Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάντηση λοιπόν με την Σοφία και ειλικρινά από τις λίγες φορές, ευτυχώς, που έχω κλάψει, τα λεφτά μου.
Επικοινωνία με το γραφείο άψογη ως είθισται και συνάντηση στο β'κατηγορίας Hotel στο Βαρδάρι.
Εδώ να προσθέσω, πως η κοπέλα από το γραφείο, Τζένη, νομίζω, έχει μια φωνή τρέλα....
Πάμε στη Σοφία όμως, η οποία ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΣΧΕΣΗ σχετικά με τις φωτογραφίες στο site..
Μεγάλη περιφέρεια για εμένα, στήθος πολύ μικρό, επικοινωνία μετά δυσκολίας, το μόνο που άξιζε ήταν το στοματικό το οποίο το κατέχει...
Γενικά ποιο μέτρια πεθαίνεις...
Θέλω να τονίσω εδώ, σχετικά με την κριτική του ΦΑΚΙΡΗ, ο οποίος αναφέρει πως στο μισάωρο εκτονώθηκε 2 φορές..
Σε εμένα προσωπικά ΚΑΙ η κοπέλα αλλά ΚΑΙ το γραφείο αργότερα, μου είπαν πως στο μισάωρο έχεις δικαίωμα μίας εκτόνωσης..
Δεν ξέρω τι και πώς, αν υπάρχουν διακρίσεις ή όχι ή κατάλαβα κάτι λάθος σχετικά με την κριτική του ΦΑΚΙΡΗ, όμως αν παίζει κάτι τέτοιο είναι ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΟΥΛ από το γραφείο..

Αυτά!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Μέλος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
198
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, sithlord, ilarionas και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2018
δεν γράφει πουθενά στην κριτική του ότι έριξε 2 μπαλάκια στο μισάωρο Χμμμ; εξάλλου για να προλάβεις να ρίξεις 2 μπαλάκια σε μισή ώρα πρέπει να σαι το πολύ 17 χρονών Κουλ
M
mars_ch
14 Σεπτεμβρίου, 2018
Παντα κλεινω για μια ωρα,αλλα πολλες φορες τηλ στο γραφειο
και λεω φευγω στο μισαωρο, ..Μου λενε οκ..

Ενταξει,αυτο ελειπε να χρεωσει παραπανω επειδη τελειωσα δευτερη φορα..
14 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΣΩΣΤΟΣ φίλε ΦΑΚΙΡΗ!!Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3