Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Helĺo everybody ημερομηνία ενδεικτική ψάχνοντας μία αξιόπιστη εσκορτ μετά από έρευνα και επικοινωνία με το γραφείο όπου κλασικά Μελίνα Λίλα και Φαίδρα δεν μπορούσαν μου προτείνει η τηλεφωνήτρια την Υβόννη.Βλέπω τις 2 κριτικές της και τις πολύ όμορφες φωτό και κλείνω Ραντεβού.Αγωνία και περιέργεια να δώ αν όντως είναι άγγελος επί γης η κοπέλα όπως την παρομοιαζαν οι συναγωνιστές ανοίγω την πόρτα και βλέπω μια πολύ γλυκιά κοπέλα κοντά στις φωτό με όμορφο φόρεμα.Με συμπάθησε λέγοντας μου ότι ειμαι πολύ γλυκός Ντροπήκαι πως της αρέσουν οι ευγενικοί και καλοί άντρες και δεν μπορεί αγριαδες και σκληρότητες.Εβαλε και το κορμάκι που φοράει στις φωτό όπως είχα ζητήσειΜατάκιμόλις την είδα με αυτό έπαθα κοκομπλοκο δεν ήξερα τι να πρωτοκάνωΧμμμ; αρχισαμε τα τριψίματα φιλιά στο στόμα απέφευγε διακριτικά Κεφάλι σε τοίχο! ύστερα στοματικό καλό με καραμέλωμα στην γύρω περιοχή!Σεξ σε όλες τις στάσεις και όλα τα μέρη του δωματίου με όρεξη και συμμετοχήΚατσικογάμης πρώτος γύρος τελείωμα στο πισωκολλητό μπανάκι κουβεντούλα(αποτι κατάλαβα απ'την προφορα μάλλον είναι αλβανή και όχι Ελληνίδα όπως γράφει στο site η Λιθουανή κατά δήλωση της)όχι ότι έχει και καμιά σημασία δεν είμαι ρατσιστής απλά το λέω επειδή συζητήθηκε απ'τους προλαλήσαντες.Και στον δεύτερο γύρο η κοπέλα συμμετείχε φουλ τελείωμα χειρονακτικά αφού δεν τελείωνα με τίποτα στοματικά.Συμπερασματικά γλυκιά κοπέλα πρόθυμη δεν βιάζεται μου ευχήθηκε τα καλύτερα στην ζωή μου φεύγοντας!!!Λάτρης των gfe εδώ είστε...!Εις το επανιδείν κύριοι έρχονται και άλλες κριτικές οσονούπω!!!Καπέλο βαθμολογία όσο με άφησε το σύστημα όσο για το ίσως σε επόμενη συνάντηση είναι γιατί θέλω να δω και άλλες κοπέλες που δεν έχω ξαναδεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 09, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, Sproxe Garsia και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού