Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452323
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχω πρωινή όρεξη για να γευτώ πιτσιρικάκι. Είχα να πάω κέντρο οπότε βλέπω τις βάρδιες διαφόρων στούντιο κι επιλέγω να γνωρίσω την Ιωάννα που από καιρό είχα σταμπάρει. Φτάνοντας, παρκάρω απ έξω (σημαντικό το ότι προσφέρεται χώρος στάθμευσης) κι ανεβαίνω. Η ευγενέστατη κυρία μ ενημερώνει ότι τα προγράμματα ξεκινάνε από 50 Ευρώ (μάλλον θα έχουν αντιμετωπίσει παράπονα Χμμμ; μα δεν ξέρει πού πάει ο άλλος Χμμμ; ). Περιμένω και μου παρουσιάζεται η μικρή. Ξανθούλικο,με ανταύγειες, κοντούλικο αλλά σωματάρα και αψεγάδιαστο (επιβεβαιώθηκε κι από κοντά,πολύ κοντά Ματάκι ). Καλά καταλάβατε, πέρασα στο δωμάτιο και άραξα να περιμένω, ωραίος χώρος σωστά φωτισμένος, δεν μ αρέσει το πολύ σκοτάδι, νομίζω είχε και TV αλλά δεν επαίζε κάτι (but who cares?). Έρχεται το κουκλί με τα ρέστα μου για τα οποία η κυρία θα πήγαινε να χαλάσει κιόλας! Μου συστήνεται και είναι πολύ γλυκειά και άνετη,σαν να είναι γνωστή σου, πραγματικά καθόλου ψυχρή ή τυπική. Σαν σώμα έχει το αψεγάδιαστο teeny σωματότυπο, χωρίς ίχνος χαλάρωσης ή κυτταρίτιδας. Μετά από προκαταρκτικά, όπου δυστυχώς διαπίστωσα ότι δυστυχώς γαργαλιέται πολύ όπως είπε, δεν κάνει ποδολαγνεία (γι αυτό δεν της έβαλα 10΄ στη βαθμολογία). Σαν συμμετοχή έχει πολύ καλή και μιλάει μαζί σου να συνεννοηθείς. Παίζει να είναι όντως Ελληνίδα όπως αναφέρεται στην εν λόγω σελίδα του Κηφισού 30. Ρώτησε αν έχω θέμα να χρησιμοποιήσει κρέμα !!!! που και φυσικά δεν είχα. Το κορίτσι είναι πολύ καλό και στο στοματικό να ξέρετε,δεν σε πονάει καθόλου. Γενικά θεωρώ ότι είναι για GFE φάση, και το ιδανικό κιόλας. Μετά το τέλος δεν έφυγε καθόλου γρήγορα. Να πάτε και να της φερθείτε σωστά...δεν θα χάσετε Ματάκι

Υ.Γ.Θα ξαναπάω και σύντομα κιόλας....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
633
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mhnotayros, dmtrsxxx

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού