Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Τάνια είναι καινούρια κοπέλα την οποία παρουσιάζουν ως Ρωσίδα αλλά είναι Αλβανέζα μιας και τα φαινοτυπικά της χαρακτηριστικά την προδίδουν.Πρόκειται για μιλφ,κοντή,με καστανά μαλλιά κοντά,σώμα κανονικό κάπως χαλαρό με λίγα πιασιματάκια,βλέμμα τσακίρικο,πονηρό.Ο λόγος για τον οποίο πέρασα ήταν ότι ήταν καινούρια και ανακοινώθηκε και ελεύθερο στοματικό.Όλα εξελίχθηκαν σε γρήγορους ρυθμούς.
Μπήκε αμέσως στο δωμάτιο,ήταν αρκετά ενεργητική.Σε ερώτηση μου απο που είναι απάντησε Ρωσία.Μου έδειξε να ξαπλώσω. Χωρίς να της πω πήρε θέση απο μόνη της για 69 σαφώς για να επισπεύσει την διαδικασία και να σκαπουλάρει το τσιμπούκι που ανακοινώνεται ελεύθερο.Άρχισα να περιποιούμε την μουνάρα της ενώ αυτή έκάνε κάτι σαν ψευτοτσιμπούκι με αρκετή χρήση χεριού.Για αυτό και πήρε αυτήν την στάση εξ αρχής.
Πέρασμα καπότας και ανέβασμα λίγο απο πάνω μου.Εκεί φρόντισε να μου πει ότι έχω περιορισμένο χρόνο.Την γάμησα βιαστικά ενώ αυτή περιορίστηκε σε κάποια ελαφρά γλυψίματα στο λαιμό αφού της είπα εγώ αλλά δεν το συνέχισε για πολύ.
Ακολούθησε ένα γρήγορο και δυνατό κάρφωμα σε στάση πισωκολητού χωρίς να νιώθω κάτι ιδιαίτερα λόγω της υπερβολικής κρέμας που είχε βάλει.
Στην στάση του ιεραποστολικού την γάμησα για πολύ λίγο μιας και μου έδειξε τό χέρι της ότι ο χρόνος τελειώνει.Εκεί μπόρεσα να παρατηρήσω ότι κατά μήκος της κοιλιάς της έχει μία μεγάλη ουλή μάλλον απο καισαρική.
Αφαίρεσα προφυλακτικό και κάνοντας αγχωμένος παιχνίδι την έχυσα στο σώμα.Όλα αυτά έλαβαν χώρα σε 7-8 λεπτά. Μάλλον με πέρασαν για τον Γιουσέιν Μπόλτ δεν εξηγείται αλλιώς όλη αυτη η πρεμούρα.
ps: Η συνεύρεση έλαβε χώρα στο μαγαζί ευθεία μέσα στο βάθος του διαδρόμου.
Γιουσέιν Μπολτ: Tζαμαικανός Ολυμπιονίκης σε αγώνες δρόμου στα 100 μέτρα και 200 μέτρα,κάτοχος παγκόσμιου ρεκόρ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Τάνια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, n.smirni76, suvlakimepita και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2018
για πες μου λιγο επειδη ψαχνω μια παρομοια, ειχε tattoο η κοπελα;
14 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι δεν έχει τατού.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2