Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Χύτες, χαιρετώ σας. Καπέλο

Αρκετές φορές μου έχει τύχει να καβλώσω βλέποντας όλες τις μονάρες με τα κολλητά ενδύματά τους να τονίζουν τους καλοσχηματισμένους γλουτούς τους καθώς περπατούν στο δρόμο. Ντροπή

Ευτυχώς υπάρχουν και οι σαύρες για να τις κοιτάω και αυτές πότε-πότε ώστε να μου πέφτει, αν τυχόν αρχίσει να μου σηκώνεται αυτοβούλως λόγω των αρχικώς αναφερθέντων ισχυρών οπτικών ερεθισμάτων... Γλώσσα Πλην όμως, υπάρχουν περιπτώσεις στις οποίες το απόθεμα στις σπερματοδόχες κύστες έχει αυξηθεί σε τέτοιο βαθμό ώστε να γίνεται ανυπόφορο... Money Mouth Όπως καταλαβαίνετε, οι κάβλες με λύγισαν και πάλι: Τα αρχίδια μου είχαν πρηστεί τόσο πολύ που πονούσαν καθώς περπατούσα στο δρόμο... Money Mouth Μοιραία λοιπόν οδηγήθηκα στους φιλήδονους και βρωμερούς δρόμους της ενοικιαζόμενης σαρκικής ηδονής... Κουλ

Στον οίκο που βρίσκεται στον όροφο του Φωκαίας 27 & Αχαρνών (γωνία), εκδιδόταν η Άννα, ένα νεαρό, λεπτό κοντοπούτανο (μάλλον εκ Βουλγαρίας) με απαξιωμένη φάτσα για χαστούκια, που όμως έχει πολύ ωραία καλοσχηματισμένα στήθη με ωραίες (αλλά υπερβολικά ευαίσθητες) θηλές. Ο κώλος της είναι λεπτός, αλλά μάλλον αδιάφορος. Ωστόσο, αν τον έδινε, θα της τον έσκιζα... Κατσικογάμης

Από όσα τάζει η τσατσά στο σαλόνι, το κοντοπούτανο δεν κάνει ούτε τα μισά. Θυμός Πέρασμα προφυλακτικού σε ημισηκωμένο μόριο, αερόπιπα (ευτυχώς χωρίς χέρι), και μόνο ιεραποστολική στάση, αρνούμενη να αλλάξει σε οποιαδήποτε άλλη κατά την διάρκεια της εν γένει σύντομης συνεύρεσής μας. Θυμός

Μιας και ήταν η δεύτερη φορά που την πήρα (η πρώτη φορά ήταν πριν κάποιους μήνες, και είχα πολύ θετικές εντυπώσεις, δεν ξέρω τί της συνέβη στο μεσοδιάστημα και άλλαξε τόσο πολύ! Λύπη ), οφείλω να σημειώσω ότι τόσο οι παρεχόμενες υπηρεσίες όσο και η αίσθηση του κόλπου της έχουν χειροτερέψει σε βαθμό που για εμένα καθιστούν άνευ νοήματος την όποια επανασυνεύρεση μαζί της. Γαμήσου

Έχυσα λόγω μεγάλης κάβλας και μόνο. Ευτυχώς ανακουφίστηκαν κάπως τα πρησμένα αρχίδια μου. Κατά τα άλλα, έφαγα την φόλα μου. Κεφάλι σε τοίχο! Δεν θα ξαναπάω, διότι αν ξαναπάω θα την χαστουκίσω και θα φύγω. Θυμός

Η καθαριότητα του χώρου μέτρια προς καλούτσικη.

Μαύρο στην τσατσά για την ψευδή διθυραμβική παρουσίαση του κοντοπούτανου στο σαλόνι. Γαμήσου

Η ημερομηνία της επίσκεψης είναι ενδεικτική.

Το δέκα στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, nec, dimmits και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού