Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την πέτυχα στην πόρτα, να χαζεύει και να παίζει τις γάτες απέναντι. Με τα εσώρουχα.

Αν και αμφιταλαντευόμουν αν θα μπω ή δε θα μπω σε δωμάτιο (ή βόλτα ήταν στα πλαίσια "δεν νυστάζω να κοιμηθώ ακόμα ας κάνω μια βόλτα στο γειτονικό μετάξι, να χαζέψω, να περάσει η ώρα), το γεγονός πως την είδα έξω από το φάσμα του "Σαλονιού", να παίζει με τις γάτες, σαν κάποια γειτόνισσα μου, με έκανε να ενδώσω. Μάλλον, ανήκω στην συνωμοταξία των συναγωνιστών, που το "σαλόνι", το "δωμάτιο" και τα περιέργα κομπινεζόν, μας απωθούν, παρά μας προκαλούν. Αν οι κοπέλες παρουσιάζοταν σαν "περαστικές στο δρόμο", θα είχα περάσει σίγουρα μέσα με τις τριπλάσιες ιερόδουλες, απ'όσες έχω πάει.

Την τρόμαξα, μπαίνοντας μέσα ξαφνικά. Απολογήθηκα, και παράλληλα έβγαλα το χαρτονόμισμα και πλήρωσα τον Τσάτσο, που στεκόταν στην είσοδο. 23χρονών (όπως μου πε στο δωμάτιο), από την Αλβανία (κρίνοντας από τα χαρακτηριστικά της). Μέτρια στο ύψος για κοπέλα και με λεπτή κοψιά στο σώμα "σκίννυ", που γράφουν και κάποιοι φίλοι. Πρόσωπο, καθημερινό, περισσότερο νεανικό, παρά συμβατικά όμορφο. Μαλλιά μέχρι τους όμως, κοκκινωπά. Σε σχέση με το υπόλοιπο μεταξουργείου, είναι μάλλον από τις -με συμβατικούς όρους- "καλύτερες περιπτώσεις που μπορείς να βρεις", εμφανισιακά, που σημαίνει: Χωρίς περιττά κιλά και με νεαρή ηλικία.

Μπήκε στο δωμάτιο, έβγαλε παππούτσια, έβγαλε σουτιέν και βρακί και κάθισε ανάρκουδα. Μου άρεσε αυτό, με δεδομένο πως πολλές δεν γδύνονται εντελώς στα δωμάτια, απλά παραμερίζουν στα εσώρουχα. Που συμβάλλει περαιτέρω στο κλίμα ξεπέτας που προάγει η περιοχή. Την ρώτησα για το αν της αρέσουν οι γάτες και μου απάντησε -χαρούμενη που την ρώτησα ευγενικά- ναι, χαμογελώντας. Δυστυχώς, δεν μπορέσαμε να πούμε παραπάνω για να σπάσει ο πάγος, εφόσον τα ελληνικά της είναι περιορισμένα και αγχώνεται να τα μιλήσει. Πέρασε κατευθείαν καπότα και ξεκίνησε την πίπα. Η πίπα της δεν είχε κάτι ιδιαίτερο. Την χρησιμοποιεί εργαλειακά, για να στο σηκώσει γρήγορα,ώστε να μπορέσει να την γαμήσεις. Αυτό έγινε και με μένα. Με το που σηκώθηκε μου έγνεψε "έλα" και ήρθε σε στάση ιεραποστολική. Μπήκα μέσα της και βόγκηξε ελαφρά, σταμάτησα, φοβούμενος προς στιγμήν πως την πονάω. Μου έγνεψε όλα καλά και συνέχισα. Στηνόταν καλά και είχα γατζώσει τις πατούσες της, στις γάμπες μου. Με έφτιαξε κάπως αυτό, γιατί την ένιωθα πιο κοντά μου. Παράλληλα αγκάλιασα και έφερνα προς το μέρος μου το λεπτό της κορμί. Και αυτό μου άρεσε. Γυρίσαμε στα τέσσερα. Στήθηκε όμορφα, μπήκα καλά μέσα της και ξανά γάτζωσε τα πόδια της στα πέλματα μου. Στα αριστερά μας έβλεπα στο καθρέφτη. Ήμασταν ωραίο θέαμα. Πηδήχτηκαμε για λίγο έτσι και κατόπιν έχυσα. Γύρισε και με ρώτησε -καχύποπτα- αν όντως τελειώσα. Απάντησα ναι και μου είπε "είχαμε και άλλο χρόνο".

"Βιομηχανοποιημένη" η φάση. Καλή περίπτωση (καθαριότητα δωματίου, συμπεριφορά τσάτσου, εμφάνιση και συμπεριφορά κοπέλες στο δώματιο) εντός όμως του γενικότερου μεταξιουργιώτικου πλαισίου και κλίματος πορνικών υπηρεσιών.

Εγώ, προσωπικά, το σεξ στα μπουρδέλα, έχω προσπαθήσει να το οριοθετήσω μέσα μου, εξ'ου και επιλέγω μετάξι. Η φάση στα μπουρδέλα ,για μένα, είναι κάλυψη στοιχειώδων αναγκών και επιθυμιών σε σχέση με το γυναικείο κορμί. Αναζήτηση παραπάνω πραγμάτων, οδηγεί σε υπερβολικές προσδοκίες ενιότε, που εκ των πραγμάτων (για μένα) τα μπουρδέλα δεν μπορούν να καλύψουν και η απογοήτευση είναι μεγαλύτερη. Μόνο σε μια περίπτωση ενίωσα να υπερκερνάει πτυχές του "βιομηχανοποιημένουν σέξ" η φάση. Με την Μαίρη (Αγ. Πέτρου/Αχαρνών). Και όχι πάντα και όχι ολοκληρωτικά. Απλά το πως πηδιόμασταν -και πως σου δινόταν- ξεπερνούσε κάποιες φορές τα όρια προσδοκιών της σεξουαλικής φάσης "μπουρδέλο".

Αυτό το ξανα-επιβεβαίωσα το τελευταίο μήνα, όπου μετά από περίπου 1,5 χρόνο αποκλειστικά σεξουαλικών επαφών στα μπουρδέλα, νταραβερίστηκα με μια παλιά μου γνωστή από το Πανεπιστήμιο, που ζει και εργάζεται πλέον στο εξωτερικό. Είχε έρθει για διακοπές και εν τέλει, τις περάσαμε, περίπου παρέα. Σχεδόν είχα ξεχάσει (αν και στο παρελθόν είχα κάμποσες μακρόχρονες σχέσεις) το τι σημαίνει ερωτική επαφή και πόσα παραπάνω πράγματα μπορεί να σημαίνει, πέρα από την απλή ικανοποίηση μιας πρωτογενής κάβλας-δίψας. Αλλά αυτά είναι γνωστά και είναι η θετική πτυχή του έρωτα. Η αρνητική είναι οι προσδοκίες και οι ανάγκες που καλείσαι να εκπληρώσεις του άλλου και το πόσο σε άλλο κανάλι μπορεί να είναι από την δική σου, ιδιαίτερη κατάσταση και κοσμοαντίληψη την δεδομένη στιγμή. Για ένα μήνα, σε φάση διακοπές ήταν καλά. Για παραπάνω, είμαι πεισμένος πως όχι. Ή τουλάχιστον, όχι για μένα, τώρα. Κατά συνέπεια, παρά το γεγονός πως έχω την συναίσθηση πως χάνω αρκετά πράγματα, η υπάρξη μου στα μπουρδέλα θα συνεχιστεί, ειδικά από την στιγμή που δεν με ψήνει καθόλου να γίνω βγώ στο κλαρί του tinder/instagram/fb, υποδυόμενος τον γαμπρό, απλά για να κάνω σεξ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Εξερεύνητης
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
391
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 singer, 25th, professorx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2018
"ειδικά από την στιγμή που δεν με ψήνει καθόλου να γίνω βγώ στο κλαρί του tinder/instagram/fb, υποδυόμενος τον γαμπρό, απλά για να κάνω σεξ"
Σωστός...!!! Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1