Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χθεσινή βόλτα στο Μετάξι απογευματινή.Γυρισμα σε αρκετά σπίτια για να βρω κάτι καλό.Πιο πολύ είχε μπάζα και είχα απογοητευθεί.Εφτασα στο εν λόγω τσαρδι όπου είχε δύο μεγαλοκοπελες.Αρχικα η τσα2 μου παρουσίασε την ξανθιά Μαρίνα η οποία οπτικά δεν με έπεισε.Εν συνεχεία βγαίνει από δωμάτιο η Ειρήνη.Ενα μελαχρινό μιλφ, ωραίο σώμα, πονηρό πρόσωπο φόραγε κάτι κόκκινα εσώρουχα έπαθα πλάκα.Προγραμμα όλα πλην κώλου.Εδωσα το δεκαρικο και πέρασα στο δωμάτιο το οποίο ήταν σχετικά καλό για Ντίσνεϊ.Ειχα προσδοκίες από ένα μιλφ σαν την Ειρήνη αλλά δεν... Μπήκε μέσα δεν είναι ομιλητική καθόλου απλά με κοίταζε σαν να με σκαναρει.Εβγαλε τα εσώρουχα της και έμεινε τσιτσιδι.Ειναι μουναρα για την ηλικία της είχα φτιαχτεί και μόνο που την κοιταγα.Στα του αγώνα το πρώτο φάουλ ήταν ότι δεν ρώτησε έστω τυπικά αν θέλω ακα η όχι.Δεν είχα σκοπό να της τον δώσω έτσι αλλά ας ρωταγε για τα μάτια του κόσμου.Εμενα αυτό μου δείχνει ότι προσπαθεί να αποφύγει πράγματα που ανακοινώθηκαν στο σαλόνι.Ετσι σκίζει καποτα και την βάζει σε πεσμένο μοριο.Προκατ μηδεν...Η πίπα χωρίς κάτι το έξτρα και με δόντι αλλά παρόλα αυτά ηδονικη.Στο κυρίως μενού την πήρα ιεραποστολικό αφού πρώτα έβαλε τζελ χωρίς πάλι να έχει καμία συμμετοχή επιπέδου μιλφ.Ολοκληρωσα σε αυτή τη στάση.Εμενα μου άρεσε οπτικά πολύ, οπότε παρότι δεν μου έδειξε υπηρεσίες μιλφ μάλλον θα της δώσω άλλη μια ευκαιρία...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, cocos30, Andrew256

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού