Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειχα ορεξη για σιτεμενο κρεας και κατευθυνθηκα προς τον οικο οπου γνωριζα για την υπαρξη της Ναταλι...
Η Ναταλι ειναι μια σιτεμενη αδυνατη 50αρα περιπου σε ηλικια ουκρανη.
Οπως ευστοχα περιγραφεται και απο αλλο μυστη το δερμα της ειναι ηλιοκαμμενο με φακιδες στο στερνο
χαλαρο δερμα και πεσμενα μαραμενα 1,5αρια βυζια.
Το προσωπο της ειναι και αυτο γερασμενο αλλα δεν ειναι και πολυ ασχημο.
Ειναι ψιλοχαλια σε εμφανιση αλλα μου εφτανε που δεν ηταν χοντρη.
Οσο και αν φαινεται παραξενο η Ναταλί εχει την πελατεια της... τα δωματια ηταν γεματα
ενω απο αυτα ξεπροβαλλε οσο περιμενα να αδειασει δωματιο και ενας νεαρος ελλην... Χμμμ;
Μπηκα στο δωματιο και οσο περιμενα καυλωμενος, ακουσα την υπηρεσια να χτυπα πορτα στον αλλο πελατη που ηταν
κανα 5λεπτο στο δωματιο. Κεφάλι σε τοίχο!
Δεν πτοηθηκα ... Κουλ , φανταστηκα ομως και αυτο θα συνεβαινε και με εμενα. Θυμός
Σε λιγο ηρθε στο δωματιο η Ναταλι οπου ξαπλωμενο οπως με βρηκε επεσε πανω μου και αρχισε να με γλειφει δυνατα
στο λαιμο ρουφωντας ταυτοχρονα, φοβηθηκα λιγο μηπως με γεμισει σημαδια αλλα ευτυχως δεν μου αφησε.
Της ζητησα αμα θελει να μου κανει ρομαντικο μουνοτριψιμο πανω στο καυλι μου και δε μου αρνηθηκε.
Το μουνι της απο την εμφανιση και μονο φαινοταν χιλιοδουλεμενο ξεχειλωμενο και πλαδαρο με τα μουνοχειλα
διαπλατα ανοιχτα... αναμεσα τους μπηκε το καυλι μου και αρχισε να του κανει μασαζ με τα υγρα
γεροντομουνοχειλα της... στην αρχη το εκανε γρηγορα αλλα την συμβουλεψα να μου το κανει αργα και απαλα.
Μου αρεσε πολυ που μουνοτριβοταν επανω μου και οπως καταλαβα και σε εκεινη, ημουν στα προθυρα να μπω ακα μεσα της
μιας και ηταν πολυ ευκολο αλλα λες και διαβασε το μυαλο μου η Ναταλι και μου ειπε να προσεχω να μη μπει μεσα
γιατι δεν κανει ακα γαμησι...

-Οχι οχι προσεχω μη μπει μεσα !! ειπα στη Ναταλί. Ματάκι

Σε λιγο η κορασιδα κατεβηκε χαμηλα και αρχισε την ασκουφωτη πιπα της η οποια παρα τα χρονια την εμπειρια και την
καταγωγη της δεν εδειξε να ανταπεξερχεται σε οτι περιμενα... πολυ ρηχη πιπα με πιπιλισματα κυριως στο πουτσοκεφαλο
και χτυπηματα με τη γλωσσα σε αυτο. Δυστυχως δεν ευχαριστηθηκα πιπα.
Την εβαλα σε μια και μοναδικη σταση και τη γαμησα την κανονικη με τη Ναταλι να δειχνει οτι θελει να γαμηθει και να το επιζητα...
Με δικη της πρωτοβουλια ζητουσε γλωσσοφιλα ενω ανοιγε τα ποδια της οσο μπορουσε, την γαμησα δυνατα και την εχυσα πολυ.
Η υπηρεσια ειχε χτυπησει ηδη την πορτα διακριτικα αλλα η Ναταλι δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.


Συμπερασματικα η Ναταλι ειναι μια γκιλφ αρκετα μετρια σε παρουσια.
Κανει δυνατο γαμησι και συμμετεχει αρκετα χωρις να κλεβει.
Στα αρνητικα η κακη πιπα της και οτι η τσατσα χτυπαει πορτα νωριτερα του προβλεπομενου χρονου της συνεδριας.

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.961
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού