγές και έλεγε γαμαμε,γαμαμε με δύναμη. Η σφυροκόπηση κράτησε για κάποια ώρα και ένιωθα ότι θα έρθει το τέλος και τον βγάζω από τον κώλο της,βγάζω το προφυλακτικό και της τα ριχνω όλα στη μούρη της.
Η Αντριάννα πήγε έκανε μπανάκι,έκανα και εγω κσι μιλισαμε για λίγο και μετα με αγκάλιασε και με φίλησε για να φύγει. Όταν με φίλησε εγώ ξαναχουφτωσα τις βυζάρες και η Αντριάννα χαμογέλασε και έφυγε κουναμενη αλλά όχι τρεχαμενη.
Αυτά έγιναν με την Αντριάννα.Ήταν από τα 3 καλύτερα ραντεβού που έχω κάνει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.619
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, grkcpl2003 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2018
τηλεφωνο ?
24 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τηλεφωνο...πολυ δυσκολο....πολλοί το ψάχνουν...λιγοι το βρίσκουν...
24 Σεπτεμβρίου, 2018
α ρε αδερφε με τρελανες...
μακαρι να μπορουσα να διακτινιστω...
Μπραβο ρε μαν,,,,Ναι!Ναι!Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3