Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από απογευματινή βόλτα στους δρόμους της Φυλής και πέριξ.. λίγο η υγρασία λίγο το ότι ΔΕΝ έβρισκα κάτι που να μου κεντρίσει το ενδιαφέρον κατέληξα στο εν λόγω ίδρυμα!
Αναβαίνω τα σκαλιά και πρίν προλάβω να καθίσω εμφανίζεται η Στέλλα {Αλβανέζα} μια γυναίκα κοντά στα 50 την έκανα, τίποτα το ιδιαίτερο εμφανισιακά, με μέτριο πεσμένο στήθος, αλλά πολύ ωραία πίσω όψη για την ηλικία της!
Αφότου την σκάναρα από πάνω μέχρι κάτω τρεις/τέσσερις φορές ενώ αυτή συνέχιζε παράλληλα να λέει τα δικά της, τελικά το αποφάσισα, έδωσα το 20€ και πέρασα στο δωμάτιο.
Στα του δωματίου.. ευδιάθετη, χαμογελαστή, συνεργάσιμη, ΔΕΝ μου αρνήθηκε κάτι.
Συμμετέχει και ΔΕΝ βαριέται.
Σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος διότι σέβεται τον πελάτη και ΔΕΝ σε βλέπει ως χρήμα!
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλους. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Στέλλα
msakis
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
12.600
Πόντοι:
4.546
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mpoukas, jimakos900, Gingos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2018
Όταν την είχα πάρει δεν με καυλοσε καθόλου πολύ ψεύτικη η γυναίκα σε όλα της αλλά ευγενική ....επίσης δεν με είδε ως χρήμα διότι πρέπει να έχει Αλτσχάιμερ ξέχασε να μου ζήτηση το 20 αρικο ...και επηδη αν το έπαιζα μόνος μου θα έχυνα πιο καλά και γρήγορα ....ενο με εκείνη και τις μαλακιες που έλεγε ενο τον έπαιζα ίδρωσα φαντάσου για να χυσο ...μην έφευγα και αχυστος ...Σπασίκλας Έφυγα και δεν την πλήρωσα επηδη το είχε ξεχαση ...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1