Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Call-Girls 30504
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μελαχροινό πετίτ με μικρό στήθος, πρόσωπο κλασσικό καυλορουμούνικο, μακριά μαύρα μαλλιά, είναι teen στα 24, χαμογελαστή μπήκε, φατσούλα next door αλλά ήρθε με ένα ξεκωλέ μίνι σορτσάκι με τα κωλομέρια σχεδόν έξω Έρωτας και δερμάτινες μπότες μέχρι το γόνατο. Επικοινωνία πολύ εύκολη στα ελληνικά, χωρίς πολλές καθυστερήσεις κ μετά από σύντομες συστάσεις ξεκινήσαμε το ματσάκι. Ξεκίνησα με γλυφοκωλάδα κ περιποίηση στο μουνάκι της αλλά και facesitting με το σουφράκι διάθεσιμο για δαχτυλοσκοπήσεις όσο την έγλειφα. Το τσιμπούκι της αρκετά καλό στο 69, είχε αναλάβει σπατουλάρισμα σε όλα χωρίς καθοδήγηση κάπου, ήταν απογειωτικό το κλαρίνο πριν ξεκινήσω έπειτα το κυρίως μενού το οποίο είχε ένταση και διάθεση για γαμήσι. Ακολουθούσε κάθε μου ''θέλω'' σε ό,τι ζήτησα και το φινάλε ήρθε μετά από πολύ ώρα..μπανάκι και λίγες κουβέντες αφού ερχόταν και δεύτερο ημίχρονο. Μου τον έκανε κάγκελο με ένα δυνατό τρομπόνι Έρωτας και μετά την έσκισα από πάνω, στα 4 και πλάγια. Άψογο καραμέλωμα όταν χρειαζόταν κ ξανά κάρφωμα. Έρωτας

Μπορεί να είναι πετίτ αλλά γουστάρει κ αντέχει το κάρφωμα.

Η Μαρίνα μου άφησε την αίσθηση ότι επεδίωξε το καλύτερο.

Καλά γαμήσια κύριοι Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
psolaras78
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
74
Likes:
1.819
Πόντοι:
9.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 heartbeat, popov, Perier45 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού