Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την κοπέλα μου την σύστησε ένας φίλος που την είχε πάρει παλιότερα.Κατσικογάμης
Είχα τις αντιρρήσεις μου σχετικά με το σώμα της αφού μου αρέσουν οι αθλητικές σούπερ γκόμενες μανεκεν , αλλά το φιλαράκι δεν σήκωνε αντιρρήσεις. Δεν θα το μετανιώσεις επέμενε, η κοπέλα ξερει να γαμιέται και δεν θα χάσεις.Χμμμ;
Τέλος πάντων με ψυχρή διάθεση έκλεισα το ραντεβού και συνάντησα την Καρολάιν στο δωμάτιο του ξενοδοχείου.
Όλα καλά με την πρώτη ματιά απλά λίγα παραπάνω κιλακια της χαλούν την τέλεια εικόνα. Δεν είναι όμως το παν η εμφάνιση και έτσι φόρεσα το χαμόγελο μου και την αγκάλιασα δίνοντας της φιλάκια στο λαιμό.
Σύντομα γονατισμενη είχε το πούτσο μου στο στόμα κάνοντας μου τέτοια πίπα που έτρεμαν τα πόδια μου. Κάθισα στην πολυθρόνα και απόλαυσα το τσιμπούκι του αιώνα. Όλο μέσα , της γαμουσα το λαιμό ενώ τα χέρια της χαιδευαν τον τουρλωτό κόλο της δίνοντας μου τέλειο θέαμα μακαριζοντας τον φίλο μου. Τι πίπα !!!
Για να χύσω σηκώθηκα όρθιος και την λερωσα παντού, μαλλιά βυζιά μούτρα...
Με γρήγορες κινήσεις πλύθηκε στο μπάνιο και επέστρεψε για τον 2ο γύρο.Δεν πίστευα ότι θα πάω για 2ο πήδημα με αυτή τη γκόμενα και όμως, αν έχεις τέχνη σκεπάζεις τα λοιπά ελλατωματα.
Ειμαι ξαπλωμένος στο κρεβάτι και τις ζητώ 69 για να γλύψω και εγώ λίγο, αγοράκι είμαι και μάλιστα καυλωμένο.
Έρχεται λοιπόν αρωματισμένη και ολόγυμνη και μπορώ να πω ότι αυτά τα περιττά κιλά της στην κοιλιακή χώρα κυρίως δίνουν και μια καύλα έξτρα...μου φέρνει λοιπόν την κολάρα της στα μούτρα μου και αρχίζει απαλά να μου τον γλύφει. Το μουνάκι της όμορφο και σχετικά σφιχτό ενώ η κολοτρυπιδα της είναι για άγρια γούστα αλλά εκτός από δάχτυλο τίποτα δεν μπαίνει εκεί. Την γλυφω και με με ρουφάει με πιο γρήγορους ρυθμούς τώρα. Μου βάζει το προφυλακτικό και ανεβαίνει πάνω σε στάση ανάποδης ιππασίας. Με θέα την κολάρα της και την όμορφη απαλή πλάτη της , κινείται με ρυθμούς αργούς στην αρχή και πιο γρήγορους σταδιακά. Η λεκάνη της κινείται τέλεια και σε λίγο χοροπηδά πανω στον πούτσο μου στέλνοντας με στον παράδεισο. Πλησιάζω να χύσω για 2η φορά διαψεύδοντας όλους τους φόβους μου όταν κατεβαίνει και αφαιροντας το προφυλακτικό τον παίρνει πάλι στο στόμα της.
Αυτό ήταν, σε λίγα λεπτά έχυνα με μανία στο λαρύγγι της.
Τα φαινόμενα απατουν λέει η παροιμία και έτσι είναι. Η Καρολάιν δεν είναι εκείνο το μοντέλο που θα σε κερδίσει από την πρώτη ματιά. Αυτή θα σε κερδίσει μόλις πάρει την ψωλή στο στόμα της... Εκεί τα βλέπεις όλα...
Δεν ξέρω αν θα την ξανασυναντήσω αλλά σίγουρα η κοπέλα έχει ανεβάσει τον πήχη πολύ ψηλότερα από αλλά και καλά μοντέλα!
Συστήνεται, θα περάσετε τέλεια!
Γερο-μύστηςΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotos-nl, mick11, Panaghss και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού