Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 51 10
Στριπτιτζάδικα 100655
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η συγκεκριμενη επισκεψη ηταν η χειροτερη μου στην 20χρονη πορεια μου στα κωλαδικα !! Ειχαμε ξαναπαει πριν 1,5 περιπου μηνα και ηταν πολυ καλα, τωρα ομως με τη νεα διευθυνση του μαγαζιου ηταν ολα χαλια. Τα περισσοτερα κοριτσια καινουργια απο Ουκρανια που δεν ηξεραν τη δουλεια ή τουλαχιστον δεν φροντισε ο υπευθυνος να τους εξηγησει τις απαιτησεις του Ελληνα πελατη σε στριπ κλαμπ. Το μαγαζι ακριβο για τα δεδομενα της εποχης (οι απλοι χοροι 10 ευρω, ενω υπαρχουν αρκετα μαγαζια με 5 ευρω) και παρολο που ειναι ακριβοι οι χοροι τα περισσοτερα κοριτσια προσφερουν υπηρεσιες Αμερικης, Αγγλιας, Σκωτιας και Ιταλιας απο οσο ειμαι σε θεση να γνωριζω. Δηλαδη χορεψαμε με 5 κοπελες και οι 4 δεν μας αφηναν να αγγιξουμε τα βυζια τους. Αλλη εδερνε, αλλη εσπρωχνε τα χερια, αλλη δαγκωνε τα χερια, αλλη εκανε κυρηγμα ηθικης !! Η πιο αγενης απο ολες ειναι η Σανελ μια πιτσιρικα Ουκρανη νταρντανα. Οι κοπελες αυτες απλα εχουν ερθει σε λαθος χωρα για να κανουν αυτη τη δουλεια και μεχρι να αλλαξουν μυαλα ή να ανανεωθει ο στολος δεν θα μας ξαναδουν εκει. Παντως οι σερβιτοροι του μαγαζιου ευγενεστατοι, οι μονοι που κρατανε τη σημαια του μαγαζιου ψηλα και η καλυτερη χορευτρια μια Βραζιλιανα λεπτη με σωμα μοντελου και 8 χρονια στην Ελλαδα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2018
Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
46
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 piko, tribal, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2018
Μαθήτριες της Ελένης Λουκά θα ήταν φαίνεται οι στυλούδες. Σπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1