Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Μελινα ειναι μια νεαρη Ρωσιδα με μετριο προς αδιαφορο σε ομορφια προσωπο , μεγαλες φυσικες βυζαρες περιπου 4ρι ,λευκο δερμα , κοντη σε αναστημα και σωμα με πιασηματα προς το παχουλο.Η κοπελα σαλοναρισε χωρις στηθοδεσμο και φορουσε μονο το στρινγκακι της.Το ματι αμεσως πεφτει στις βυζαρες της!

Εδωσα ενα 10ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη κοπελα.Μιλαει λιγα Ελληνικα αλλα καταλαβαινει καλυτερα τα Αγγλικα.Αυτη εβγαλε το στρινγκακι της.Την εβαλα να ξαπλωσει απο πανω μου.Αρχισα να γλυφω τις μεγαλες βυζαρες της.Ειναι σαν πεπονια! Αυτη δεν εδειξε να ενοχλειται καθολου οπως κανουν καποιες φολες.Εγλυψα τις βυζαρες της για αρκετη ωρα.Υστερα αυτη μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ηταν ξαπλωμενη με την πλατη προς τα εμενα και με πιπωνε.Αυτη με πιπωνε και εγω της πατουσα το κεφαλι.Η πιπα της ειναι μετρια ,ρηχη και με ελαφρα χρηση χεριου.Ειχε λιγο γρηγορο ρυθμο.Η πιπα της ειχε ικανοποιητικη διαρκεια για τα επιπεδα του Μεταξιου.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα και της τον ξαρφωσα στο ξυρισμενο της μουνακι.Την γαμουσα και εγλυφα τις βυζαρες της.Της ανοιξα καλα τα ποδια και συνεχιζα να την γαμαω.Αυτη δεν εδειχνε καποια συμμετοχη.Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την γαμαω πιο δυνατα.Την γαμουσα και εγλυφα τις βυζαρες της και εχυνα μεσα στο μουνακι της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας,η Μελινα ειναι μια μετρια σε ομορφια ιεροοδουλη.Το δυνατο σημειο στην εμφανιση της ειναι οι μεγαλες φυσικες βυζαρες της.Σε επιπεδο υπηρεσιων δεν θα την ελεγα φολα.Επειδη ειχα διαβασει αρνητικη κριτικη και σχολια για την κοπελα.Βεβαια δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο απο πλευρας υπηρεσιων.Θα ελεγα οτι κινειται σε μετρια επιπεδα οι υπηρεσιες της.Στα πλαισια του απλου αποστειρωμενου προγραμματος που προσφερει.Δεν εχει παντως μη μου απτου συμπεριφορα και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Η τσατσα δεν μας ενοχλησε.Τελειωτικο στις βυζαρες της δεν αφηνει.Κριμα με τετοιες βυζαρες! Η συνευρεση εγινε στον δευτερο οροφο. Ελπιζω να σας βοηθησα!



Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μελίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, tsitsibirdis, ΔΑΜΟΣ και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού