Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Χριστίνα είναι κοπέλα απο Μολδαβία κατά δήλωση της,με μαλλιά καστανοκόκκινα τα οποία είχε πιασμένα πάνω σε μεγάλο κότσο,σώμα λεπτό διάσπαρτο απο πρόχειρα τατού που συναντάμαι κυρίως σε ναυτικούς αλλά και καταδίκους.Σαν κοπέλα είναι αρκετά ευγενική,πρόσχαρη και συνεργάσιμη.Στο σαλόνι όταν βγαίνει χαιρετάει διά χειραψίας τους υποψήφιους πελάτες.
Στο δωμάτιο μπήκε το ίδιο πρόσχαρη,είναι αρκετά επικοινωνιακή.Μιλήσαμε λίγο να σπάσει ο πάγος και της έκανα και κάποια κοπλιμέντα για το πόσο ωραία κοπέλα είναι.Τα Ελληνικά της είναι πολύ καλά.Έχει χρόνια στην χώρα μας ως φαίνεται και έχει δουλέψει και ακόμα δουλεύει και σε studio απότι μου είπε.
Ξεκινήσαμε όρθιοι να φιλιόμαστε,ανταποδίδει θερμά ιδίως αν υπάρχει και χημεία.Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και συνεχίσαμε τις αγκαλιές και τα φιλιά.Με έγλυψε σε αυτί,λαιμό,στήθος και έκανε και ένα πέρασμα λίγο και απο τους μηρούς. Καθάρησε τον πούτσο μου και τα αρχίδια και ξεκίνησε κατόπιν υποδείξεως μου με ορχεολειχία.Ήρθε ανάμεσα στα πόδια μου και ξεκίνησε να γλύφει αλλά και να ρουφάει και τις μπάλες.Εγώ έβλεπα την φάση από τον παράπλευρο καθρέπτη.Μου άρεσε ο τρόπος που είχε στηθεί.
Κατόπιν την έφερα στο πλάι για να μπορώ να παίζω με το μουνάκι της.Της έβαζα δάχτυλο και αυτή συνέχισε να μου γλύφει τα αρχίδια.Κατόπιν πήρε και τον πούτσο μου στο στόμα της και ξεκίνησε το τσιμπούκι της το οποίο ήταν υγρό αισθησιακό και πολύ καλής ηδονικότητας.Είναι έμπειρη κοπέλα.
Περάσαμε σε 69 όπου και άρχισα να απολαμβάνω το μουνάκι της ενώ η Χριστίνα συνέχισε την καταπληκτική της πίπα.
Κατόπιν η Χριστίνα πέρασε καπότα και ανέβηκε πάνω μου,αρχικώς έδεινε αυτή ρυθμό.Κατόπιν ανέλαβα δράση εγώ και την γαμούσα ενώ ανταλλάσαμε και φιλιά.Παρατήρησα ότι έχει όμορφα στήθη τριάρια και ξεκίνησα να τα θηλάζω.
Συνεχίσαμε σε πισοκωλητό ενώ η κοπέλα είχε πάρει ωραία στάση έτσι ώστε να μπορώ να την πηδάω άνετα.
Περάσαμε σε ιεραποστολικο όπου και πάλι η κοπέλα δεν έκλεβε καθόλου,υπήρξαν πολλά χάδια,φιλιά και αγκαλιές.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικο ξάπλωσα και την έβαλα να μου κάνει ορχεολειχία μιας και είναι πολύ καλή.Όταν ήμουν έτοιμος της είπα να τα πάρει στο στόμα αλλά αυτή συνέχισε στην ορχεολειχία.Μου είπε απολογούμενη με χαμόγελο ότι τελειωτικό δεν κάνει.Αν και δεν το πολυπιστεύω.Κατά τα άλλα αν παραβλέψουμε αυτό το μικρό ατόπημα σε όλα τα άλλα ήταν άψογη.Το θετικό είναι ότι κινείται στους ρυθμούς του πελάτη και ξέρει να συνεργάζεται.Θα την ξαναπροτιμήσω σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, Bonecrusher και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού