Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία κοντά στην πραγματική. Μεσημεράκι λοιπόν και σκαστός από το γραφείο ανεβαίνω τα σκαλιά του παλιού βιομηχανικού κτιρίου για ένα ξαλάφρωμα στο εν λόγω ίδρυμα το οποίο από ότι έχω καταλάβει έχει μόνο πιπίνια. Η υποδοχή χαμογελαστή κακό ευγενική κάθησε δίπλα μου και ξεκίνησε το σαλόνι. Διάλεξα την Ειρήνη και μπήκα στο δωμάτιο.
Πρώτο φάουλ στο ντους όπου δεν υπήρχε σταγόνα αφρόλουτρο.
Δεύτερο φάουλ αφού έριξα απλά νερό στο σώμα μου συνειδητοποιώ ότι το νερό είναι στο ύψος των αστραγάλων μου. Κοιτάζω καλύτερα και το σιφώνι είναι βουλωμένοΛύπη
Τρίτο φάουλ κι αφού νιώθω ήδη πολύ άβολα, ψάχνω να βρω ένα χαλί, μια πετσέτα, κάτι τελοσπάντων για να πατήσω. Τίποτα. Όπως καταλαβαίνεται πάτησα στο ξυπόλητος στο πάτωμα. Αφού σκουπίστικα άρχισα να κρυώνω μιας και το κλιματιστικό ήταν στους 24 βαθμούς.
Μετά από κάνα πεντάλεπτο μπήκε και η κοπέλα όπου έσωσε κάπως την κατάσταση.
Μασάζ φαίνεται να ξέρει λίγο. Μου έκανε δυνατό, αθλητικό το οποίο και ευχαριστήθηκα. Πολύ καλή και στο κοινωνικό κομμάτι. Στα του αγώνα πολύ καλή και δεκτική. Στοματικό χωρίς σκουφάκι ( αν και δεν το περίμενα), φιλί δεν δοκίμασα να σας πω την αλήθεια. Στάση στα τέσσερα πάνω στο μασαζοκρέβατο μιας και είναι και petit κατάθεση εντός πλαστικού και γεια σας.

Δεν φτάνουν μόνο τα χαμόγελα και η ευγένεια. Υπάρχει και μια επιχείρηση από πίσω. Και αυτά που ανέφερα είναι πολύ βασικά για να νιώσει ο πελάτης άνετα. Ναι στην κοπέλα και στις υπηρεσίες της, όχι στο μαγαζί.
Καλά να περνάτε
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2018
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
145
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, doc_lin, tribal και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού