Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Σαμπρινα ειναι αρκετο καιρο στα στουντιο την ειχα δοκιμασει περσυ με καλες εντυπωσεις οποτε ειπα να ξαναπερασω μια βολτα. Κυριακη απογευμα δεν υπηρχε ιδιαιτερη κινηση στους δρομους ουτε και στο στουντιο στο οποιο παρκαρεις ευκολα. Ανεβαινω στον δευτερο οροφο, χτυπαω το κουδουνι, μπαινω μεσα και η υπηρεσια μου παρουσιαζει την Σαμπρινα. Μελαχροινη μεσαιο υψος με φυσικες βυζαρες και αρκετα τατουαζ. Παιρνω προγραμμα των 70 ευρω για το οποιο η υπηρεσια ειπε οτι περιελαμβανε ισπανικο, 69 και μασαζ και περναω στο δωματιο. Μεχρι να τελειωσω με το ντουζ η Σαμπρινα ειχε μπει στο δωματιο και ειχε παρει θεση στο κρεββατι. Με ρωτησε τι θελω ειπα αυτα για τα οποια ειχα πληρωσει και τελικα επρεπε να επιλεξω δυο απο τα τρια και οχι ολα μαζι οπως ειχε πει η τσατσα στο σαλονι. Αφησα το μασαζ και πηρα ισπανικο και 69. Χωρις ιδιαιτερα προκαταρκτικα μου περναει καποτα και ξεκιναει τσιμπουκι, καλο αλλα οχι τιποτα το ιδιαιτερο, συνεχισαμε με 69 και στην συνεχεια ισπανικο στις βυζαρες. Πρωτη σταση ιεραποστολικο μετα στα 4 και πιο μετα ανεβηκε απο πανω αυτη. Σε ολες τις στασεις ειχε στηθει σαν κομοδινο και ειχε υφος σαν να μου ελεγε να τελειωσω οσο πιο γρηγορα γινεται. Γκρινιαζε συνεχεια γιατι δεν τελειωνω και οτι δεν εχω πολυ ωρα στην διαθεση μου. Το μονο καλο ηταν οτι χαζευα τις βυζαρες. Στο τελος πηγε να μου τραβηξει βιαστικη μαλακεια και παλι παραπονιοταν γιατι δεν τελειωνω οποτε την ξαποστειλα γιατι δεν ειχε νοημα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
cervantes
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
4.038
Πόντοι:
9.975
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pirateman, Studio De Paris, ΑΕΤΙΔΕΑΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2018
Αστα η Σαμπρινα εχει ψωνιστει εδω και αρκετο καιρο.....ΜαλακίαΟταν πρωτοεμφανισθηκε δεν ηξερε τιποτα.....Χμμμ;
15 Ιανουαρίου, 2020
+φωνω και έπαυξανω!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2