Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πυρετός με έπιασε μόλις είδα το προφίλ της Danaia... Έρωτας
Σήκωσα το τηλ και ζήτησα ραντεβού το συντομότερο. Το αξιόλογο γραφείο με έφτιαξε καλά κλείνοντας μου ραντεβού την 2η μόλις ημέρα που ήρθε ο Αγγελος του έρωτα στην Αθηνα.
Είναι υπέροχη γυναίκα όπως ακριβώς την βλέπεις στη σελίδα χωρίς υπερβολικές διορθωσεις και ψέμματα.
Χειλαρες ματάρες πλούσιο μαλλί και κορμί κολασμένο. Ψηλά λεπτα πόδια και κωλαρακι για γλείψιμο. Βυζάρες όνειρο στητες με ρώγες που βγάζουν μάτι, σκέφτηκα, αν γαμιέται τόσο καλά όσο δείχνει τότε… την παντρεύομαι !!!
Φορούσε κόκκινα μικροσκοπικά εσώρουχα, τέρμα πρόστυχα που φωνάζουν να τα σκίσεις. Ψηλά τακούνια ανέβασαν την θέα πολύ ψηλά.
Την αγκάλιασα και τυλίχθηκε γύρω μου χαρίζοντας μου ζεστασιά και ταυτόχρονα ερεθισμό μεθυστικό. Την φίλησα στο λαιμό και ανταποκρίθηκε φιλώντας με και αυτή. Με φίλησε στο στόμα χώνοντας την γλώσσα της βαθιά. Και τι χειλαρες… δεν χορταίνεις να τις φιλάς. Ο χρόνος όμως περνά και εγώ δεν ζητώ ρομάντζα.
Μου κατέβασε το παντελόνι και έπεσε στα γόνατα παίρνοντας τον πούτσο μου στα χείλη της και εξαφανίζοντας τον στο λαρύγγι, τέλειο deep throat. Δεν μου βαστούν τα πόδια και ξαπλώνω.
Στάση 69 και ενώ η κοπέλα τα δίνει όλα στο καυλί μου εγώ χώνω την γλώσσα μου πότε στο μουνί και πότε στην κωλοτρυπίδα της. Έχει τέλεια γεύση, ίχνος τριχών και σφιχτό μουνάκι για σκίσιμο. Αφήνει μικρές φωνούλες ερωτισμού άκρως καυλωτικες. Δεν αντεξα και έχυσα στο πρόσωπο της σε αυτήν τη σταση. Με πήγε στο μπάνιο όπου με έπλυνε και πλύθηκε και η ίδια για να συνεχίσουμε. Έχει πολύ όμορφο σώμα και έτσι την έβαλα να με γλείψει λίγο για να καυλωσω και να την πάρω σε στάση ιππασίας. Σε λίγα λεπτά μου τον έκανε πύραυλο. Καθόλη την διάρκεια σε καρφώνει με τα μάτια της, κούκλα! Μου φόρεσε κοστούμι και την αφησα να παίξει μόνη της, να με ιππεύσει κανονικά.
Λικνίζεται υπέροχα και ανεβοκατεβαίνει στο πούτσο με αργό ρυθμό στην αρχή χωρίς να βιάζεται να σε τελειώσει. Σκύβει σε φιλάει στο στοκ στο στήθος, δαγκώνει αν το θέλεις ελαφρά και όταν έρχεται σε οργασμό αφήνει κραυγουλες και κράτα τα μαλλιά της.
Της ζουλουσα τα βυζομπαλα όσο με ιππευε και τις ετριβα τις ρωγες , αυτο την καυλωσε περισσότερο. Κάποια στιγμή μου ζητησε να τη γαμησω στα τέσσερα ίσως γιατί το μεγεθος μου την πόνεσε, δεν ξέρω αλλά δεν με χάλασε καθόλου.
Στήθηκε το μωρό και τουρλωσε ένα κώλο όλα τα λεφτα. Μετάνιωσα που δεν της γάμησα την κωλοτρυπίδα αλλά θα το κάνω την άλλη φορά σίγουρα. Κάρφωσε τους γλουτούς της πάνω στο καυλί μου και ξεκίνησε ένα βραζιλιάνικο κολοχτυπημα για σεμινάριο. Η κοπέλα ξέρει να γαμ… ται και το χαίρεται.
Σε 5 λεπτά εχυνα με μανία στην πλάτη της ενώ βογκουσαμε από ευχαριστηση .
Επιγραμματικά η DANAIA αξίζει πολλά περισσότερα από όσα ζητά. Αυτό που παίρνεις είναι μια ανάμνηση που δεν θα ξεθωριάσει. Επαγγελματίας αλλά και γατούλα, λίγα Αγγλικα αλλά ποιος νοιάζεται? Είναι για πολλά ραντεβού αφού σε 1ωρα θα σε ενθουσιασει τόσο που θα την ζητάς.
Σε ευχαριστώ κούκλα μου για την εμπειρία που μου χάρισες!
Έρωτας... Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, mallias20, Dirty69 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2018
Τύπε έτσι για του λόγου του αληθές, το στήθος δικό της;
30 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι φίλε έβαλε γιατρός το χέρι του... και έκανε καλή δουλειά!...
B
Black1978
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2