Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0

..."να την ξαναδώ?"...

...πολύ γαμημένη αυτή η ερώτηση...

...ας είμαστε ειλικρινείς...κάθε φορά που στουκάρουμε με κάποια αξιόλογη ύπαρξη...προκύπτει αυτή η γαμημένη ερώτηση...και ανάλογα με τις αντιστάσεις και τα θέλω που έχει ο καθένας...κάνει και την αντίστοιχη επιλογή...

...τι να ξαναδείς ρε?...σε 3 μέρες φεύγει...να πας και να βουτήξεις λίγο στο βαζάκι με το μέλι...να γλυκαθείς...και μετά να σου φαίνονται όλες ακόμα περισσότερο πατσαβούρες?...αυτό θες ρε μαλάκα?...

...τι το σκέφτεσαι?...εδώ έσκασες ογδοντάρες και κατοστάρες για τσόλια...μην στα ξαναθυμίζω...δεν θες...έτσι?...απλά σκάσε 180 τώρα που προλαβαίνεις...και ζήσε αυτό που σου αρέσει...άντε...το σκέφτεσαι κιόλας...μαλάκα...

...θα πας...θα χορτάσεις ηδονή και κάβλα...και πάνω που θα σου έχει ανοίξει η όρεξη για γούστα...θα πάρεις τα αρχίδια σου πάλι...όπως τα πήρες με κάθε καλή καβλιάρα...γιατί όπως πολύ καλά ξέρεις...οι καλές που αξίζουν...φεύγουν για χώρες που πληρώνονται καλύτερα...να βρουν πιο φραγκάτους...μην στα ξαναλέω...αφού το έχεις ξαναδεί το έργο ρε μαλάκα...

...είσαι μαλάκας ρε?...η κοπέλα έχει την κάβλα σε κάθε της γονίδιο...δεν είναι θέμα χημείας με σένα...ούτε επιδιώκει να είναι σωστή επαγγελματίας απέναντι στους πελάτες της...απλά το έχει στα χρωμοσώματα της...είναι περασμένο στο dna της...γουστάρει να ερωτοτροπεί και να ζει την ηδονή...οπότε τράβα και ζήσε το...γιατί με αυτά που γράφεις εσύ και οι άλλοι...θα την δεις στα 200 euro στο επόμενο tour...και θα σου περάσει η μαλακία...

...θα πας να ξανασκάσεις 130 + 20 + 25 για hotel...όταν με τα ίδια χρήματα...πέρνεις 9 φορές το στανταράκι σου από την Μολδαβία...που στα κάνει όλα ακάποτα...τι να σου πω ρε?...έχουν δίκιο οι κοινοτικοί που μας πηδάνε στην λιτότητα...είσαι αθεράπευτος μαλάκας τελικά...

...θα πας...θα δεις το φρέσκο και εκφραστικό πρόσωπο της...το νάζι της...το χαμόγελο της...τον πηγαίο αισθησιασμό της...θα σε καθηλώσει όπως την πρώτη φορά...που σε αιφνιδίασε και ξέχασες το όνομα σου...θα σου γεμίσει το μυαλό με εικόνες...και θα μείνεις δέσμιος των αναμνήσεων για άλλη μια φορά...μαλάκα...άντε μαλάκα...λες και δεν τα ξέρεις...

...ναι βρε μαλάκα...ναι...αναμνήσεις που θα νιώθεις ευτυχής που βίωσες...που θα "χαραχθούν" και αυτές μέσα σου...μαζί με τις άλλες που κουβαλάς...και που σε κάνουν να νιώθεις ότι έζησες...και δεν πέρασες απλά...

...Παρασκευή τηλεφώνησα ξανά...

..."Για σήμερα η Margo είναι κλεισμένη...για αύριο θέλετε?"...

...Σάββατο λοιπόν...νωρίς το απόγευμα...στην τελευταία της μέρα...

...αυτήν την φορά θα ήμουν ξεκούραστος...και θα έγραφα και μια καλύτερη "κριτική"...γιατί μέχρι τώρα όλες ήταν γραμμένες στο φτερό...και απλά για το palmare...

...άρχισα να σκέφτομαι πως να την χειριστώ...αλλά γρήγορα κατάλαβα ότι είναι μάταιο...και σταμάτησα κάθε σκέψη...

..."τι σκέφτεσαι ρε μαλάκα τώρα?...θα σου ορμήξει...όπως την πρώτη φορά"...

...την προηγούμενη φορά έφτασα στο δωμάτιο 30 λεπτά νωρίτερα...ενημέρωσα το γραφείο για τον αριθμό δωματίου...και 20 λεπτά πριν το ραντεβού...πριν προλάβω να ξεπλυθώ από τα σαπούνια...είχε χτυπήσει την πόρτα του δωματίου...πριν προλάβω να σκουπιστώ είχε γονατίσει...και πριν βγάλει τα ρούχα της είχε ξεκινήσει μια αισθησιακή πίπα...την οποία φρόντισα με εξίσου αισθησιακό τρόπο να μην ολοκληρώσει...γιατί θα τελείωνε το ματς πριν καν το σφύριγμα της σέντρας...

...το κορίτσι από την αρχή ήταν ευδιάθετο...με γλωσσόφιλα γεμάτα...ερωτικά...αληθινά...που σε καθηλώνουν...γλωσσόφιλα που δεν βιάζονται...που σου περνάνε το μήνυμα ότι γουστάρουν και απολαμβάνουν αυτό που κάνουν...πως δεν το κάνουν για τα 130 euro...

...σταμάτησα να σκέφτομαι το πως θα ήθελα να εξελιχθεί η δεύτερη συνάντηση...και σκέφτηκα μια μικρή έκπλήξη...

...μικρή αλλά συμβολική έκπλήξη...που θα την έπερνε εύκολα μαζί της...

...έκπλήξη που θα ήθελα να την χαράξει...για να θυμάται εμένα...αλλά και το ταξίδι της στην Ελλάδα...

...έκπληξη που θα την έκανε να πλάσει μια όμορφη εικόνα...που θα την φυλάξει μέσα της...ώστε να μην την ξέχάσει όταν θα αποβιβαστεί από το αεροπλάνο της πτήσης της...

...έτσι και έγινε...την χάραξα λίγο...έλαμπε από χαρά το πρόσωπο της...ακόμα περισσότερο από ότι στην αρχή...

..."Υou are fox" μου είπε...

...όχι ομορφιά μου...αν ήμουν πονηρός θα σου έκανα την έκπληξη στα πρώτα λεπτά της άφιξης σου στο δωμάτιο...ενώ εγώ το άφησα για το τέλος...

...καλό ταξίδι...και καλή τύχη στην ζωή σου...


Υ.Γ. προς τον διαχειριστή: Προφανώς το παρόν κείμενο δεν είναι κριτική για την κοπέλα.Περισσότερο φέρνει για κριτική προς τον τρόπο σκέψης του πελάτη της εκδιδόμενης.Έχω μεταφέρει διάσπαρτες κάποιες πληροφορίες για αυτήν,αλλά ίσως να μην τις θεωρείτε αρκετές.Δεδομένου ότι αυτήν την φορά δεν επιθυμώ να το εμπλουτίσω περαιτέρω προκειμένου να καταστεί κριτική για την εμφάνιση και τις υπηρεσίες της κοπέλας,αν δεν επιθυμείτε την ανάρτηση του,θα το σεβαστώ και σας καταλαβαίνω απόλυτα.Αν θελήσετε να κάνετε μια εξαίρεση θα το εκτιμούσα.Στην περίπτωση αυτή,επιθυμώ στο αναρτηθέν κείμενο να συμπεριληφθεί και το υστερόγραφο μου προς το πρόσωπο σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 18, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
SG
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bourdeliaris82, crabtits, kiriakoboy και 45 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2018
Ωραια κριτικη να περνάνε τετοιες πρωτοβουλίες είναι ενδιαφέρον
16 Σεπτεμβρίου, 2018
Το κείμενό σου, κατάθεση ψυχής, με αντιπροσωπεύει απόλυτα! Ανήκουμε σε μια κατηγορία που πολύ εύκολα κάποιοι χαρακτηρίζουν ως αγαπούληδες αλλά τελικά καταφέρνουμε να ζούμε μοναδικές στιγμές που δεν ταυτίζονται πάντα με τον πληρωμένο έρωτα. Πολύ απλά, κάποια πράγματα δεν πληρώνονται! Μπράβο σου μόρτη, να ζεις με ένταση την κάθε στιγμή όσο κι αν είναι σιωπηλή.....ΠροσκύνημαΚαπέλο
17 Σεπτεμβρίου, 2018
Πολύ καλή κριτική φίλε μου. Τέτοιες καταθέσεις ψυχής είναι πάνω από κανόνες, οδηγίες κλπ.
17 Σεπτεμβρίου, 2018
...Kartokardos...

www.youtube.com/watch?v=xupwF-vR0wQ

...όταν ξανάρθει...μην της δώσεις χρόνο για να σε χουφτώσει αυτή...
SG
Sproxe Garsia
17 Σεπτεμβρίου, 2018
...Mysterious...

...και γιατί να αφήσουμε τους άλλους να μας χαρακτηρίζουν αγαπούληδες?...
...είμαι αγαπούλης ρε...ναι...ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ...ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΛΕΜΕ...
...και...
...αυτά που έχουμε νιώσει...και αυτά που έχουν νιώσει για μας αυτές που μπορούν να νιώσουν...δεν θα τα νιώσετε ποτέ σας...ποτέ λέμε...
SG
Sproxe Garsia
(Updated: 17 Σεπτεμβρίου, 2018) 17 Σεπτεμβρίου, 2018
...antisthenis...

"Τέτοιες καταθέσεις ψυχής είναι πάνω από κανόνες, οδηγίες κλπ."

...μην τα γράφεις αυτά...θα υπάρξει και τρίτη "κριτική" για την κοπέλα...και θα σε φέρω σε δύσκολη θέση...Μεγάλο χαμόγελοΜατάκι

...σε κάθε περίπτωση...ευχαριστώ πολύ...ΚαπέλοΚαπέλο
SG
Sproxe Garsia
17 Σεπτεμβρίου, 2018
Ωραιος ο μυστης Garcia. Απολαυτικο κειμενο και εγω θα πω κατατοπιστικη κριτικη αν διαβασει κανεις πισω απο τις γραμμες.
Μια χαρα!!!!
17 Σεπτεμβρίου, 2018
Tυπε αν της εγραψες κανα σπιτι φροντισε να πληρωνεις και τον ΕΝΦΙΑΓερο-μύστηςκριμα ειναι να ξοδευεται το κοριτσιMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
17 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ζημιά στον εαυτό σου θα κάνεις αν την ξαναδείς....Πάμε για την επόμενη...Ναι!Ναι!Ναι!
19 Σεπτεμβρίου, 2018
...mallias20...
...το θέμα δεν είναι αν θα ξαναβρεθούμε τρίτη φορά...ή δέκατη τρίτη φορά...
...το θέμα είναι να μην αρχίσει κάποια από τις δύο πλευρές τις ερωτήσεις...
...άπαξ και αρχίσει τις ερωτήσεις η μία από τις δύο πλευρές...είναι θέμα χρόνου να στραβώσει το πράγμα...για έναν από τους δύο...
...προσωπικά περνάω πολύ καλά με κοπέλες που δεν μπορούν να επικοινωνήσουν σε καμία γλώσσα μαζί μου...
...μπορούν να μην με ρωτήσουν ούτε καν το όνομα μου??...τόσο το καλύτερο...
SG
Sproxe Garsia
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2