Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καταρχήν θα ήθελα να δηλώσω ότι μου αρέσουν οι μικροκαμωμένες αδύνατες ξανθιές, με ωραίο κώλο και στητό μετρίου μεγέθους στήθος. Εξ ορισμού λοιπόν η DOLLY μου άρεσε. Επιπροσθέτως η συγκεκριμένη έχει και καταπληκτικά χείλη, οπότε παίρνει και κάποιους έξτρα πόντους.

Όπως μαρτυράει ο τίτλος , η DOLLY είναι η νεαρή κόρη της καινούργιας γειτόνισσας, που την συναντάς ξαφνικά στο ασανσέρ, κάθετε μπροστά σου με την πλάτη γυρισμένη, εσύ κάτι μουρμουρίζεις από μέσα σου, αυτή είναι σίγουρη ότι χαζεύεις τον κώλο της και στη συνέχεια όταν μένεις μόνος σου στο σπίτι την φαντασιώνεσαι. Μόνο που στην περίπτωση της DOLLY, την νεαρή γειτόνισσα μπορείς να την πάρεις από πίσω.

Εμφανισιακά και σε επίπεδο Photoshop θα έλεγα 10% επεξεργασία σε πρόσωπο και σώμα, οπότε ουσιαστικά είναι το κορίτσι των φωτογραφιών. Παρόλα αυτά έχει ένα μεγάλο tattoo στον έναν γοφό που δεν φαίνεται στις φωτογραφίες, 2 μικρές λέξεις στον άλλον και ένα στο χέρι. Εμένα δεν με χάλασαν διότι όταν την βλέπεις στα 4 αυτά περνούν μάλλον απαρατήρητα. Κατά την άποψή μου θα ενοχλήσουν μόνο εκείνους που μισούν τα tattoo. Η ηλικία της πρέπει να είναι αληθινή, είναι κοριτσάκι.

Στο social, στην αρχή είναι λίγο σφιγμένη, μετά ανοίγεται και χαλαρώνει. Τα Αγγλικά της εάν δεν αποφασίσεις να μιλήσεις μαζί της για τον εξπρεσιονισμό είναι μια χαρά.

Είναι ολοκάθαρη, έχει ωραία μυρουδιά και γεύση και γενικά νιώθεις ότι μαζί της είναι όλα ασφαλή.

Στο sex, στην αρχή είναι λίγο σφιγμένη, δεν νομίζω ότι αυτό οφείλεται σε απειρία στην πράξη, αλλά σε απειρία στα ήθη και τα έθιμα του επαγγέλματος και γενικά στην γνώση του πως γεμίζουν τα κενά ανάμεσα στα sex. Στην συνέχεια απελευθερώνεται και τα πράγματα βελτιώνονται ραγδαία. Κάποιες στιγμές σου δίνει την εντύπωση ότι περνάει και αυτή καλά (μάλλον σπάνιο σε αυτή την ηλικία).Στην αρχή απέφευγε το φιλί με γλώσσα στην συνέχεια ενέδωσε. Στο τέλος δεν ήταν σίγουρη εάν θα τα πάρει στο πρόσωπο ή όχι, οπότε πήγε μισό μισό, χωρίς όμως να διαμαρτυρηθεί για κάτι. Το καλύτερό της είναι όταν την έχεις στα 4.

Γενικά στο κρεβάτι δεν με ενόχλησε τίποτα, όπως επίσης και δεν με ενθουσίασε τίποτα, με εξαίρεση το καταπληκτικό Anal και το Handjob, κατά το οποίο φτύνει συνεχώς και το παίζει μέσα στα σάλια, το οποίο εμένα μου άρεσε πολύ. Ίσως να οφείλεται και σε εμένα (η ημέρα μου ήταν ιδιαίτερα κουραστική), αλλά χωρίς να μου αρνηθεί τίποτα και χωρίς να με ενοχλήσει τίποτα, περιέργως στην τελική κάτι μου έλειψε.

Θα την ξαναέβλεπα ευχαρίστως, διότι πιστεύω ότι ανήκει στα είδη που βελτιώνονται με την πάροδο του χρόνου, χωρίς να απαιτείται ιδιαίτερη προσπάθεια μιας και το έχουν στο DNA τους. Κατά την άποψή μου την επόμενη φορά που θα έρθει Ελλάδα θα είναι σε άλλο επίπεδο.

Το τελικό συμπέρασμα θετικό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
999
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Quarantaris και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2018
φιλι χωρις γλωσσα, γιατι; το αρνηθηκε;
22 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι δεν το αρνήθηκε, απλά στην αρχή προσπάθησε να το αποφύγει χωρίς όμως να δυσανασχετήσει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2