Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη μου κριτικη

Ταξίδεψα από Κύπρο απλά για να την συναντήσω ύστερα από τόσες κριτικές καλές που διάβασα , η κοπέλα είναι πάρα πολύ όμορφη με βλεμα που σε σκοτωνει και πρόθυμη για ότι θέλεις να πραγματοποιήσεις.Κτύπησα την πόρτα και έλεγα εγώ θα κοιμηθώ με τέτοια γυναικαρα; Μου χαμογελασε μου εδωσε βαθι φιλί και με χάιδευε μέχρι που μου αφερεσε τα ρούχα ενώ φιλιομασταν κρατώντας και πέζοντας με της αφαιρεσα το φόρεμα που φορούσε και είδα ένα πανέμορφο κωλο που πραγματικά έπαθα σοκ γυμνασμένο ολοστρογγυλο.Ύστερα ενώ την θαύμαζα πήγαμε κρεβάτι και άρχισε να με γλείφει παντού φοβερα προσόντα για την ηλικία της μέχρι που δεν άντεχα άλλο και ξεκίνησα με ιεραποστολικό κάναμε όλες τις στάσεις μερικες φορες σταματουσα να γλειψω τον πανεμορφο κωλο της και εχησα στον σώμα της ανάμεσα στο κωλο και μουνι αυτή πήγε αμέσως να πληθει εγώ περίμενα στο κρεβάτι κουρασμένος ( είχα έρθει και από πολύωρο ταξιδι) και ήρθε και με φίλησε ενώ τυλίχθηκε απάνω μου εγώ χάιδευεα μουνι ταυτοχρόνως, έπειτα πήγα για μπάνιο και κάτσαμε μαζί και μιλήσαμε λίγο.Στην συνέχεια της ειπα να με γλειψει έφτασε μέχρι τον κωλο μου και μετά την ανέβασα πάνω να τις έβαλα δακτυλο στο στόμα και το άλλο στο μουνι της να δω εαν ειναι υγρή που ήταν και την πήγα 69 με δικιά της πρωτοβουλία τέλος της άλλαξα στάση με reverse cowgirl και εκεί έγινε μάχη για να τελειώσω πολύ σκληρό πίεζε μέσα ανέμενε ψηλά μέχρι ήθελε να με βοηθήσει να τελειώσω αλλά δεν τα κατάφερα αλλα ημουν πολυ ευχαριστημένος.Πριν φύγω με χουφτωσε δυνατά στον κωλο και μου έδωσε ένα αποχαιρετιστήριο φιλί.

Αξίζει να την συναντήσεις αλλά μια παράκληση το ξενοδοχείο χρειάζεται αλλαγή είναι πολύ μικρό μικρό χώρος με κακό φωτισμό πρέπει το γραφείο να μεριμνήσει εαν το γνώριζα θα είχα κλείσει ξενοδοχείο .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 174932
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
142
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, chris1955, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2018
Επειδη μπερδεφτηκα φιλε μ.
Με σκουφο εγινε η μαχη ή ακα?
Καπέλο
16 Σεπτεμβρίου, 2018
φίλε μου σε συγχωρείς ήρθες από την Κύπρο Αθήνα μόνο και μόνο για αυτόν τον λόγο???ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!
16 Σεπτεμβρίου, 2018
Γιατί 5 στην επικοινωνία?
Δεν τό'χει με τα Αγγλικά ή απλά δεν καταφέρατε να συνεννοηθείτε?
17 Σεπτεμβρίου, 2018
Αν νομίζεις ότι παίρνει λίγα.. Δεν έχεις παρά να προτείνεις τότε στο γραφείο της, να της δίνει μεγαλύτερο ποσοστό. Γερο-μύστης
17 Σεπτεμβρίου, 2018
@tristan84
Δεν μιλούσε Κυπριακά ρε κουμπάρε Money MouthMoney MouthMoney Mouth
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5