Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απόγευμα Παρασκευής και είπα να δοκιμάσω με μια Μιλφ Την Αναστασία που κατά καιρούς έρχεται στο μαγαζί αυτό.
Κατά αρχήν θα σας αναφέρω για την εμπειρία μου με την κοπέλα και θα καταλήξω εξηγώντας τον τίτλο της κριτικής
Λοιπόν η κοπέλα βγαίνει στο σαλόνι φορώντας ένα ολόσωμο και το βγάζει όταν έρχεται στο δωμάτιο και αυτό μάλλον γιατί αν έβγαινε στο σαλόνι με εσώρουχα λογικά θα ψάχνατε την έξοδο.Καπως έτσι την πάτησα και γω η Αναστασία από υπηρεσίες κάνει ισπανικό τσιμπούκι γλείφει αρχιδια γενικά είναι τίμια δεν βιάζεται και προσπαθεί το μεγάλο μειονέκτημα της είναι το μπαταλεμενο σώμα της κυτταρίτιδα έντονη χαλάρωση πάχος σαν φοράδα βυζιά μεγαλα κρεμασμενα πολύ άσχημη αίσθηση έχει ραγαδες μέχρι και στην κοιλιά.Ολα αυτά βέβαια κρύβονται έντεχνα από τον χαμηλοτατο ημιφωτισμο που έχει το μαγαζί οπότε μπορεί να την πατήσει ο καθένας.Ετσι λοιπόν την πάτησα δυστυχώς οι οποίες καλές υπηρεσίες και διάθεση της κοπέλας δεν είναι ανταποδοτικές και δεν μπορούν να προσπεράσουν το πολύ άσχημο σώμα της Αναστασίας γι'αυτό και γράφω στον τίτλο της κριτικής ότι μετανιώνω και πως τα 20€ο για τέτοια κοπέλα είναι πάρα πάρα πολλά η κοπέλα αυτή έπρεπε να είναι στο Μεταξουργείο στο10€ακι θα ήταν μια χαρά.Μπορει να έκανα το λάθος και να πέρασα χαραμιζοντας ουσιαστικά το 20€ο θα σας έλεγα όμως μην δοκιμάσετε με την κοπέλα και νιώσετε και εσείς αυτό το ξενερωμα της καλής επιλογής.

Όπωςως έφευγα από εκεί και κατέβαινα την Ιουλιανού με το μηχανάκι έτυχε να δω την Γυναικάρα Φωτεινή που δούλευε πιο παλιά πριν από έναν χρόνο και πλέον επιβλητική παρουσία ψηλή όμορφη από τις καλύτερες ίσως η καλύτερη που έχει περάσει ποτέ από τα μπουρδέλα.Θυμηθηκα τις απίστευτες στιγμές απόλαυσης ηδονής που μου είχε χαρίσει καθώς ήμουν από τους πιο φανατικούς πελάτες της και ενιωδα πολύ σκατα συγκρίνοντας τι γυναικάρα γαμουσα και τι χαλί γαμησα.Ας είναι Διδυμου 27 με τέτοιες γυναίκες όταν πάει 10€ο ισως....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Andrew256

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2018
Ήταν καλη οντως η φωτεινή,
δεν σταματαγες να της μια καλησπέρα ανθρώπινα,
Να την ρωτήσεις που ειναι τώρα να πάμε..
11 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν σταμάτησα φίλε απλά την χαζεψα λίγο το αέρινο περπάτημα της την αρχοντική της παρουσία ας είναι καλά η κοπέλα.Τωρα δεν νομίζω να είναι κάπου λογικά έχει γυρίσει σελίδα και προχωρά μπροστά εμείς κρατάμε πάντως υπέροχες αναμνήσεις
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2