Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επιστροφή στα πάτρια εδάφη με πολύ όρεξη για ξανθό μουνακι! Λιγο η κριτική του φίλτατου νεανία Dirty69, λιγο οι φωτογραφίες του νέου ξανθού τεμαχίου απο Ουκρανία δε θέλει πολυ για να καταλήξει κάνεις στις Μούσες Σπασίκλας... Στην υποδοχή η Μαρια με καυτό φόρεμα. Εκει σκέφτηκα που είσαι Βασίλη να θαυμάσεις... Βολεύτηκα και αμέσως έπεσαν αλλεπάλληλες προτάσεις για κεράσματα Ναι!. Προτίμησα όμως να κεραστώ τα κορίτσια και η Μαρια σε ρόλο παρουσιάστρια έδωσε το συνθημα να ξεκινήσουν τα καλλιστεία Ναι!. Πρώτο μονδελο η Αντριανα! Χρειστηκε όλη μου η αυτοσυγκράτηση για να μην περάσω με τη μια αλλα λέω στον εαυτό μου μαλακα σκέψου μια φορά στη ζωή σου και με το πανω κεφάλι και δες και τις άλλες κοπέλες! Next model, Δώρα...πολυ σεξυ, άνετη κορμάρα με ωραίο κωλο. Παρέλασαν επίσης η Εύα και η Βικτώρια (πολυ δυνατό και αυτο το κορμί μπήκε στη λίστα) και μου άφησε για το τέλος τα 2 νέα κορίτσια του μαγαζιου τη Λινα και την Αλινα. Βγαίνει πρωτα το μελαχρινό ατι η Λινα και εκεί ένιωσα τη στύση να έρχεται αλλα κράτησα χαρακτήρα. Ψηλή, με σωματαρα, ωραία ποδια, ωραίο κωλαρακι και προσωπαρα! Μολις βγήκε η Αλινα όμως... Λεω εδω είμαστε! Πολυ γλυκιά κοπέλα, έσταζε μέλι! Πεταχτό κωλαρακι, ωραία ποδια, πολυ περιποιημένα άκρα, ξανθό με πολύ ωραία μάτια σκανδαλιάρικα και προσωπαρα! Αποφάσισα σε ελάχιστο χρονο να παρω μια ώρα και περάσαμε στα ενδότερα... Η κοπέλα είναι πολυ καινούργια και σήμερα ήταν η πρώτη της μερα. Είχε λιγο άγχος αλλά ήταν τόσο γλυκιά και τόσο πρόθυμη που δεν μας εμποδίσε να περάσουμε καλα... Αφου έκανα το ντουζακι μου με ρώτησε αν θα ξεκινήσουμε με μασαζΜεγάλο χαμόγελο Λεω από μεσα μου πιο μασάζ... Χαμογέλασα και την πηρα στην αγκαλιά μου. Μου έσκασε ενα τόσο γλυκό και τρυφερό χαμόγελο που έλιωσα. Η τύπισσα ειναι έρωτας. Οταν χαμογελάει φωτίζετε το προσωπο της και χαμογελανε και τα ματιά της. Έκανα κίνηση για φιλι προετοιμασμένος για φόλα αλλα σε εκληξη μου εισέπραξα αλλεπάλληλα γλωσσοφιλα. Προσκύνημα Όσο φιλιόμασταν ξεκίνησα να την γδύνω αργά και βασανίστηκα ώσπου έμεινε μονο με τη ρόμπα που με φτιάχνει πολυ και τα τακούνια της και ήταν σκέτη καυλα! Τα χάδια της φαινόταν πολυ πραγματικά, τα φιλια της το ίδιο. Το βυζακι της μικρό με ωραία ρώγα η οποια έγινε αμέσως πέτρα μολις άρχισα να ασχολούμαι μαζι της. Οσο φιλιομασταν ένιωθα το μουνακι της να γίνεται μούσκεμα. Αφου έπαιξε λιγο με τον καυλωμενο πουτσο μου βάλαμε λάστιχο και γονάτισε για τα τον πάρει στο στόμα. Λιγο άπειρη στο τσιμπουκι αλλα με λίγη καθογησηση βρήκε ρυθμούς και μάλιστα προσπάθησε και να τον πάρει όλο μεσα! Εγω είχα κατακαυλωσει! Την έστησα ιεραποστολικα πανω στο μασαζοκρεβατο και μπήκα άγρια μεσα στο στενό αλλα υγρό μουνακι της. Όσο τηνπηδουσα έτσι δε σταματήσαμε να φιλιόμαστε. Η Αλινα γούσταρε και φάνηκε απο τον τρόπο που τυλιγε τα πόδια της γύρω μου για να τον πάρει όλο.μεσα. Μάλιστα ανέχτηκε και λιγο δαχτυλάκι στην πισω τρυπουλα (πρωκτικό δεν...). Αλλαγη στάσης για ξέσκισμα στα όρθια με μπόλικα γλωσσοφιλα σκίσιμο με ανοιχτά κωλομερια. Οταν έχυσα το κρεβάτι είχε φτάσει σχεδόν στο μπάνιο Ναι!. Με φίλησε τρυφερά και ζητησε την άδεια μου να πάει για μπάνιο. Έβαλα το κρεβάτια τη θέση του και φρεσκαριστηκα και γω. Ξάπλωσα για μασαζ αλλα μόλις έπιασα λιγο μπουτάκι ήμουν καυλωμενος και έτοιμος και η μικρή βρέθηκε σε ελάχιστο χρονο με το καυλι μου στο στοματάκι της για δεύτερη φορά. Αυτη τη φορά η πίπα της ήταν πολυ καλύτερη. Την πηρα παλι στα όρθια και στα 4 με θέα τη μουναρα της και την κωλοτρυπιδα της και μετά την πηρα παλι ιεραποστολικά για να βλεπω την προσωπαρα της και να καυλωνω... Τα χείλη μας δεν ξεκόλλησαν παλι. Με τυλιξε με τα πόδια της και δε με άφηνε να φυγω και γω γαμουσα σαν να μην υπάρχει αυριο με πάθος που δε μου βγαίνει εύκολα σε μασατζιδικο. Μολις τελειώσα έκανε οτι μπορούσε για να με στραγγιξει μέχρι την τελευταία σταγόνα! Κάναμε το ντουζακι μας. Με βοήθησε να ντυθώ, με έφτιαξε, με σουλουπωσε και με ξεπροβόδισε γλυκα, με πολλα φιλιά Έρωτας Το μόνο σίγουρο ειναι οτι θα ξαναπάω άμεσα για δεύτερο γύρο με την Αλινα!
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anatoliz, dmtrsxxx, Ettore και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2018
Δεν έχεις αφήσει τίποτα όρθιο Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
21 Σεπτεμβρίου, 2018
Η Αλίνα κάνει ελεύθερο στοματικό???
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2