Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επεσα μεσα στις προβλεψεις μου καθως η Ναταλια ετσι οπως φαινοταν απ τις φωτογραφιες φαινοταν καλλιγραμμη και σφιχτη. Αυτη που εχει σελφι ειναι και πιο κοντα στην πραγματικοτητα. Εχει ομορφο προσωπο και γαλαζοπρασινα ματια, τελειο δερματακι, σφιχτα καλλιγραμμα μπουτια και σφιχτο κωλο στην αφη αφου εκανε κικμποξ οπως μου ειπε και ενα στηθος κολαση! Καθαρο 3αρι, σφιχτο κρεμεται ελαφρως λογω μεγεθους οχι ασχημα ομως, και ρωγες πεταχτες με μικρο περιρωγιο. Δεν παιζει να εχω δει ωραιοτερα βυζια, ισως και τα καλυτερα εβερ που εχω δει! Μαγκες αλλο πραγμα να σας λεω κι αλλο να το πιανετε! το ρουφηξα δεοντως εννοειται και το καταχαρηκα. Στην αρχη ηταν παραξενα γιατι μου εξομολογηθηκε οτι ημουν ο πρωτος της πελατης κι οχι μονο, αλλα η πρωτη της φορα γενικα σε ct! Με το που μπηκα μου εριξε αντισηπτικο για τα χερια με το καλημερα. Μολις την προηγουμενη ηρθε στην πολη και μου μιλουσε ρωσικα τη στιγμη που καταλαβαινε αγγλικα. Της λεω "αγγλικα μιλας;" μου λεει "ναι φυσικα". "ναι αλλα μου απαντας ρωσικα". "Ναι συγγνωμμη δεν εχω προσαρμοστει οτι βρισκομαι εκτος". Μετα απο αυτο μπηκε σε Mode on, ηθελε τον χρονο της και αρχισα σιγα σιγα να την φυλαω, δεν ενοιγε καλα το στομα στην αρχη αλλα μετα πηρε μπρος, εφαγε τα κωλοσκαμπιλα της, την εγλυψα λιγο στο τριχωτο μουνακι της και την γυρισα για να φαω και την πισω τρυπουλα της η οποια ηταν και αυτη με τριχες. Η θεα της με καυλωσε και αρχισα να την γλυφω με μανια και αυτη βογγουσε, την γυρναω σε δευτερολεπτα να την γλυψω και παλι απο μπροστα και αντικρυσα τους χειμαρους της!! Τρελλαθηκα στην οψη τους και ζητησα αμεσως πιπα για να εισχωρησω συντομα. Δεν ηταν και κατι το ιδιαιετρο, αρκετα δειλη χωρις πολυ σαλιο και μετα προφυλακτικο και βουρ μεσα. Τρελλη αισθηση με τα υγρα της, να γλυστραει ανετα και να θελω να χυσω απο το 1ο δευτερολεπτο αλλα να κρατιεμαι γιατι ειχα και κουλουρι να δοκιμασω. Να βογγαει συνεχεια, αλλαξαμε διασφορες στασεις με την αγαπημενη της σταση που μου τη ζητουσε συνεχεια αυτη ανασκελα στο κρεβατι με σηκωμενη την λεκανη της κι εγω στα γονατα πανω στο κρεβατι κατι σε ιεραποστολικο εναεριο. Ηρθε η στιγμη για την πισω τρυπα οπου εκει μου τα χαλασε, ηθελε σιγα σιγα να τον βαζω καθε φορα που αλλαζαμε σταση και ολο "slowly please slowly please". Σφιχτη και καθολου δεν το χαρηκα αν και τελειωσα απ την καβλα. Της ειπα αν ποναει να μην το κανουμε αλλα ειπε να συνεχισω. Το εχω ξαναπει ρε κοπελες αν δεν σας αρεσει κατι μην το κανετε με το ζορι μονο και μονο για τα λεφτα. Βγαινω απ το μπανιο και συνεχιζονται οι εκπληξεις, την βλεπω να μιλαει στο τηλεφωνο και να παραγγελνει κρασι, γυρναει και μου λεει "wine or beer?" δεν ηθελα κατι και την ευχαριστησα για την κινηση της. Ξεκιναμε 2ο γυρο , την γυλαω και την γλυφω και επαιζε με το μουνακι της και την εβλεπα μεχρι που μου λεει "I want you to fuck me". Εβαλα εγω το προφυλακτικο και ξεκινησα αλλα μας διεκοψε το room service. Ανοιξε πηρε το κρασι και συνεχισαμε αφου ηπιαμε απο ενα ποτηρι. Προφανως και δεν μπορουσα να τελειωσω 2η φορα αλλα εκανε τιμιες προσπαθειες. Ξανα μπανιο και βγαινοντας ξανα λιγο κρασι, αρχισ ενα λικνιζεται στο ρυθμο της μουσικης που ειχε βαλει κατι ρωσικα τραγουδια και αρχισα να αναβω παλι. Την φιλησα κι εφυγα. Αυτα. Ελπιζω να βοηθησα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 13, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.930
Πόντοι:
5.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Dirty69, Professoras και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2018
εμφανιση 9 με τριχες στο μουνι και στην κωλοτρυπιδα.
επικοινωνια 10 ενώ δεν ξερει ελληνικα.
διαθεση και συμμετοχη 10 ενώ το πρωκτικο στο εβγαλε από την μυτη.

τα νουμερα που βαζεις δεν συναδουν με αυτά που περιγραφεις
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
15 Σεπτεμβρίου, 2018
φαινεται 30+++, ειναι τοσο;
15 Σεπτεμβρίου, 2018
Ευτυχώς που δεν πήγα διότι η παρουσία τριχών δεν λειτουργεί θετικά σε μένα.
15 Σεπτεμβρίου, 2018
και κενα για μιλφ μου φαινεται
15 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γιατι πρεπει να ξερει ελληνικα για να επικοινωνησεις; Τα αγγλικα δεν φτανουν;
Για την εμφανιση δεν φαινονται οι τριχες στην αρχη, σορυ μαν Χμμμ;
αλλο η διαθεση κι αλλο αν μπορει να κανει πρωκτικο καλο η οχι
15 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

με τιποτα. αντε μαξ 30 να ειναι
15 Σεπτεμβρίου, 2018
Επιτέλους κ μια με τριχεςΈρωτας
15 Σεπτεμβρίου, 2018
τριχες στο μουνι τι εννοεις?ειχε καποιο σχημα απο πανω σε φαση τριγωνακι η γραμμη??η απλα αξυριστη?
15 Σεπτεμβρίου, 2018
Γιατί η επικοινωνία στα αγγλικά πρέπει να ρίξει την βαθμολογία? Εδώ υπάρχουν γκόμενες που μιλάνε μόνο Ρώσικα? Χμμμ;

Και γιατί οι τριχούλες ρε παιδιά να είναι μείον? Εγώ μόνο κ μόνο γι'αυτό θα την βάλω στην λίστα με τις υποψήφιες αν κατεβεί Αθήνα!! Προσκύνημα
15 Σεπτεμβρίου, 2018
Διαθεση στο σεξ / συμμετοχη : 10
Σχεση αποδοσης/τιμης: 5

Ρε φιλαρακι...τι φαση???
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2