Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90892
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η καταθεση εγινε πριν 2 βδομαδες περιπου. Μετα απο αναφορα του αλ οτι στο συγκεκριενο σπιτι ειδε μελαχρινη μιλφαρα εκανα την καταδρομικηγια δοκιμη. Μπαινω και η τσατσα με ενημερωνει οτι δουλευει καινουργια κοπελα η Μαρινα οποτε την φωναζει να βγει. Θετικη εντυπωση στο σαλονι, μελαχρινη, ενα κλικ νταρντανε, 2+ στηθος σε καλο επιπεδο στησιματος, κωλαρα και καυκασια φατσα αν και μου ειπε οτι ειναι μολδαβη.
Περασα με το απλο και μπηκα στο δεξι δωματιο αυτη την φορα που ειναι εξισου αθλιο με το αλλο αλλα τουλαχιστον δεν εχει λευκο φωτισμο αλλα ενα αλλο σαν μπλε, σχετικα πορνικο και πορνοκαθρεφτη απεναντι που βλεπεις την δραση.
Μετα απο λιγο ηρθε η Μαρινα, θετικη οπως και στο σαλοναρισμα, την τραβηξα στο κρεββατι ετσι οπως ηταν με τα εσωρουχα, εκανε τα πορνογελακια της και μπηκε στο παιχνιδι αρχιζοντας προκαταρκτικα. Σταδιακα εβγαλε τα εσωρουχα ενα ενα και ετσι με την ιδια σειρα ρουφηξα βυζαρες και κωλαρα.
Μετα ξεκινησαμε τσιμπουκι οπου καθησα ορθιος στο κρεββατι και με αφηνε να της γαμαω το στομα χωρις μα και μου, συμμετειχε κανονικοτατα και σ'αυτο και μου προσπαθουσε να καταλαβει πως ακριβως το θελω για να το κανει.
Στο σεξ καναμε δυο στασεις ιεραποστολικο και πισωκωλο οπου και σε αυτες επαιξε τον ρολο της οπως πρεπει με πολυ καλη συμμετοχη χωρις να βιαζεται. Μονο λιγο προς το τελος αγχωθηκε γιατι ακουγοταν συνεχεια το πορνοκουδουνι και οι φωνες των μυστων μαζι με τις κραυγες της τσατσας οποτε οταν εχυσα δεν εμεινε ιδιαιτερα αλλα μαζεψε τα εργαλεια της με χαιρετησε καπως γρηγορα κι εφυγε. Τελικα κανενας απο αυτους που ηταν στο σαλονι δεν περασε χαχαχχα.
Γενικα παρα πολυ καλη περιπτωση, ειμαι και λατρης των μιλφ ομως οποτε δεν θελω να παρω κανεναν στον λαιμο μου. Μου ειπε οτι θα μεινει σ'αυτο το σπιτι την πρωινη βαρδια που σημαινει πως αν μεινει και η Αλικα τοτε εχουμε ενα νεο δυνατο μιλφοσπιτο.
Τετοιες μιλφαρες θα επρεπε να βρισκονται σε εναν χωρο αναλογο με καλα δωματια, κρεββατια κλπ, οπως τοσα και τοσα μαλακισμενα πιπινια που δεν ξερουν και την δουλεια και βαριουνται κιολας, και οχι σε αυτο το τσαντηρι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.488
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pasok, Professoras, El_Buitre και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού