Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτη μου φορά με trans και το είχα ψάξει πολύ από πριν και το βασάνιζα πολύ καιρό...
Ήθελα να είναι και αρκετά θυληπρεπής και όμορφη και ενεργοπαθητική και να έχει υπομονή με τους πρωτάρηδες και να συνεννοηθώ και στα Ελληνικά!!!
Τη συγκεκριμένη μόλις την είδα μου κόλλησε. Διάβασα όλες τις κριτικές και τις πληροφορίες όπου υπήρχαν και επειδή τα περισσότερα είναι αρνητικά, κώλωσα.
Κάποια στιγμή την περασμένη εβδομάδα λέω θα πάω. Την παίρνω τηλ και μιλάμε για να διερευνήσω περισσότερο... Μου άφησε την καλύτερη εντύπωση. Την ξαναπαίρνω την επόμενη μέρα να βρεθούμε αλλά δεν απαντούσε. Την επόμενη τα κατάφερα τη βρήκα και μου λέει σε 45 λεπτά θα είμαι σπίτι.
Φτάνω νωρίτερα και περιμένω από κάτω. Φτάνει και αυτή και όταν την είδα έπαθα σοκΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα Ανεβαίνουμε πάνω και συνειδητοποιώ ότι είναι το σπίτι που μένει και όχι το σπίτι που απλά γαμιέται όπως άλλες που έχω ακούσει...

Υπέροχος χώρος, πεντακάθαρος. Μου λέει βολέψου εδώ (στο σαλόνι) πάω να κάνω ένα ντουζάκι και έρχομαι. Μου ανοίγει την τηλεόραση και με ρωτάει αν θέλω να πιω κάτι... Εγώ έχω κατενθουσιαστεί!!! Βγαίνει απ το μπάνιο με καυλωτικό, διάφανο baby doll και στρινγκάκι που φαίνονταν. Αράξαμε στο σαλόνι, κουβεντιάσαμε αρκετά, χαλάρωσα και κατάλαβα ότι δε βιαζόταν καθόλου. Κάποια στιγμή της λέω πάμε προς τα μεσα; Είσαι βιαστικός; με ρωτάει και αρχίζει να με χαϊδεύει...
Αφού ξεκινήσαμε λοιπόν στο σαλόνι, πήγαμε και στο δωμάτιο και κάναμε τα πάντα. Ότι της ζητούσα το έκανε με προθυμία...
Αφού εχυσα την ώρα που με έπαιρνε ανάσκελα και μου τον έπαιζε ταυτόχρονα, σηκωθήκαμε απ το κρεβάτι. Αν θες κάνεις ντουζ μου λέει. Μαζευόμαστε, σκουπιζόμαστε και εκεί που είμαι έτοιμος να φύγω μου λέει έλα να κάτσουμε λίγο να μου πεις πως σου φάνηκε η πρώτη σου φορά...

Συνολικά έκατσα στο σπίτι περίπου δύο ώρες και ο καθαρός αγώνας κράτησε περίπου μια ώρα και κάτι.
Τέλος πάντων δεν περιγράφω άλλο αλλά θα πάω και θα ξαναπάω και θα ξαναπάω!

Ευτυχώς δεν άκουσα τις μαλακιες που γράφουν ορισμένοι εδώ και την επισκέφτηκα. Η φάση ήταν σα να είχα γκόμενά trans και πήγα πρώτη φορά σπίτι της. Κουκλί, πεντακάθαρη με καλοξυρισμένο και μεγάλο λειτουργικότατο καυλί! Χωρίς να βιάζεται και ακούει τι της ζητάς και στο δίνει. Πραγματικά απορώ πως μερικοί είχαν τόσο αρνητική εμπειρία.... Μάγκες όποιος δεν έχει δοκιμάσει να πάει και θα με θυμηθεί. Απλά όταν πάτε κάντε ένα μπάνιο πριν και συμπεριφερθείτε όμορφα και μορφωμένα. Το ίδιο κάνει και αυτή. Νομίζω ότι και εσείς θα περάσετε πολύ καλά γιατί να με καψουρευτηκε δεν το νομίζω. Αυτά!!!
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kakoslikos45
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
192
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 braveheart69, muffer35, tampalouka και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2018
φιλε είναι η Δέσποινα από φιλης 99 να ξερεις δουλεύει χρονια εκει
13 Σεπτεμβρίου, 2018
Τυχερος εισαι . συνηθως βαριεται αφορητα . τελευταια φορα στο Φ99 που κατοικοεδρευει βαριοταν να γδυθει ,να στηθει , και αλλα πολλα .Τελος παντων λιγο ορεξη να υπηρχε θα εκανε ζημιες. οσες φορες την εχω παρει εχω κλαψει τα 25 και πρωσφατα τα 30ε. Παρεμπιμπτοτως μια καλοκαιρινη βραδια αργα το βραδυ ο αραπακος απο κουβα ,στο ιδιο μαγαζι μου αφησε πολλη καλες εντυπωσεις. Γαμω τα παιδια.
13 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε γουστάρη τύπε μου ;καλά βόλια Γλώσσα
14 Σεπτεμβρίου, 2018
Δεσποινα απο Φυλης 99 = ξεπέτα ολκής.
15 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ο τυπος τοτε γιατι περασε τοσο καλα?
17 Σεπτεμβρίου, 2018
εχεις καποιο τηλεφωνο της ?
17 Σεπτεμβρίου, 2018
Ρε μάγκες τι να σας πω...;;; Χμμμ;
Εμένα μ άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις. Να δουλεύει στο μπουρδέλο και να βαριέται και στο σπίτι να ναι καλή; Και αυτό περίεργο μου φαίνεται....
Τέλος πάντων νομίζω ότι μια δοκιμή αξίζει...
Εγώ ένιωθα ότι έπρεπε να γράψω κριτική και γιατί πέρασα καλά και γιατί σας τα είχα ζαλίσει στο φόρουμ μέχρι να διαλέξω!!!
17 Οκτωβρίου, 2018
τηλεφωνο της πως μπορω να βρω κ γω?Ματάκι
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8