Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νιώθω πως οφείλω την κριτική αυτή τόσο στην κοπέλα όσο περισσότερο στους λάτρεις του σπορ, μιας και δεν έχουν γίνει αναφορές για τη συγκεκριμένη.

Προφίλ της κοπέλας

Η Ιζαμπέλα είναι από την Ουκρανία και όχι από Ρωσία, όπως αναγράφεται στη σελίδα της. Επίσης, η ηλικία της δεν είναι 28, αλλά παραπάνω... κάπου στα πρώτα -άντα. Το στήθος της στητό, έχει υποστεί λεπτή επεξεργασία, σε σημείο που να μην γίνεται εύκολα αντιληπτό! Προσκύνημα Μιλάει καλά, αν και λίγο σπαστά, ελληνικά, μιας κι έχει χρόνια στην Ελλάδα. Αν θα έπρεπε να πω κάτι αρνητικό, αυτό θα ήταν για το πρόσωπό της, που είναι λίγο σπασμένο και θα την ενέτασσε στην κατηγορία προ-μίλφ.

Στα του αγώνα

Αρκετά καλά προκαταρκτικά με τριψίματα και πεταχτά φιλιά, που όσο ανέβαινε η θερμοκρασία γινόταν δειλά γλωσσόφιλα! Πολύ καλό τσιμπούκι με βεντουζάρισμα των χειλιών επί του εργαλείου και κατά μήκους αυτού, με αρκετές προσπάθειες για deepthroat, αλλά και με λίγο δόντι, που εμένα προσωπικά μου αρέσει! Έρωτας Με άφησε να την γλείψω κι εγώ, ανταποδίδοντας το καλό στοματικό! Αφήνει δαχτύλιασμα στη μικρή περιοχή, χωρίς όμως να το προσπαθήσω για πίσω. Πέρασμα στο κυρίως πιάτο με ιεραποστολικό... Δεν υπήρξε ιδιαίτερη εναλλαγή στάσεων, καθώς με είχε φτιάξει τρελά και η κατάθεση έγινε κρατώντας τα πόδια της ψηλά και χουφτώνοντάς την, ενώ έδειχνε και η ίδια να το απολαμβάνει!

Η αποτίμηση

Η Ιζαμπέλα θα έλεγα πως είναι μια από τις καλές επιλογές για να περάσεις μαζί της, καθώς αφιερώνει χρόνο στον πελάτη, τιμάει τα λεφτά της και δεν ακολουθεί την τακτική "περάσατε - σκουπίσατε - τελειώσατε", ούτε είναι ψωνισμένη diva όπως μερικές - μερικές...
Σίγουρα θα ξανατιμηθεί! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Professoras
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.031
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, ΦΑΚΙΡΗΣ, Andrew256 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού