Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
H Eιρήνη η Ήρα είναι σχετικά καινούρια Ρωσόφωνη κοπέλα, στον οίκο εργάζεται περίπου ένα μήνα.Πρόκειται για κοπέλα μέσης εμφάνισης,με μακριά καστανόξανθα μαλλιά,σώμα ελαφρώς γεμάτο, τις ατέλειες φροντίζει να κρύβει επιμελώς φορώντας ολόσωμο.Δοκιμάστηκε με μέτριες σχετικά εντυπώσεις.
Είσοδος της Ειρήνης στο δωμάτιο, η κοπέλα δεν μιλάει Ελληνικά αλλά Αγγλικά δείχνει να γνωρίζει πολύ καλά.Την αγκαλιάσα να σπάσει ο πάγος και πήγα να την φιλήσω.Στα φιλιά στο στόμα δεν ήταν δεκτική.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι όπου αφαίρεσε το ολόσωμο που φορούσε,προκαταρκτικά δεν παίχθηκαν καθόλου.Με ρώτησε για το τσιμπούκι και της είπα την προτίμηση μου.Το καθάρισε με μωρομαντηλο και ξεκίνησε το τσιμπούκι αρχικά με χέρι και κατόπιν υποδείξεως μου και χωρίς χέρι.Το τσιμπούκι της ήταν μέσης ηδονικότητας ένα απλό καθημερινό τσιμπούκι.Σε προτροπή μου να περιποιηθεί τους όρχεις η απάντηση της ήταν αρνητική.
Συνεχίσαμε σε στάση 69 όπου και στήθηκε κανονικά για να περιποιηθώ το γατάκι της ενώ αυτή ξεκίνησε να παίζει το όργανο με σκοπό να με τελειώσει και εναλλασόμενα τσιμπούκωνε.
Πέρασε καπότα και ξεκινήσαμε με αυτήν απο πάνω μου.Ξεκίνησα να την πηδάω ενώ αυτή είχε βολευτεί πάνω μου κλειδώνοντας με για να περιορίζει της παλινδρομήσεις.Της είπα να έρθει πιο κοντά μου βελτιώνοντας κάπως την κατάσταση.Της πρότεινα να με γλύφει όταν την γαμούσα για να φτιαχτώ καλύτερα.Αυτή περιορίστηκε σε μερικά απλά φιλιά άνευ σημασίας.Γενικά αποφεύγει να γλύφει τον πελάτη.
Την πήρα σε δύο ακόμα στάσεις πισωκολητό και ιεραποστολικό όπου την γαμούσα χωρίς να κλέβει μεν αλλά χωρίς θερμή συμμετοχή δε.Παρέμενε ανέκφραστη.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό,όπως ήταν ξαπλωμένη την έβαλα να μαλάζει απαλά τους όρχεις ολοκληρώνοντας πάνω στο σώμα της.
Με ρώτησε αν πέρασα καλά,με χάιδεψε λίγο.Γενικά είναι ευγενική και χαμηλών τόνων κοπέλα με μέτριες επιδόσεις και μέσης εμφανίσεως.Στα θετικά ότι θέμα χρόνου δεν τέθηκε από την κοπέλα ούτε και απο την υπηρεσία.Δεν θα την ξαναπροτιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Ήρα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, haker301978(1), filos78 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού