Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 205 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλημέρα παιδιά, χθες μετα από μια άκαρπη βολτα στο Μετάξι είπα να δοκιμάσω την μικρή χοντρουλα Τζούλια η οποία περιφέρεται στον διάδρομο αυτού του άθλιου οίκου πάνω σε κατι μαύρες ψηλές πλατφόρμες πεδιλα, με μία έκδηλη αθωότητα στο βλέμμα της αλλά και σε όλο της το πρόσωπο. Την ειχα δεί πριν δεκα μερες περίπου αλλα δεν περασα τότε. Θέλω να πω όμως ότι τα αλλοδαπά αλάνια την είχαν σταμπάρει και την επερναν με αμείωτους ρυθμούς. (Ίσως αυτοί ενημερώνονται καλυτέρα…) Η Τζούλια λοιπόν δουλεύει στην δεύτερη βαρδια ωρες 17:00 εως 22:30 εγω την δοκιμασα μία ώρα πριν το κλείσιμο της βάρδιας. Ήρθε στο δωμάτιο εβγαλε νωχελικά αλλα όχι βαριεστημένα το κόκκινο δαντελωτό φτηνιάρικο κομπινεζόν που καλυπτει τις νεανικες της τροφαντές καμπύλες και έσκυψε να βγάλει τις πλατφόρμες της ενώ οι ρωγες απτα μεγάλα της βυζάκια τρίβονταν στα μπούτια της. Εκει την χούφτωσα αγκαλιάζοντας την και αρχισα να την φιλάω στο λαιμό στα μαγουλα διχως όμως να μου επιτρέψει φιλάκια στα χειλάκια της, τα χέρια μου χαιδεψαν και εξερευνήσαν κάθε σχεδόν γωνια του τροφαντου κορμιου της δίχως να δισανασετισει η μικρή Ρουμάνα. Άνοιξε το προφυλακτικό και το ξεδίπλωσε με έναν πολύ αστείο και εντελώς άσχετο τρόπο και πηγε να το βαλει στην μαλακή και πεσμένη τσουστουνα…. με την βοηθεια μου τα καταφερε και αρχισε ένα στοματικό με καλη θέληση αλλα με μικρα αποτελέσματα όμως το νεανικό κορμί της και η αθωότητα της με καυλωσαν πολύ πολύ… Μπήκα μέσα της έχει καλη αίσθηση δεν την αφησα να βάλει τζέλ την πηρα δυνατά για δυο τρια λεπτα με τα ποδια της να τα κρατω ψιλά και ανοιχτα όσο γίνεται πολύ καλη η θέα αλλα και αυτή έδειχνε να τυο απολαμβάνει. Σταμάτησα και έιπα να γλύψω το μουνάκι της το οποίο ήταν αρκετα καθαρό μαλλον ειχε φρεσκαριστεί πριν, έχει μουνοχειλάκια μεγαλούτσικα τα οποια όταν τα τραβας αποκαλύπτεται ένα μουνακι παχουλο με μια κλειτορίδα δεχτική για μεγάλα γλυψίματα, αυτό και έκανα, μεχρι το μουνακι της να γεμισει χυμούς από την καυλα της δίχως όμως να έρθει σε σπασμούς η μικρη. Το απολαυσαμε και οι δύο ειχε παρέλθει και το δεκάλεπτο για δυο τρια λεπτα και η κυρια του βρωμερού αυτου οικου τωρα φωναξε το ονομα της μικρης!! Τράβηξα την γλώσσα μου από την τρελαμένη κλειτορίδατης και εβγαλα το δάχτυλό μου από το πλημμυρισμένο της μουνάκι την έβαλα να κάτσει στα τέσσερα το εκανε υπακουα, της χαμήλωσα την μεσούλα και μπηκα μέσα της ενώ αγκαλιασα την πλατούλα της δεν αργησα... η μικρή δεχθηκε μέσα στο φιλοξενο λημανακι της ολους τους καρπους της καυλας που μου εβγαλε αυτό το νεανικό τσουπωτό κορίτσι. Είχαν περάσει πανω από δεκαπέντε λεπτά παρέα με ένα δεκτικό απλό κορίτσι που θα της άξιζε ένα καλύτερο σπιτάκι για να παρέχει τις ταπεινές της υπηρεσίες σε εμας τους αμαρτωλούς.

Αυτά από εμένα

Καλή συνέχεια σε όλους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
mela33
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
2.348
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, professorx, Επιρρεπής και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2018
Έχεις ιδιότυπη γραφή τύπε. Ωραία, μεστή γραφή!
Εύγε! Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1