Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Call-Girls 4002
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να ξεκινήσω λίγο ανάποδα, με το τελικό αποτέλεσμα, για να μην κουράζω...Πέρασα αρκετά καλά...δεν θα γκρινιάξω και πολύ.

Κασκαντεριλίκι πάλι αφού τα συνηθισμένα κορίτσια έχουν μπαστακωθεί εδώ και κάτι μήνες, συν κανα δύο καινούριες που δεν μου γέμισαν το μάτι και κατέληξα σε μια επιλογή όπου τουλάχιστον οι φωτογραφίες της μου έδιναν την εντύπωση ότι η κοπέλα είναι ενα δυο κλικ παραπάνω σε σχέση με τις υπόλοιπες.

Εδώ να πω πως ζήτησα σέλφι και η ανταπόκριση ήταν άμεση, όχι να δουμε, όχι έχει δουλειά, όχι παπαριές και ηλίθιες δικαιολογίες.
Το έχω ξαναπεί, όταν η κοπέλα δεν είναι μούφα με ψεύτικες φωτό δεν έχει κανένα λόγο να κρυφτεί και να μην δώσει μια φωτογραφία μη επεξεργασμένη. Απλά πράματα, όταν ζητάς από τον άλλο να ξοδέψει χρόνο και χρήμα τον σέβεσαι, δεν τον κοροϊδεύεις.

Ακριβείς φωτογραφίες λοιπόν, με ένα μικρό ρετουσάρισμα. Η διαφορά είναι ότι η κοπέλα δεν έχει το χτένισμα των φωτογραφιών.
Το μεγάλο μείον στην εμφάνιση το ανύπαρκτο βυζί. Αυτό είναι που με χάλασε αρκετά θα έλεγα. Κατά τα άλλα ένα πανέμορφο προσωπάκι, μακριά ξανθή μαλλούρα, γύρω στο 170. Λίγο "τετράγωνοι" ώμοι που δείχνουν πολύ λόγω ανυπαρξίας βύζου, ρώγες ποτενσιόμετρα fm...Ναι! αδύνατο σκαρί, σκωληκοειδεκτομή (μην πάει κανείς και δεν του σηκώνεται πάλι), ούτε ένα τατού Ναι! και υπέροχο πεντακάθαρο δέρμα.
Κωλαράκι που δεν μου έκανε εντύπωση στην αρχή αλλά όταν την έστησα σαν τον πολέμαρχο το λάτρεψα.Έρωτας

Αγγλικά 0, τίποτα λέμε. Σαν να μιλάς με τον μπούξο στο νήμα του μπαοκ Μεγάλο χαμόγελο. Πρώτη φορά βγήκε από τη χώρα της. Βασικά απ'ότι κατάλαβα ήμουν ο πρώτος της πελάτηςΓλώσσα καλή αρχή έκανες μαζί μου κοπελιά, σε μαγάρησα καλά...Σπασίκλας

Όλοι ξέρουμε απο πού είναι η Σοφία, μην το αναφέρω και την εκθέσω έτσι;Εμμμμ
Δηλώνει 23 αλλά θα την έκανα και λίγο μεγαλύτερη, ίσως 26, κάπου εκεί.

Στο σέρβις δεν ξετρελάθηκα, αλλά δεν απογοητεύτηκα κιόλας. Πολύ πρόθυμη με καλά στησίματα και επειδή είναι νεα στο κουρμπέτι πραγματικά ένιωσα ότι πηδούσα μια συνηθισμένη μη επαγγελματία κοπέλα. Αυτό συνεπάγεται ότι δεν θα μείνει αξέχαστη σε κανέναν, αλλά θεωρώ ότι κάποιος που έχει βαρεθεί αυτή την νοοτροπία κάποιας που ρουφάει ψωλές εδώ και 1 μήνα συνεχόμενα στο ίδιο δωμάτιο, θα περάσει καλά.
Στην πίπα μέτρια, με πολύ χέρι. Κάνει ότι μπορεί αλλά δεν το έχει ακόμα.
Το μουνάκι της είναι αρκετά στενό και χωρίς λιπαντικό δεν έμπαινα με τίποτα. Βασικά επιχείρησα και δάχτυλο και δεν έμπαινε εύκολα.
Στον πρώτο γύρο την έστησα για cim, έπεσε στα γόνατα διστακτικά, και μόλις πήρε μερικά άρχισε να βήχει και έβαλε χέρια να καλυφθεί Λύπη αφού δε την έκανα και αυτή να ξεράσει πάλι καλά...Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Κατάφερα και τελείωσα άνετα 2 φορές λόγω στενού μουνιού και πολύ καλού στησίματος στο 2ο γύρο. Τελείωσα μέσα στο λάστιχο ζουλώντας το υπέροχο κωλαράκι της, δεν επιχείρησα τίποτα άλλο αφού η δοκιμή του πρώτου γύρου ήταν απογοητευτική.

Στο αν θα την ξαναέβλεπα έβαλα ίσως, αλλά στην πραγματικότητα όχι, δε νομίζω ότι έχει να μου δώσει κάτι παραπάνω αλλά το όχι μου φαίνεται πολύ αρνητικό.

Κλείνωντας να αναφέρω ότι τη συνάντησα στο υπέροχο ξενοδοχείο στα δυτικά, μια πολύ ευχάριστη αλλαγή από τα συνηθισμένα, παρόλο που στο συγκεκριμένο είχα την άθλια εμπειρία της ρουμανογυφτο Μπιάνκας Θυμός, πάντοτε μου αρέσει να το επισκέπτομαι.

Πάμε για τις επόμενες...

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.744
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Depositos, LITHOS 77, mamasan και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού