Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καυλωμένος από την βραδυνή έξοδο μου,ηθελα κάπου να τον ακουμπήσω.Κοιτάω στο site και βλέπω την Αλίσα που την είχα βάλει από καιρό στο μάτι και βουρ για το στούντιο.
Μια χαρά έφτασα κίνηση,δεν είχε πολύ,εύκολο παρκάρισμα,αθέατο μπορω να πω και με το τσακ μπαμ μέσα στο στούντιο. Αμέσως ζηταω να δω τα κορίτσια (αν και ηξερα εξ'αρχής πια θα πάρω,αλλά για τις δω και τις άλλες).Βγαινει πρώτα μια ξανθια(δεν θυμάμαι το ονομα της)ωραίο κομμάτι,θα προτιμηθει κάποια άλλη φορά και μετα η Αλίσα.Την διαλέγω και λέω να μου πει τα προγράμματα. Ή τσατσά μου λέει τα προγράμματα δίνω το αντίτιμο και με πηγαίνει στο δωμάτιο. Καθώς πηγαίνω στο δωμάτιο βγαίνει από ένα άλλο δωμάτιο μια μελαχρινή.Επειδη κινήθηκε γρήγορα δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη για το αν είναι ωραία.Άλλωστε αυτό είναι και υποκειμενικό.
Μπαίνω στο δωμάτιο και η τσατσα μου λέει να ξεντυθω και θα έρθει και το κορίτσι. Κλείνει την πόρτα και ξεντυνομαι. Πάω και κάνω ένα ντουζάκι. Πριν προλάβω να τελειώσω η Αλίσα έχει μπει στο δωμάτιο. Βγάζει τα εσώρουχα και ξαπλώνει. Εγώ άρχισα να σκουπιζομαι και πηγαίνω στο κρεβάτι.Με το που πηγαίνω στο κρεβάτι μου δίνει το χέρι της με ρωτάει πως με λένε και μου δίνει ένα πεταχτο φιλί στο στόμα. Μετά άρχισε να κατεβαίνει προς τα κάτω. Εγώ την χουφτωνα όπου έβρισκα. Άρχισε να μου παίζει τον πούτσο που είχε αρχίσει να περνει τα πάνω του. Στη συνέχεια μου ρούφηξε τα αρχίδια και ο μικρός είχε γίνει πλέον μεγάλος. Εγώ ήθελα να παίξω μαζί της και έτσι την σηκώνω και άρχισα να την γλύφω στο λαιμό και να κατεβαίνω προς τα υπέροχα σιλικονατα βυζια της. Εκεί πέρασα υπέροχα και σπαταλισα αρκετή ωρα.Ο κουτσός είχε γίνει κυριολεκτικά τούρμπο και πάνω στο μπαλαμουτι ακουμπούσε στα μπούτια της Αλισας. Τότε με ξαπλώνει και μου κάνει ένα πολύ καλό Ισπανικό. Την κατέχει την τέχνη. Στη συνέχεια μου φοράει το προφυλακτικό και μου κάνει μια πολύ καλή πίπα. Ανεβαίνει από πάνω μου και αρχίσει το cowgirl. Ύστερα την ξαπλώνω ανάσκελα και αφού πιπιλισα λιγάκι τα βυζια της μπήκα μέσα της και άρχισα να δίνω πόνο και έτσι μας βρήκε το τέλος.
Η Αλίσα σηκώθηκε με φίλησε στο μάγουλο πήρε τα εσώρουχα της και έφυγε. Εγώ έκανα ένα μπανάκι και την έκανα.Οταν βγήκα από το δωμάτιο είδα ότι υπήρχαν άλλοι δύο συναγωνιστές που περίμεναν. Για αυτό μου φάνηκε και λιγάκι βιαστική η Αλίσα,αλλά δεν μπορώ να πω πως δεν πέρασα καλά.

Αυτά έγιναν με εμένα και την Αλίσα και καλό Φθινόπωρο να έχουμε με πολλά και καλά γαμίσια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Υπηρεσίες
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.617
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, Studio De Paris και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού