Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 82 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Όλγα είναι καινούρια κοπέλα,εχθές ήταν η πρώτη της μέρα στην δουλειά κατά την υπηρεσία.Πρόκειται για μιλφ απο Μολδαβία,γύρω στα 30-35,με μαλλιά μαύρα σγουρά ως τους ώμους,σώμα κανονικό.
Είναι αρκετά ενεργητική κοπέλα,κινείται γρήγορα και πολύ αγχωμένα και προσπαθεί να σε τελειώσει μέσα στα στενά χρονικά περιθώρια που τις έχουν υποδείξει.Πολλές φορές αυτή η φούρια και το άγχος όσο καλή είναι η κοπέλα αποβαίνει προς ζημία του πελάτη μιας και αγχώνεται και αυτός.Επίσης η προσπάθεια να υπερβάλλεις κάπου για να δείξεις ότι είσαι καλή χωρίς να συμμορφώνεσαι με τους ρυθμούς και τα θέλω του πελάτη πάλι δεν είναι επωφελής.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή σαν σίφουνας και άρχισε να γδύνεται στα γρήγορα λικνιζόμενη και στέλνοντας μου χαμόγελο.Δεν γνωρίζει ούτε Αγγλικά,ούτε Ελληνικά αυτό όμως δεν είναι πρόβλημα.Την πλησιάζω και αρχίζω να την φιλάω,ανταποδίδει και αυτή τα γλωσσόφιλα.
Ξαπλώνουμε στο κρεββάτι και αναλαμβάνει αυτή δράση εξ ολοκλήρου.Αρχίζει και γλύφει τις θηλές του στήθους μου,τις δείχνω τον λαιμό και το αυτιά τα γλύφει και αυτά.Ανταλλάσσουμε φιλιά.Μέχρις εδώ όλα καλά αν και οι κινήσεις της προδίδουν βιασύνη και άγχος.
Πέρνει μωρομάντηλο και καθαρίζει το πέος,ορχεολειχία δεν παρέχεται.Ξεκινάει το τσιμπούκι της το οποίο είναι υγρό,βαθύ και γρήγορο.Την έχω φέρει στο πλάι και της γαμάω το μουνί με το δάχτυλο.Το τσιμπούκι της θυμίζει μοτεράκι με γρήγορές στροφές.
Γυρνάμε σε 69,παρατηρώ ότι το μουνί της είναι τίγκα στην λιπαντική γέλη,της το γλύφω πάραυτα λόγω ερεθισμού.Συνεχίζει το γρήγορο τσιμπούκι αυτήν την φορά όμως εναλλασόμενο και με γρήγορο handjob με σκοπό να με τελειώσει μια ώρα αρχίτερα.Το γρήγορο handjob όμως και όλη αυτη η πρεμούρα φέρουν δυστυχώς τα αντίθετα αποτελέσματα.Η έλλειψη εμπειρίας αυτά τα αποτελέσματα έχει.Το πέος αρχίζει να παίρνει τη κατιούσα μιας και στο handjob και στα πιασίματα η Όλγα δεν το έχει.
Φοράει μία καπότα κατακόκκινη και της λέω να ανέβει πάνω μου.Αρχικώς με πρωτοβουλία της ανεβαίνει σε reverse cowgirl δηλαδή με πλάτη προς τα μένα.Ανεβοκατεβαίνει με γρήγορο ρυθμό πάνω κάτω σαν να είναι Βέγγος χωρίς όμως να κλέβει.Κατόπιν της κάνω νόημα να έρθει και στο κλασσικό cowgirl δηλαδή με πρόσωπο προς εμένα.Εκεί ανταλλάσουμε φιλιά τα οποία είναι με γλώσσα μεν αλλά με ταχύτητα και αυτά.Προσπαθώ να την φέρω κοντά μου για να την γαμήσω εγώ.Αλλά αυτή θέλει συνεχώς να κινείται και να γαμάει αυτή.Το αποτέλεσμα είναι να μην υπάρχει ο κατάλληλος συγχρονισμός και εγώ να μην μπορώ να φτιαχτώ όσο καλή και αν είναι μιας και στην ουσία αγνοεί τους ρυθμούς του πελάτη και δουλεύει με τον δικό της αγχωμένο γρήγορο ρυθμό.
Την στήνω σε πισοκωλητό, ξεκινάω να την γαμάω αλλά κινείται και αυτή μπρος πίσω.Βρέ κάτσε της λέω να γαμήσω,μην κουνιέσαι! Τίποτα αυτή! Τον χαβά της!
Στην στάση του ιεραποστολικού, όσο την γαμούσα συνέχισε και αυτή να είναι υπερδραστήρια και ανταλλάσαμε και γλωσσόφιλα.Πραγματικά όπως παρατήρησα απο την υπερπροσπαθεία και όλη αυτήν την ταχύτητα είχε ιδρώσει και αυτή! Σπάνιο για γκόμενα!Την ιδρώνει την φανέλα της στην κυριολεξία!
Αφαιρώ προφυλακτικό και αρχίζω να την παίζω για να την χύσω,βάζοντας δάχτυλο στο μουνί της.Αυτή κινείται γρήγορα στο κρεββάτι πάνω κάτω,λέγοντας μου να βιαστώ να την χύσω.Την βάζω να μου χαιδέψει τα αρχίδια αλλά δυστυχώς αυτή δεν καταλαβαίνει και τα πιάνει και τα ζουμπάει άγαρμπα.Της δείχνω για πιο απαλά και αισθησιακά,με αγνοεί!
Ξαπλώνω και την βάζω να με γλύφει αλλά αυτή συνεχίζει να είναι ταχύτατη και να μου ζουλάει άτσαλα τα αρχίδια.Κάπου εκεί στα 12 λεπτά την φωνάζει η υπηρεσία και άξαφνα χωρίς να της πω τίποτα σηκώνεται πάνω ιδρωμένη,μου λέει ένα time out και σηκώνεται και φεύγει.
Συνοψίζοντας στα θετικά θα βάλω το ελεύθερο στοματικό,το 69.τα φιλιά,τα γλυψίματα και το ότι δεν κλέβει στις στάσεις.'Ομως όλα αυτά τα θετικά αντισταθμίζονται απο την βιασύνη της,το άγχος και εν γένει τον περιορισμένο χρόνο που είναι απόρροια τον προηγούμενων μειονεκτημάτων.Σε όλα αυτά θα προσθέσω ότι είναι κάπως άτσαλη και άγαρμπη στις κινήσεις της ιδιαίτερα στο handjob και στην μάλαξη των όρχεων.Γενικώς υπάρχει μία απειρία,μία βιασύνη και ένα άγχος που δεν δικαιολογούνται για τα χρήματα που πληρώνουμε (20 ευρώ).
Σίγουρα αν υπήρχε μία ελαστικότητα προς τον χρόνο τα πράγματα θα ήταν πιο διαφορετικά πιστεύω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, n.smirni76, DeanCorso και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού