Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μπαμ μπαμ η συννενοηση με το γραφειο, τα κλασικα με αψογη συμπεριφορα και τσοπ στα γνωστα παραβαρδαρεια χοτελια. Ανοιγει η πορτα και αντικριζω την Λινα. Αρχικα να πω οτι ειναι πιο κοντα στις φωτογραφιες του προφιλ εδω, δεν το θυμομουν οτι ειχε ξαναρθει, παρα με τις νεες της φωτογραφιες στο σαιτ του γραφειου οι οποιες ειναι πιο επεξεργασμενες κανοντας την να δειχνει πολυ νεοτερη απο οσο ειναι. 29 ετων δηλωνει με την καμια ομως, λιγο παραπανω σιγουρα. Η κοπελα ειναι μετριου αναστηματος με καλο δερματακι, λιγα σημαδια πανω απο τους ωμους κατι σε σπυροκοκκιναδια, λεια μπουτακια και μετριο κωλαρακι που στρογγυλευει με το στησιμο, βυζακια μικρα 2αρια πεσμενα λογω μητροτητας με λιγο μεγαλυτερο περιρωγιο και ρωγες χοντρες σταφιδες που με το ρουφηγμσ ειναι ονειρο. Ενα εχω να πω η χημεια μου με την Λινα ηταν απιστευτη, καιρο ειχα να νιωσω ετσι, ενα contact απιστευτο! Για PSE πηγα αλλα μου βγηκε GFE. Ξεκινησε πολυ δειλα η φαση, δεν μιλουσε στην αρχη αλλα μετα λυθηκε και η γλωσσα της και η ιδια στο κρεβατι. Μιλαει αρκετα καλα αγγλικα και οταν την ρωτησα τι εγινε και λυθηκε ετσι μου ειπε "χρειαζομαι 5 λεπτα για να καταλαβω τι θελει ο αλλος" εφοσον βρισκομασταν για πρωτη φορα. Της λεω "και γιατι δε με ρωτησες εξ αρχης;" Μου λεει "θελω να το νιωσω, οχι να ρωτησω". Παλι την πατησα με το να κανω αρκετα προκαταρτικα, να την γλυφω ασταματητα παντου με αποτελεσμα να γινω τουρμπο και με την πρωτη εισχωρηση να θελω να τελειωσω συντομα. Μου περασε ενα κοκκινο προφυλακτικο και μπηκα αργα εργα μεσα της, το νινακι της ηταν στενο, αρχισα να σφυροκοπαω λιγο πιο δυνατα σε ιεραποστολικη σταση, σηκωσα και τα ποδια της στους ωμους μου και εδιξε να ποναει. Σταματησα με παυση και σε δευτερολεπτα ανοιξε περισσοτερο και ηταν ονειρο η αισθηση. Βογγουσε πραγματικα και κουνιοταν αυτη, γλωσσοφιλα επεφτα συννεφο, αλλαξαμε 2-3 στασεις μεχρι που μου εκανε νοημα να ξαπλωσω και ηρθε απο πανω! Δεν εχω ξανανιωσει τετοιο αισθησιασμο, ο τροπος που με καβαλουσε και να το απολαμβανει. Την σταματησα για να απολαυσω το κωλαρακι της το οποιο ηταν στενο πραγμα που με χαλασε γιατι μαλλον σφιγγοταν η ιδια, εννοειται πως μπηκα μονο με χρηση λιπαντικου. Μετα απο στα τεσσερα, στο ορθιο και πλαγιο, τελειωσα ιεραποστολικα στο κωλαρακι της που οταν τελειωσαμε επιασε και με φιλησε χωρις να μπορεσω να κραυγασω. 2ος γυρος γιοκ γιατι και no time και αντοχες μηδεν(πουτανα 1 ωρα δεν αρκει). Στα 10 λεπτα που μας εμεναν τρελο σοσιαλ με διαφορες αποψεις περι ζωης, να χαμογελαει συνεχως και να με κοιταει στα ματια. Ποτε δεν ενοιωσα πιο οικεια με cg. Στα αρνητικα θα πω οτι δεν γουσταρει καθολου αγριαδα και να την πονανε, πραγμα που με χαλασε λιγο. Δεν δεχοταν πολλες σφαλιαριτσες στον κωλο ουτε στο στηθος. Θα την ξανασυναντουσα για μια δευτερη δοκιμη σιγουρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.958
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, sackatack2, madrach και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού