Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αναστασία λοιπόν...είχα βγεί να βρω το στανταράκι μου τη τουμπανάρα Μπιούτη αλλά δε.....κατέληξα λοιπόν στο 27...ήταν 3 κοπέλες Ιβάνα Αναστασία και Αννα.με κέντρισε περισσότερο η Αναστασία λόγω καμπυλών και στήθους...ήρθε γρήγορα στο αγαπημένο μου δωμάτιο αριστερά που μου αρέσει να σκίζω την Αλιόνα...με μαζεμένα τα μαλλιά της σε σχέση με έξω που τα είχε πιο αεράτα...εκεί ψιλοξενέρωσατο μαζεμένο μαλλί μυριζει ξεπέτα....άρχισε προκαταρκτικά με γλυψίματα στο σώμα λαιμό αυτιά....δεν ήταν άσχημα..μετά λίγη ισπανική στις 4άρες βυζάρες της και λίγο αργότερα τσιμπούκι...΄ταν λίγο νευρικό χωρίς χέρια μεν, μέτριο...αλλά καταφερε να με "σηκώσει"..τη γύρισα ανάσκελα όπου απόλαυσα τη καθαρή μεγάλη μουνάρα της...όμορφι αιδοίο μεγάλο τρυφερο ρόζ και κατεβάζει υγρα μπάμ μπάμ...σπαρτάραγε απο τη καύλα μιας και έιχε σπασμούς...δν ήθελα να τη γαμήσω..μου άρεσε πολύ η αίσθηση του μουνιού της και συνέχισα το γλύψιμο...αφού έχυσε...την έβαλα να με πιπώσει πάλι άγαρμπα...με ολίγη κωλογλυφάδα...καλά ήταν...για ένα γλειφομούνι θα την ξαναέπαιρνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.399
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, patrick, Andrew256 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2018
Οι γυναίκες με τέτοιο σωματότυπο συνήθως έχουν μικρά εξωτερικά μουνόχειλα. Την είδα σήμερα και ήμουν στο τσακ να περάσω...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1