Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η μερα του ραντεβου ξεκινησε στραβα απο την αρχη. Το κινητο ξεφορτισε μεσα στη νυχτα, ξυπνητηρι γιοκ, πηγα καθυστερημενος στη δουλεια. Το αφεντικο με κατσαδιασε μπροστα σε ολους τους συναδελφους σαν μαθητουδι και να πρεπει να καθεσαι να τον ακους για μια και μονο γαμημενη φορα που αργησες στη δουλεια. Καταπια τον θυμο μου και πηγα στη θεση μου με τη σκεψη οτι αν η καλη μερα απο το πρωι φαινεται την εχω βαψει.
Οταν σχολασα και πηγα να παρω το αυτοκινητο απο το συνεργειο η γκαντεμια με ακολουθησε με το ιδιο ταξι. Θα κρατουσαν το αμαξι μου για αλλες δυο ημερες, το προβλημα ηταν μεγαλυτερο, δεν ηταν ακομη ετοιμο, μπλα, μπλα, μπλα, απο ενα σημειο και μετα επαψα να ακουω κι εβλεπα ταινια βωβου κινηματογραφου. Με πηραν λεει στο κινητο και εστειλαν και μηνυμα. Ναι, το ιδιο κινητο που ειχα αφησει σπιτι για να το φορτισω.
Γυρισα σπιτι με ταξι. Το κινητο ειχε φορτισει, κι εγω το ιδιο. Και τοτε προεκυψε το διλημμα. Ειχα κανονισει ραντεβου με τη Μαρια απο την προηγουμενη μερα λογαριαζοντας χωρις το συνεργειο. Να το ακυρωσω; Ειχα πολλα νευρα και ηθελα να τα γαμησω ολα μα ολα λεμε. Μηπως δεν ημουν σε φαση για ραντεβου; Και να τρεχω παλι με ταξι και να ακουω τις αμπελοφιλοσοφιες του ταξιτζη ακομη μια φορα; Η να παω και να ξελαμπικαρω;
Αποφασισα το δευτερο, επιβεβαιωσα λοιπον το ραντεβου κι εφυγα για το χοτελι. Καπου εκει αρχισε να αλλαζει η τυχη μου. Επεσα σε ταριφα που δεν ειχε ορεξη για κουβεντουλα. Ηρεμησε λιγο το κεφαλι μου, το πανω γιατι το κατω ειχε αρχισει να ξεσηκωνεται. Τα νευρα νευρα αλλα κι η γκαυλα γκαυλα.
Εφτασα, εστειλα δωματιο και μπηκα για μπανιο. Το ζεστο νερο πανω στο σωμα μου ηταν σκετη απολαυση. Εμεινα λιγο παραπανω να χαλαρωσω και πηγα στο κρεβατι. Δεν περιμενα πολυ. Το χτυπημα στην πορτα σημαινε οτι η κοπελα ειχε ερθει. Της ανοιξα και της εκανα νοημα να περασει μεσα. Ενα πρωτο φιλι, λιγες κουβεντες και πηρε τη θεση μου στο μπανιο για να φρεσκαριστει. Λιγο αργοτερα την ειχα στην αγκαλια μου. Στην αρχη μαλλον ο εκνευρισμος της ημερας ηταν ακομη εμφανης γιατι με σταματησε και μου ειπε να την αφησω να κανει παιχνιδι. Δεν εφερα αντιρρηση. Τα χαδια και τα φιλια της εφεραν συντομα αποτελεσμα, ενιωθα την αρνητικη ενεργεια να φευγει και το σωμα μου να ξεσηκωνεται. Ξαπλωσα και την αφησα να με γλειψει, στην αρχη αργα και μετα πιο γρηγορα πιο βαθια μεχρι που δεν αντεξα αλλο και τελειωσα στο στομα της. Ενιωσα να φευγει ταυτοχρονα απο μεσα μου και ολη αυτη η φουντωση και ο εκνευρισμος. Τωρα ημουν ετοιμος πια να κανω παιχνιδι.
Οταν γυρισε απο το μπανιο την ξαπλωσα ανασκελα και μπηκα μεσα της. Το αρωμα της με τυλιξε και αρχισα να καυλωνω ακομη πιο πολυ. Τη φιλουσα παντου και εσπρωχνα αργα αλλα αποφασιστικα σαν να ηθελα να μπω ολος μεσα της. Μετα την πηρα στα τεσσερα χουφτωνοντας τις βυζαρες της που γεμιζαν τα χερια μου και καπου εκει ηρθε το δευτερο φιναλε. Περιμενα ολη αυτη η αρνητικη ενεργεια να μου βγει και να χαλασει το ραντεβου αλλα τελικα εγινε το αντιθετο. Βοηθησε πολυ και η Μαρια σε αυτο, το εχει με την επικοινωνια και με ξεκλειδωσε πολυ ευκολα. Δυνατο εργαλειο και ξηγημενο ατομο, με εφερε στα ισα μου στο τελειωμα της μερας. Τελικα, η καλη μερα απο το βραδυ φαινεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
89
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, merts, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού