Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αρχικώς η επικοινωνία με το γραφείο ήταν απλώς εξαιρετική, τίποτα το λιγότερο. Πρώτη επικοινωνία μέσω μέιλ, δεύτερη μέσω τηλεφώνου και κάθε φορά ευγενικοί και πρόθυμοι. Όπως και μετά την συνάντηση, για μάθουν αν μείναμε ικανοποιημένοι. Και μιλάω στο πληθυντικό διότι είμαστε ζευγάρι, άντρας γυναίκα. Είχαμε πει στην αρχή για άλλη κοπέλα αλλά το γραφείο μας πήρε και μας πρότεινε τη Λίνα ως την πιο κατάλληλη για αυτό που θέλαμε. Η συμφωνία που κάναμε περιελάμβανε μόνο περιποίηση της γυναίκας με εμένα να βλέπω, όπως και τηρήθηκε στο έπακρο από μέρους της. Εγώ συμμετείχα και λίγο με τη δική μου κοπέλα. Μάλιστα η προθυμία της κοπέλας ήταν τέτοια που ήθελε να προσφέρει και περισσότερα από όσα εμείς επιθυμούσαμε. Καλή διάθεση από την αρχή, που δεν μειώθηκε καθόλου καθ'όλη τη διάρκεια της συνάντησης. Στην αρχή πράγματι είναι ολιγομίλητη γιατί θέλει να ερευνήσει το τι επιθυμεί ο άλλος.Αφού το ξεκαθαρίσαμε η κοπέλα πήγε με ζήλο επί τω έργω. Το κόστος όπως μας είχε ενημερώσει το γραφείο ήταν στα 220 €(150 + 70 για το δεύτερο άτομο παρών) συν έξοδα ταξί. Η συνάντηση ήταν out call σε ξενοδοχείο επιλογής μας. Η κοπέλα εμφανισιακά είναι πάρα πολύ καλή, οι φωτογραφίες δεν την αδικούν καθόλου, ίσως λίγο πιο "καλλιτεχνικές" στο ιντερνετ, αλλά εδώ μία τραβάμε εμείς με το κινητό και κατευθείαν την πειράζουμε με το πρόγραμμα του κινητού. Η σύντροφός μου έμεινε ικανοποιημένη πλήρως με την κοπέλα. Καλή συνέχεια να έχει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
36
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, satyrus, sackatack2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού