Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κριτικη αφορα σε δυο συναντήσεις που εχουν γινει μεχρι σημερα, με την εν λογω κοπελα. Η πρωτη ωριαια με κοστος 180ε και η 2η 1,5 ωρα με κοστος 270ε.
Συνεννοηση με γραφειο παρα πολύ ευκολη, την πρωτη φορα η κοπελα ηρθε με μικρη καθυστερηση 10', την 2η που ηταν και Αύγουστος μηνας (αδειοι δρομοι), ακριβως στην ωρα της!


Στα θετικα:
- Εμφανιση τουμπανο! Οτι βλεπεις σε φωτος & βιντεο παιρνεις!
- Εξαιρετικο καλο τσιμπουκι με τρελο DT και χυσιμο οχι απλα σε στομα, κατευθειαν στα λαρυγγια (ΦΟΥΛ καταποση εννοειται!)!
- Γουσταρει αγριαδες, εχει υποτακτικο χαρακτηρα στο σεξ, πραγματικο fuckdoll η τυπισσα.
- Καθαρα PSE φαση. Σκληρο και αγριο γαμησι μεχρι τελικης πτωσεως. Αγαπουληδες, τυποι με καρδιακα και λοιπα νοσηματα, GFE lovers, κτλ., καλυτερα να προσπερασουν.
- Εχει μια ωραια τρελα, μπορει ανετα να μιλησεις και μαζι της, αν εχεις λιγο χρονο και για σοσιαλ. Αν και παλι με τετοιο πλασμα διπλα σου...

Στα αρνητικα:
- Ακριβο το κοστος για την εποχη μας, δουλευει ομως και το τελευταιο ευρω, μην πω και σεντ!
- ΔΕΝ κανει πρωκτικο (που το λατρευω), που είναι κριμα γιατι αυτος ο ΚΩΛΟΣ..., αχ Θεε μου! Ακουω ότι ισως το ξεκινησει συντομα, μακαρι αν και θα της κανουνε/με τον κωλο χωνι πολύ φοβάμαι... χαχα!

ΑΝ μπορουσα να δωσω βαθμολογιες χωρις περιορισμο από το συστημα θα εβαζα:
Προσωπο (8), Σωμα (9), Συμπεριφορά (10), Επικοινωνια (10), Διαθεση στο σεξ (10), Σχεση αποδοσης/τιμης (8).

Αν θα την ξαναδω? Σιγουρα αν βαλει και το πρωκτικο μεσα, αλλιως μιας και εχει συμβει ηδη 2 φορες, θα συναντησω πρωτα και καποιες άλλες κοπελες που εχω στα υποψην.

Αυτά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
270€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
3 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
5.001
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, Elganador, Dirty69 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2018
καλησπέρα φίλε μου. μου έστειλες PM πριν μέρες ελπίζω να κατάλαβες ποιος είμαι. δεν μπορώ να σου απαντήσω γιατι δεν εχω κανει 5 posts ακόμα! το προσπαθω. θες να σου απαντήσω εδώ? επίσης θέλω να σε ρωτήσω και εγω κάτι. Ευχαριστώ!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1