Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετώ κιεγω με την σειρά μου όλη την κοινότητα του bou παρόλο που ασχολούμε χρόνια με το "σπορ" του αγοραίου έρωτα και ενημερώνομαι απτό site (κι εδώ θέλω να ευχαριστήσω και τους συναγωνιστές που με τις κριτικές τους μας έχουν γλιτώσει από "φόλες")έτσι αποφάσισα να γράψω την πρώτη μου κριτική.Μετα από συνάντηση πρίν λίγες ημέρες με Τζένη Λατίνα(φανταστική τώρα που πήρα το κολαι θα γράψω και γι'αυτήν μια κριτική!Γερο-μύστης)είχα βάλει στο στόχαστρο Μαργκο η οποία όμως είχε ρεπό ύστερα άκυρο(ρεπό)και από κοπέλες "σταρ" του χώρου απογοητεύτηκα λέω σήμερα δεν έχει εσκορτ και εκεί τσουπ πέφτω στην Μαρία την Μολδαβη!!!Την συγκεκριμένη κοπελα την είχα ξαναδεί παλιά μου κίνησε το ενδιαφέρον αλλά δεν έβρισκα το τηλέφωνο της.Μετα από ψάξιμο βρίσκω λινκ της στέλνω μήνυμα και μέσα σε 1 λεπτό μου απαντά ότι μπορεί άμεσα μετά από 3 ώρες που τις ζήτησα!Αισθανόμουν τυχερός που μια ακριβοθωρητη κοπέλα με τόσες κριτικές ήταν άμεσα διαθέσιμη!Κλείνουμε Ραντεβού στο Μπιλ φτάνω και καθώς μιλούσα στην ρεσεψιόν με την άκρη του ματιού μου βλέπω μια εντυπωσιακή γυναίκα να περιμένει στο ασανσέρ λέω μέσα μου ωπ τι κούκλα μάλλον είναι συνοδός σε κάποιον τυχερό πάει.Μπαινουμε μαζί στο ασανσέρ και καθώς την κοιτώ διαπιστώνω ότι ταιριάζει στις περιγραφές και τις φωτό της Μαρίας λέω μήπως να την ρωτήσω αν είναι το ραντεβού μου;Αλλά ντράπηκα βλέποντας την σοβαρή και δεν μίλησα βγαίνοντας όμως μαζί απτό ασανσέρ την βλέπω να μπαίνει στο απέναντι δωμάτιο κοντοστεκομαι κάνοντας ότι ψάχνω το κλειδί και ακούω να λέει μπαίνοντας στο άλλο δωμάτιο "γεια σου είμαι η Μαρία" και λέω ωπ είναι το ραντεβού μου γεμάτος χαρά Γλώσσα που ήταν όντως ωραία όπως στις φωτό.Μπαίνω στο δωμάτιο μου κάνω μπανάκι έπρεπε να της στείλω τον αριθμό του δωματίου και της γράφω "αν είσαι η κοπέλα που είδα στο ασανσέρ δεν θα κουραστείς να έρθεις είμαι στο απέναντι δωμάτιο αν πάλι όχι πάλι στο νούμερο.. θα με βρεις!Χτυπα η πόρτα και τελικά ήταν εκείνηΈρωτας γελαστή λεγοντας μου γι'αυτό με το ασανσέρ και την σύμπτωση του δωματίου!!!Απ'την πρώτη στιγμή ταίριαξε η χημεία μας ένιωθα σαν να ήμουν με κοπέλα μου!Της έδωσα και ένα πρωτότυπο δωράκι που της άρεσε πολύ και το εκτίμησε.Μιλησαμε έσπασε ο πάγος μπήκε για μπανάκι το πρόσωπο της καλό για τα γούστα μου από σώμα επαληθεύτηκαν οοοολες οι καλές κριτικές για κορμάρα στήθος καλοφτιαγμένο τεράστιες Ρώγες βελούδινο δέρμα και σολαριουμ που της πήγαινε!Φιλιά στο στόμα υπέροχο στοματικό με καραμελωμα παντού κοιτούσα και τον καθρέφτη στο ταβάνι νιώθοντας ένα κράμα "πορνοστάρ" με βασιλιά.Διαφορες στάσεις στην πολυθρόνα όρθια στον καθρέπτη και τελείωμα στα 4 ενώ λίγο πρίν τελείωσε κι εκείνη Μεγάλο χαμόγελοΝτουζακι κουβεντούλα και ύστερα υπέροχο στοματικό πάλι 69 από πάνω και μετά μου λέει το μωρό θέλω να μου τα δώσεις στο στόμα συμφώνησα με 1000 και μετά από απολαυστική πίπα τελείωσα στο στόμα της όπου τα δέχτηκε με απόλαυση!!!Κοιτάζω το ρολόι είχαμε συμπληρώσει ακριβώς μια ώρα λες και ο οργανισμός μου ήταν ρυθμισμενος για το μονοωρο ραντεβού μας Κουλ!!!Συμπερασματικά βγήκαν όλα όσα έλεγε η πλειοψηφία των συναγωνιστώνΝαι!η κοπέλα είναι φουλ δοτική γλυκιά επαγγελματίας σοβαρή διακριτική και κάνει ότι μπορεί για να περάσεις καλά(συνεχεια μου έλεγε ευχαριστώ με το παραμικρό παρόλο που ήταν τίγκα στα ραντεβού αποτι μου είπε και διαπίστωσα και ενώ είναι κορμάρα δεν είναι ψώνιο δεν κλέβει χρόνο ούτε κοιτά ρολόι!!!Είναι βέβαια και Θέμα χημείας όπως προείπαμε.Όλα "συνωμότησαν" για να την γνωρίσω συμπτώσεις συγκυρίες εξ ου και ο τίτλος.Καμια φορά όταν γράφουν διθυράμβους συναγωνιστές λέω ίσως να υπερβάλουν έλα όμως που κοπέλες σαν την Μαρία σε ενθουσιάζουν ειλικρινά με την συμπεριφορά τους!Συγγνώμη αν κούρασα με όλο αυτό το "κατεβατό" Εμμμμ μια "επαλήθευση" της υπέροχης Μαρίας την οποία τώρα που την βρήκα δεν την χάνω!!!Καλά να περνάτε συναγωνιστές και μύστες τα σέβη μου!!!Καπέλο Ύ.γ το ξέρετε αλλά το επισημαίνω ότι σαν rookie στις κριτικές το σύστημα δεν με αφήνει να βάλω υψηλότερη βαθμολογία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, Sproxe Garsia και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού