Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Εμφάνιση: Η κοπέλα είναι αυτό που λέει και δείχνουν οι φωτογραφίες. Από Ρωσία, γύρω στα 22, 169 cm. Πολύ όμορφο και γλυκό πρόσωπο που το μόνο που το χαλούσε ήταν η ξινίλα της. Σώμα απίστευτα σφικτό!

Γραφείο: Ας ξεκινήσω με το γραφείο γιατί κατα τη γνώμη μου έχει ένα μερίδιο ευθύνης. Το ραντεβού κλείστηκε με ανταλλαγή μερικών μηνυμάτων. Φτάνω στο ξενοδοχείο και 5 λεπτά πρίν τη συμφωνημένη ώρα λαμβάνω μηνυμα με τον αριθμό δωματίου. Συναντώ την κοπέλα μέσα σε ένα πολύ μικρό και παλιό δωμάτιο. Μου ζητάει το δώρο της το οποίο δεν δεχεται επειδή δεν είναι αυτό που περίμενε. Στέλνει μηνύματα στο γραφείο και τελικά είχε δικαιο, το γραφείο έκανε λάθος και ήταν 10 ευρώ περισσότερα. Έπειτα, από όλη αυτη την ιστορία που κράτησε 5-6 λεπτά μπαίνω στο μπάνιο. Ηταν ένας απίστευτα μικρός χώρος και δεν χωρούσα κυριολεκτικά. Επίσης, η μόνη πετσέτα που υπήρχε ήταν χεριών. Επίσης το κλιματιστικό δεν λειτουργούσε χαμηλότερα από τους 25 βαθμούς με αποτέλεσμα κατα τη διαρκεια του αγώνα να είναι ανυπόφορα. Το χειρότερο, όπως η κοπέλα μου είπε, είναι ότι σε αυτό το δωμάτιο μένει και η φίλη της η Margo. Απαράδεκτες συνθήκες που νομίζω επηρεάζουν τη ψυχολογία και τη διάθεση της κοπέλας.

Γενική συμπεριφορά / Συμμετοχή: Η κοπέλα άρχισε από νωρίς τα "οχι" και τα "μην". Αποφεύγει τα φιλιά και σίγουρα δεν δίνει γαλλικό όπως αναφέρεται στις υπηρεσίες της. Πάω να της βγάλω το σουτιέν της και με προειδοποιεί να μην την αγγίζω εκεί γιατί είναι ευαίσθητη και πονάει. Πρώτη στάση κλασική ιεραποστολική και πιέζει τα πόδια της να είναι όσο κλειστά μπορούσε. Το ίδιο και σε doggy, τα πόδια της ήταν κλειστά, ενωμένα, ανάμεσα από τα δικά μου. Την βάζω από πάνω μου να δω πως θα συμπεριφέται και ενώ κάτι έκανε μου πετάει "θέλεις να τελειώσεις;". Οπότε τη βάζω να μου πάρει μια πίπα, τελειώνω μέσα στο στόμα της και πάω για μπάνιο. Μιλήσαμε 10 λεπτά όπου μου εξήγησε όλο αυτό που ζει και την ευαισθησία της στις μεγάλες πούτσες λόγω πρωτων ημερών σε τουρ, κάνω πως την καταλαβαίνω, κοιτάω την ώρα και ειχαν περάσει 40 λεπτά μαζί με την αρχική καθυστέρηση. Ντύνομαι σιγά σιγά και αποχωρώ 10 λεπτά νωρίτερα.

Εν κατακλείδι, πρώτη εμπειρία από το γραφείο και δεν με ικανοποίησε. Η κοπέλα σίγουρα δεν αξίζει με τέτοιο σέρβις και δεν ξαναβλέπεται. Καλή συνέχεια σε όλους!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 09, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
114
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, steveman7, old boy και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2018
Απαράδεκτο στο επίπεδο των 160 ευρώ..
11 Σεπτεμβρίου, 2018
Συμφωνώ απολύτως με την κριτική!!! Παρόμοια εμπειρία είχα και γω με την κοπέλα.
11 Σεπτεμβρίου, 2018
Συμφωνώ απολύτως με την κριτική!!! Λίγο καλύτερη εμπειρία είχα και γω με την κοπέλα, γιατί κλείνω outcall σε ξενοδοχείο και γενικώς τα πάω καλά με τις κοπέλες. Η συγκεκριμένη παρόλο που είναι πανέμορφη, είναι πολύ κουμπωμένη, δεν ξεκλειδώνει και δεν έχει εμπειρία.
11 Σεπτεμβρίου, 2018
Την ίδια ξινιλα εισέπραξα κι εγώ που την πήρα παρέα με τη συγκάτοικο της σε duo outcall.
Διάθεση υπό του μηδενός, εντελώς αντικαβλωτική συμπεριφορά, πίπα χειρότερη από χάλια. Δεν φιλάει, δε συμμετέχει και κάνει κάθε δυνατή προσπάθεια σχεδόν να μην τη γαμησεις. Μου ειπε ότι είχε ξανάρθει πριν 2 χρόνια. Τι ήθελε και ξανάρθε?
Δεν κάνει γι αυτή ρη δουλειά! Θα πέσω από τα σύννεφα εαν περάσει κάποιος καλά μαζί της.
Οταν βρω χρόνο θα γράψω αναλυτική κριτική.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4