Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η απόλυτη κοκκινομάλλα είναι στην Αθήνα και την έχεις στο κρεβάτι για όσο θέλεις και αντέχεις, σωματικά και οικονομικά.
Η Victoria είναι το απόλυτο θηλυκό που με ς έφτιαξε και μόνο από τις φωτογραφίες. Επικοινώνησα με το γραφείο και τους εξέφρασα την ανησυχία μου μήπως οι φωτογραφίες είναι υπερβολικά επεξεργασμένες και δήθεν. Άψογοι επαγγελματίες με διαβεβαίωσαν ότι αυτό που βλέπεις είναι αυτό που θα γευτείς και όντως.
Έχει λίγες ώρες στην Αθήνα και ήμουν ο πρώτος της πελατης. Πάντα ήθελα να πάρω μια κοκκινομάλλα αλλά με χαλούσαν οι υπερβολικές φακίδες , πράγμα που δεν συμβαίνει στην Victoria. Ίσως δεν είναι φυσική αλλά ποιος νοιάζεται?
Έχει βυζάρες να χαθείς μέσα τους φυσικά 100%. Ψηλή με όμορφα πόδια και ένα κώλο για δάγκωμα. Τα γλωσσόφιλλα της ρεαλιστικότατα και το αγκάλιασμα της ένθερμο. Πρόσχαρη κοπέλα που θέλει να σε ικανοποιήσει.
Κάθησα στον αναπαυτικό καναπέ και την έβαλα γονατιστή να μου πάρει πίπα. Σοφή επιλογή. Είναι μεγάλη μαστορισα στο κλαρίνο. Στην αρχή απαλά με λατρεία και γλυψιμο με σάλια και στην συνέχεια όλο μέσα στο λαρύγγι χωρίς χέρια. Προς έκπληξη μου ήθελε να μου γλύψει όλη την περιοχή ακόμη και την κολοτρυπιδα μου. Καλά το γουσταρε τρελά αυτό και με καύλωσε τόσο πολύ που κοντεψα να χύσω επιτόπου. Πολύ ερεθιστικό αλήθεια. Είχα όμως στο μυαλό μου τα όμορφα μεγάλα βυζιά της και ζήτησα ισπανική περιποίηση. Μου τον έπνιξε στα σάλια και το εχωσε στα στήθη της . Χάθηκε εκεί μέσα και δεν είμαι μικρός! Μου το έπαιζε αρκετή ώρα με γλυψιμο στα διαλείμματα και κάρφωμα στα μάτια καθόλη τη διάρκεια. Έχυσα με μανία. Συνέχισε να με περιποιείται γλύφοντας και απλώνοντας τα χυσια μου σε όλη την περιοχή του στήθους της. Πολύ καλή!
Μπήκε για λίγο στο μπάνιο και επέστρεψε όπως την γέννησε η μάνα της. Με βρήκε στο κρεβάτι και της ζήτησα να κάτσει στο πρόσωπο μου για να την γευτώ. Πρόθυμη με όμορφες κινήσεις μου έδωσε το μουνάκι της ενώ ανέλαβε την ψωλή μου. Έχει υπέροχο άρωμα και γεύση. Είναι σφιχτή και αφήνει να χώσεις λίγο το δαχτυλακι στο κολάρακι της αλλα ως εκεί.
Μου άρεσε που καυλωνε στο παιχνίδι που της έκανα με δάχτυλα και γλώσσα και ανταποκρίνονταν άψογα και αληθινά. Έχυσε έτσι και οι χυμοί της με πλημμύρισαν. Ο πουτσος μου πρησμένος και έτοιμος με καποτα κομπλέ. Γουστάρω να βλέπω τα βυζιά της και την φατσούλα με τα κόκκινα μαλάκια της να υποφέρει καρφωμένη στην ψωλή μου. Έτσι της ζητώ να με ιππεύσει. Με πολύ όμορφες κινήσεις θηλυκοτατες γυρίζει και κάθεται σιγά πάνω μου. Με κοιτά στα μάτια, σκύβει και με φιλά τρυφερά μου γλύφει το λαιμό και το αυτί, τρίβει τα βυζιά της και μου τα προσφέρει να τα γλύψω και εγώ η να τα δαγκώσω πολύ απαλά. Ο ρυθμος ανεβαίνει σιγά σιγά και σε λίγα λεπτά κυριολεκτικά χοροπηδά στην ψωλή μου με περισσό πάθος. Είναι γυναικάρα.
Καταλαβαίνει ότι θα χύσω, κατεβαίνει μου βγάζει το προφυλακτικό και επιδίδεται σε ένα τσιμπούκι άξιο πτυχίου. Σε λίγα λεπτά χύνω με πάθος στο στόμα της. Με κοιτά χαμογελαστή και μπαίνει στο μπάνιο.
Θέλω να ξαναζήσω τέτοια εμπειρία σύντομα, έχω εθιστεί στο μουνι και πλέον βρήκα τον τρόπο να γαμώ τα καλύτερα κορίτσια χωρίς έρωτες και λοιπές διαδικασίες. Η Victoria μου έδωσε πολλά περισσότερα από τα χρήματα που πλήρωσα και την ευχαριστώ για αυτό. Θα την δω άλλη μια φορά πριν φύγει από την Αθήνα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Alex_Born
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.185
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., Score73, hornyasfuck και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2018
fake news μοιάζει
review reaction 3 hornyasfuck
19 Σεπτεμβρίου, 2018
Ενταξει ρε φιλε με το να γραφεις τετοιες γελοιες προμο-κριτικες πετυχαινεις ακριβως το αντιθετο απο αυτο που θελεις. Χμμμ;
review reaction 3 hornyasfuck
20 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όπως το λες...!Πάρα πολύ....
review reaction 3 hornyasfuck
20 Σεπτεμβρίου, 2018
πως τα καταλαβαινετε τα φεικ ?
review reaction 3 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4