Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταρχήν να ευχαριστήσω το γραφείο, τον διοργανωτή της κλήρωσης ampelale και φυσικά την θεά τύχη που μου χάρισαν αυτό το δώρο ΠροσκύνημαΠροσκύνημα.

Ραντεβού σε γαμιστρώνα ΝΠ, το κορίτσι έφτασε στην ώρα της παρόλο που το γραφείο με είχε ενημερώσει 3 ώρες νωρίτερα ότι ίσως υπάρξει μια καθυστέρηση 15 λεπτών.

Μόλις άνοιξα την πόρτα αντίκρισα ένα πολύ όμορφο κορίτσι κοντά στα 30 που φορούσε ψηλά παπούτσια, τζιν καυτό σορτσάκι και απο πάνω ενα δαντελωτό κορμάκι που πίεζε το στήθος, σκέτη καύλα.
Ωραίο αισθησιακό φιλί διαρκείας με μπόλικη γλώσσα. Ήπιαμε λίγο από τα ποτά που είχα φροντίσει να παραγγείλω απο πρίν, τσιγαράκι( το κορίτσι δεν καπνίζει αλλά άναψε ένα για να μου κάνει παρέα) και λίγο social.

Στον αγώνα παίχτηκαν τρία μανίκια με το μωρό να μην κολώνει πουθενά, πολύ καλή πίπα Χωρίς καθόλου χέρι και μπόλικες ματιές, κωλοχάστουκα και βρισίδια όλα στο φου για πρώτο γύρο και κατάθεση μιας πολύ αξιοπρεπούς ποσότητας σπέρματος στο στοματάκι της κυρίας.

Η καλύτερη στιγμή της βραδιάς η έναρξη του δεύτερου γύρου, το μωρό μου είπε πως έχει κάτι παιχνιδάκια μαζί της και ρώτησε εάν Θέλω να τα φέρει. Πολύ γρήγορα βρέθηκε στημένη στα 4, εγώ στο πλάι της να της δίνω τον Φρίξο στο στόμα, ένα δονητή στο κωλαράκι της και ενα στην μπροστινή τρυπούλα, περιττό να σας πω πως το μωρό έσταζε στην κυριολεξία.Ναι!Ναι!Ναι!

Στον τρίτο γύρο σειρά είχε το κουλούρι το οποίο τίμησα δεόντως σε μια αεροπλανική στάση με το μωρό να χαϊδεύει το νινάκι της.

Σε γενικές γραμμές ήταν ένα ραντεβού στο top 5 μου και η βαθμολογία θα ήταν σε όλα 8 και στην διάθεση για sex 10 εάν με άφηνε το σύστημα.

Κλείνοντας, η έκπτωση που μου είχε υποσχεθεί το γραφείο εξαιτίας άτυχους συμβάντος σε προηγούμενο ραντεβου έγινε τώρα εξού και το πολύ χαμηλό κόστος. Συγχαρητήρια στο γραφείο και την τηλεφωνήτρια.

Γαμάτε γιατί χανόμαστεΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
SilverAries
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.801
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, napoleonV1, parpar και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2018
Κεφάλι σε τοίχο! Μαλιστα μαλιστα......
17 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί χτυπάς το κεφάλι σου greekfeet?Χμμμ;Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2