Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Νεος στο φορουμ με μια φραση κλειδι ,παρακολουθουσα το σαιτ καιρο Γαμήσου

Μελαγχολικη φυλης πλεον,καμια σχεση με την φυλης των δεκαετιων 90-00,αιντε και αρχες 2010 ,προβληματισμενοι τυποι,νεα παιδια να αυξανονται πιστεψτε με δεκαετιες 90 και 2000 δεν θα πατουσαν φυλης τετοια ατομα,high class τυποι,με κοστουμια,καλοντυμενοι,με ωραια αμαξια,μηχανες μεγαλου κυβισμου, η ελληνιδες πλεον θελουν βιλα στην λαμια και πανω να σου κατσουν, η ωραιες παντα

Και εγω οδευοντας στα τελη της δευτερης δεκαετιας μου τα στεκια αυτα μονο μελαγχολια μου προκαλουν ποια

Ζητησα την ηδονη του στοματικου εχτες βαριομουν να τρεχω μεχρι την λιοσιων και εκανα μεγιστο λαθος διοτι εκει εχω καποιες στανταρ που δεν μου χαλανε χατιρι στο στοματικο ποτε δυστηχως επραξα λαθος

Στον οικο αυτο εχουν περασει μεγαλα ονοματα στον αγοραιο ερωτα, Ντανιελα ρουμανα ,αλινα η ψηλη,μαγια,σαρα απο ρωσια κλπ

πλεον η εμφανισιμες οσο πανε και λιγοστευουν,απο την μια δεν μπορει να σε ικανοποιησουν τα μπουρδελα 100% 100 ψυχολογους να ρωτησεις και σεξολογους και ας λεει ο πικερ οτι θελει,απο την αλλη σεξουαλικη ζωη να αποκτησεις με ντοπιες πρεπει να εχεις καποια στανταρ,και βρισκεσαι σε εναν φαυλο κυκλο ,ειναι οτι χειροτερο για τον αντρα να μην ειναι ευχαριστημενος για την σεξουαλικη του ζωη


Τεσπα,γραφουμε κριτικη οχι κοινωνικες αναλυσεις

Μπηκα εδω εχτες,Αδειο,εδω ημεθα λεω μεσα μου,θα με τραβηξουν με το ζορι ,βγηκε μια σαρα με αρκετα κιλα περισσοτερα απο το υψος της,και μια καστανοξανθη, ιβα,ευα δεν συγκρατησα ονομα,κανουν ελευθερο,πρωκτικο,69,αυταρχικο κλπ

διαλεξα την σαρα

Αλλα μεσα μου κατι μου λεγε θα φαω φολα

και ετσι συνεβη

Μπηκα σε ενα δωματιο μεγαλο το οποιο ειναι μαλλον μετα απο ανακαινηση γιατι εχω να μπω εδω απο εποχες αλινας 2-3 χρονια πριν
Ξεντυθηκα, ρωταω την τσατσα εαν υσχιει το ελευθερο στοματικο και λεει ναι με βλεμμα καταφατικο 100%

περνανε 5-6 λεπτα, η σαρα μπηκε μεσα

Απο της κινησεις καταλαβα οτι το κλαψα το 20ρικο, φραπ φραπ σουτιεν ,στρινγκ ,βγαζει τα τακουνια και ηταν αρκετα πολυ ποιο κοντη θα ελεγα απο το σαλονι,αυτα τα τακουνια προσθετουν τουλαχιστον 15 ποντους υψους

τεσπα

κατευθειαν,ουτε προκαταρκτικα ουτε τιποτα,παει να βαλει καποτα ,της ειπα ειμαι καθαρος και ακομα να μου το κανεις με το μωρομαντηλο το εχω πλυνει με σαπουνι και νερο απο πριν..

Οκ κανω μου λεει με ενα ψυχρο βλεμα

Ξεκιναει ενα στοματικο αγαρμπο, το κεφαλακι ισα ισα και κουναγε το κεφαλι δηθεν

Περασαν 2-3 λεπτα δυστηχως ειχα ξενερωσει τοσο που δεν μπορουσα να γαμησω

γυρναει στα 4,εκλεβε λιγο προσπαθουσα να την παρω με ρυθμο εσκυβε και εφερνε ολη την λεκανη προς σε μενα

της ζητησα μαλακια ,ουτε εκει τιποτα,αρχησε να πεφτει, ε τι να σηκωθει και πως να χυσεις,ψυχρη,βιαστικη αυτη ξενερωσα και εγω τελος

κανει το σημα η τσατσα απο εξω με τον βηχα και λεει πρεπει να φυγω,ουτε να κατσει κανα 2 λεπτα να προσπαθησει ουτε τιποτα


Τεσπα παιδια, εκανα την θυσια εγω, να μην την πατησετε εσεις,η κοπελα πρεπει να μεταφερθει μεταξουργειο,οχι απο εμφανιση ,απο θεμα υπηρεσιων παντα

Πιστευω εαν ειχα παρει την ξανθια την αλλη ισως περναγα καλυτερα γιατι ποιο γλυκια φανηκε Χμμμ;

Ομιλει απταιστα ελληνικα,ελληνιδα δεν παιζει,την ρωτησα σκεφτηκε 5-6 δευτερα ουγγαρια ειπεMoney Mouth

πιθανον απο χωρα των βαλκανιων ,αλβανια-κοσοβο-βουλγαρια διοτι η ρουμανες -μολδαβες απταιστα ελληνικα δεν μιλανε Money Mouth


Μακρια απο μενα,και δεν ξαναπαταω σε αυτο τον οικο μεχρι να φερει κατι ανταξιο απο τα παλια Λύπη


καλη συνεχεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάρα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Εύα
Μ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kavouras13, bourdeliaris82, TAFTAAR και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2018
Είσαι στα τέλη της 2 δεκαετίας σου δηλαδή κοντά στα 20!!και έχεις εμπειρίες από το 1990!!??Money MouthΧμμμ;
19 Σεπτεμβρίου, 2018
Ειμαι συμφωνος με αυτό που αναφέρει ο προιγουμενος φίλος στο σχολειό του,
με καλύπτει πλήρως..πως γινεται να είσαι στο τελος τις δεύτερης δεκαετίας κοντα στα 19-20 κ να έχεις εμπειρίες απο δεκαετία του '90,τότε δεν είχες γεννηθεί η ήσουν νεογέννητος..
20 Σεπτεμβρίου, 2018
Γκιλι γκιλι
PV
Peter Van Norden
30 Σεπτεμβρίου, 2018
και την ξανθια να επαιρνες μια απο τα ιδια ειναι,αντε ελαχιστα καλυτερη(δεν κλεβει στα 4)αλλα ειναι πολυ ειρωνικη,και η τσα2 σε αυτο το σπιτι βαραει πορτα στα 6 λεπτα Κεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4