Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αρχικα συγνωμη απο τους συναθλητες που δεν εγραψα οταν επρεπε κ αργησα.τεσπα...μετα την δουλεια κ πριν απο 1 γαμο αγγαρια που ειχα να παω κ επειδη ηξερα οτι ολες οι φιλες της νυφης ηταν για το γαιδαρο καβαλα ειπα να αμαρτησω...λεω να κανω 2 3 βολτες αλλα επειδη με πιεζε κ ο χρονος λεω αμα βρω βυζαρες μπηκα με το κεφαλι...κ τι το ηθελα ο πουστης μπαμ με την πρωτη βυζαρες....καργα πλαστικο βεβαια αλλα δεν γαμιεται...τσατσα πουθενα η λιλη με ειπε τις τιμες σε αυτην εδωσα τα φραγκα κ πανω που της τα εδινα σκαει κ ντιλιβερας κ τον πληρωνει με τα δικα μουΝαι!...στα της πραξεως κορμαρα οπως ειπα με μερικα τατουαζ κ πλαστικες βυζαρες...φαινεται να τα εχει κανει τα χιλιομετρα της...στην αρχη ξενερωσα γιατι οχι μην τα ζουλας οχι μην τα πιεζεις οχι μην ρουφας...τρελαθηκα κ την λεω ρε μωρο για τα βυζια σου μπηκα οχι για να σε χαιδεψω αντε σοβαρεψου λιγο...πιπα μετρια ακαποτη αφου με σκουπιζε την πουτσα κανα τεταρτο κ στα μεσα της πιπας.βαλε καποτα την λεω με εχεις αγανακτησει κ αρχιζει το καβαλημα...πολλες ψευτικες κραυγες αλλα με εφτιαξε κ την γυρναω στα 4 οπου αρχιζε να βαζει δακτυλο στο κωλο της κ εφτασα σε σημειο εκρηξης αλλα κρατηθηκα κ την γυρισα στο πλαι...μου λεει μην κουνιεσαι αστο πανω μου κ αρχισε να χορευει πανω στο πουτσο μου.ωραια ηταν αλλα λιγο η κουραση της δουλειας λιγο η ξενερα μου δεν εχυνα με τιποτα...την λεω αστο μωρο δεν παιζει να χυσω σημερα μαζι σου...γυρναει με ενα υφος σαν της σκοτωσα την μανα κ μου λεει απο εδω μεσα δεν εφυγε κανεις χωρις να χυσει..γελασα κ ειπα για να σε δω ρε πορνοσταρ τι θα κανεις δλδ...πεταει την καποτα κ αρχιζει να κανει πιπα σαν πεινασμενη dp για πλάκα sloppy ως εκεί που δεν πάει άρχισα να φτιάχνονται αλλά τελείωνα από χρόνο οπότε η τύπισσα χωρίς να ρωτήσει κ από το σαλιο που είχε η περιοχή βάζει δάκτυλο κ πιέζει προστάτη με συνέπεια να τα πάρει όλα στο στόμα απροειδοποιητα....άρχισε να γελαει κ να λέει στο είπα στο είπα με τα χυσια να τρέχουν από το στόμα της οπότε έσκασα στα γέλια...Τελικά είχαμε αίσιο τέλος αλλά έπρεπε να την βρίσω για να πάρει μπρος...δεν θα ξαναπηγαινα πάντως...δεν είμαστε 20 χρονών πλέον να μας κοροϊδεύουν οι κ καλά επαγγελματιες...δίνω λεφτά απαιτώ υπηρεσίες...αλλά αυτή η πουτανα η πόλη μια ζωη μέτριες θα φέρνει κ στις 100 με το ζόρι οι 10 να αξιζουν κ αυτες μεχρι να παρουν τα μυαλα τους αέρα KEEP FUCKING BROTHERSΚατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
83
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, kassler, Greek30 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού