Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
1.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Τετοια ΦΟΛΑ δεν εχω ξαναφαει.

Εχοντας καυλες εδω και μερες αλλα τα οικονομικα μου χαλια διοτι ειμαι ανεργος πλεον και το μονο μου εισιδημα ειναι το ταμειο ανεργων (350€) περιπου ειχα να γαμησω καιρο μιας και η γκομενα μου με παρατησε Κεφάλι σε τοίχο! γιατι λεει δεν μπορω να της προσφερω ουτε τα απαρετητα (εδω σας κανω και μια καταθεση ψυχης)ειπα να παω μια βολτα απο το μεταξι.Εκανα μια μικρη τσαρκα δεν ειχε κατι αξιολογο και κατεληξα σε αυτο εδω το τσαρδι.Βγενει ενας τσατσος και λεει οτι εχει δυο κοπελε τη Ριτα και αλλη μια μαλλον Αλισα καμια δεν μιλαει ελληνικα μονο "καλησπερα" ηταν και οι δυο στον αγωνα βγηκε η Ριτα βγηκε και η αλλη και λεω μιας και παω να εκραγω απο καυλα θα μπω και λεω στον τσαστο να μου στειλει τη Ριτα η οποια ηταν πιο πολυ του γουστου μου πιο milf σαπια μεν αλλα επρεπε να γαμησω.Ηρθε στο δωματιο που το φως ειναι λες και εισαι σε χωρο εκτυπωσης φωτογραφιων κατι λεει της απαντας ελληνικα τιποτα αγγλικα τιποτα τι στο πουτσο (μαλακια να φερνουν κοπελες και να μην μπορουν να συναινοηθουν)ξεκιναει με δυο φιλια στο στηθος μου και μετα παιρνει την καποτα να μου την βαλει προσπαθει αλλα ματαια την ξετυληγει και μου τη βαζει αναποδα δεν το πηρα αμεσως χαμπαρι και εκει που την περνω πισωκολλητο το βλεπω τη να της πω τωρα αφου δεν καταλαβαινει ξενερονω απο ολη τη φαση. στο σεξ ηταν χαλια γενικοτερα και της λεω οκ και τραβιεμαι αυτη φευγει και εγω κλαιω για το χαμενο δεκαρικο που σιγουρα θα το αξιοποιουσα αλλιως στη φαση που ειμαι.
Γαμαω μπουρδελα 23 χρονια αυτο δεν το εχω ξαναδει εχω φαει φολες πολλες και παντου αλλα αυτο μονο εδω...
Πουτανα μοιρα και αδικη κοινωνια πως με καταντησες να γαμαω στο δεκαρικο να τρωω φολα εγω που γαμουσα Φυλης τα καλυτερα μουνια.
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2018
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
elton tony
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
241
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The_Drill, DeanCorso, Ημεδαπος και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2018
Μεγάλε βρες καμιά δουλειά του κώλου και μια καλή κοπέλα(ας είναι και χοντρούλα), γιατί με την ψυχολογία που έχεις σε βλέπω να δένεις σχοινί μέσα σε κάνα μπουρδέλο του 10ρικου και είναι κρίμα. Στα λέει ένας καμμένος τζογαδόρος που μόλις πληρώνεται τα παίζει όλα στο καζίνο Γερο-μύστης
H
Hatsumi
15 Σεπτεμβρίου, 2018
Μη μασάς αδερφέ μου. Έφυγα μετανάστης γύρισα πίσω γιατί δε την παλευα μακριά της και με παράτησε γιατί η δουλειά που είχα τότε ήταν των 550 ευρω και εκείνη έβγαζε περισσότερα. Τότε πήγα να σκάσω που χώρισα 7 χρόνια σχέση. Μετά τη μπόρα είδα πως ήταν καλύτερα χωρίς την ξεκωλιαρα. Ρόδα είναι και γυρίζει....Μεγάλο χαμόγελο
16 Σεπτεμβρίου, 2018
Να της προσφερεις..; Γιατι ο πατερας της εισαι; Χμμμ; Αντε τωρα με την καθε τρυπα τρυπια, και χωρις προικα. Που την εχουν δει αμαζονες. Money Mouth
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3