Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λίγο πριν τις 5 το απογευμα, 17 Σεπτεμβρίου 2018 στο καλτ Μετάξι! Επι της Μεγάλου Αλεξάνδρου είδα γκράφιτι: «Όποιος στα μπουρδέλα ψάχνει για οργασμό, με 10 ευρώ πληρώνει τον κάθε βιασμό»!!!

Χα χα! Τα κουλτουροπρεζάκια μας τη λένε;;; Παντως εμένα με έφτιαξε! Βάζω στοίχημα ότι η εμπειρία του καλλιτέχνη στην μπουρδελικήν εξαντλείται στα κλισέ του ελληνικού κινηματογράφου και στην αριστεριστικη κατήχηση. Αλλά καλώς! Έκανε και το παιδί την προσπάθειά του!!! Πώς αλλιώς θα φτάναμε στη γυφτοποίηση που φτάσαμε, χωρίς να βοηθήσει και αυτό;

Από τα περαιτέρω αξιοπερίεργα της τσαρκας μου, η κοπέλα στο Κολοκυνθούς 38Α! Μόνο για εξτρημ γουστα, χα χα! Δεν είμαι και τόσο! Δέστε την!!! Συνεχισα εως Ιασωνος 20-όροφος, οπου μπηκα σε ένα ομορφούλι μάλλον-ρωσιδάκι, τη Σαμπίνα, αλλά δεν με δεχτηκε λόγω μεγέθους!

Κατέληξα στο Λεωνίδου 28-ημιόροφος! Εδώ, συνάντησα να εργάζεται η γνωστή μου από το Ιάσωνος 19Α, Λάουρα2!!! Τωρα είναι λιγότερο σκινι και της παει! Έχει γυμνα τα εναμισάρια βυζάκια της, στο σαλονάρισμα. Μαυρα μαλλιά, δεμενα κοντη αλογοουρά. Και πάντα χαμογελαστή! Πραγματική γλύκα!!!

Πέρασα! Ο γνωστός τσάτσος μου είπε ότι της κάνω σεφτέ! Ήρθε σύντομα. Μου είπε ότι είναι η πρώτη της στο Λεωνίδου και ότι τώρα θα τη βρίσκω εδώ!!! Οψόμεθα!

Πέρασε καπότα και την άφησα να ταλαιπωρηθεί στο πνευστό! Το πάλευε, ενώ της χούφτωνα τα βυζάκια! «Ρουφα Λάουρα!!!».

Καποια στιγμή της ζητησα να στηθει στα 4 και πήρε θέση στην άκρη του κρεβατιού, με εμένα όρθιο! Τέλειο στήσιμο! Ωραίο κωλαράκι με κάβλα ροδέλα, αλλά λέει ότι δεν τη δίνει στο μπουρδέλο.

Της τον καρφώνω στη μουνάρα. Βογγάει αλλά δεν υποχωρεί εκατοστό! Τίμια εργάτρια, όπως ξαναείπα!!! Τα δίνω όλα, με χυδαιότητα και προστυχιά. Η σκέψη του γκράφιτι με εξιτάρει!!! Αλλά, η Λάουρα συμμετέχει με ρυθμικό κούνημα, μπρος-πίσω! Πάνω από 5λεπτο πιστονιάρισμα, με το μωρό να σφίγγει με τα χέρια τα σεντόνια!!! Χύνω!!! «Μείνε να τα στραγγιξεις» της λέω! «Εδώ είμαι» απαντάει και καθεται στη θέση της υπάκουη!!!

Τέλεια! Καλές δουλειές, γλύκα μου!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα2
Giorgaras Kalamatianos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
578
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Steve Madden, FAT BASTARD, quaresma17.6

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2018
«Βάζω στοίχημα ότι η εμπειρία του καλλιτέχνη στην μπουρδελικήν εξαντλείται στα κλισέ του ελληνικού κινηματογράφου και στην αριστεριστικη κατήχηση.»

Συμφωνώ απόλυτα! Ματάκι
19 Σεπτεμβρίου, 2018
φιλε καταφερε η γκόμενα να το πάρει αβίαστα όλο?μπραβο της και δεν της φαινοτανε
01 Οκτωβρίου, 2018
Τύπε Γιωργάρα,(δεν κάνω πλάκα) άνοιξε ένα θέμα και όποτε έχεις χρόνο γράφε εμπειρίες από τα παλιά. (μήπως υπάρχει ήδη θέμα και δεν το ξέρω) Καπέλο
14 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χα χα καλη ιδεα, θα το κανω καποια στιγμη!!! Ευχαριστώ φιλάρα!Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4