Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 5 10
Call-Girls 7242
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το γραφείο που εμπιστεύομαι περισσότερα από πέντε χρόνια μου πρότεινε, αφού τους ρώτησα περί επιδόσεων Ίννας, την ίδια. Με την πρώτη ευκαιρία θα την έπαιρνα αφού μου αρέσει ο συγκεκριμένος σωματότυπος αλλά και η διαβεβαίωση-πιστοποίηση ISO ότι θα είναι μια επιτυχημένη συνάντηση..Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα κ την ώρα που ζήτησα, κορμάρα με προσωπάρα, μοντελέ, ψιλόλιγνο ουκρανικό teen. Μιλήσαμε για κανά λεπτό όσο την χάιδευα αλλά κ την ίδια να πειράζει το πακέτο, προκαλώντας με. Δεν έχει αέρα ντίβας ή ''μου μη άπτου'' και αυτό το απέδειξε στην πορεία..Ξεκινήσαμε με βαθιά γλωσσόφιλα και περιποίηση στις ρώγες της, ρώγα να την πιεις στο ποτήρι, της αρέσει η περιποίηση στο μουνάκι, της έβαζα κ κωλοδάχτυλο όσο την έγλυφα και έδειχνε την καύλα της με τις εκφράσεις του προσώπου της. Πολύ καλό τρομπόνι, έπαιζε στην αρχή σε πιο χαμηλό ρυθμό αλλά μόλις της είπα να το φάει όλο άρχισε να το καταπίνει, με τον χαρακτηριστικό ήχο ''γλατς γλατς'' από το mouthfuck και τα σάλια να τρέχουν...περιποίηση με ρούφηγμα κ γλείψιμο κ στις μπάλες. Στο σεξ δίνει ρέστα. Την πήρα σε αρκετές στάσεις ενώ τα γλωσσόφιλα ήταν παθιασμένα, η μαλλούρα που έχει μέχρι τον κώλο είναι πολύ σέξι και χάιδευε τα @@ μου σε ανύποπτες στιγμές..Το πρώτο ημίχρονο το σφύριξα περίπου στα 45` ενώ μετά από σύντομο μπανάκι κ κουβέντα, παρεπιπτόντως ευχάριστο τυπάκι, ξεκινήσαμε με την ίδια καύλα κ το β` ημιχρόνιο ( Αλκέτας).
Εν συντομία ένα μοντέλο με σέρβις από gfe σε pse, γουστάρει κ τα χαστούκια στον κώλο όταν ''ανάψουν τα αίματα''.
Πολύ καλό το πιπινάκι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
psolaras78
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
74
Likes:
1.819
Πόντοι:
9.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, pannap, mamasan και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού