Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ύστερα από την μεσημεριανή φολα που έφαγα έπρεπε να ρεφαρω και να φύγει από πάνω μου η γεύση της φολας.Ειχα δει ακριβώς στις 5 που άλλαξε η βάρδια ένα πολύ όμορφο μελαχρινάκι μαζί με την τσα2 της να μπαίνουν στο 23 υπόγειο.Ετσι περίμενα να ετοιμαστεί να ανάψει η λάμπα και να τσεκαρω.Αντικρυσα ένα πολύ όμορφο μελαχρινό Ρουμανακι με άψογο κορμί, βυζί μάλλον πλαστικό με φοβερή ρώγα, φατσούλα φοβερή και ναζιαρικη φωνή.Ειχα την αίσθηση ότι θα είναι καλό και μέσα στο δωμάτιο.Ετσι έδωσα το δεκαρικο.Το δωμάτιο πολύ καλό για Μετάξι.Το μικρό 21 ετών από Ρουμανία δεν άργησε να μπει.Ειναι ευδιάθετη και επικοινωνιακή.Προκατ δεν κάνει αλλά είναι δεκτική στα δικά σου.Στην πίπα πάει χωρίς βιασύνη και αν και βάζει λίγο δοντακι κρίνεται καλή για τα δεδομένα της περιοχής και της ηλικίας της.Εκανε πίπα αρκετή ώρα και όταν τελείωσε την έστησα ιεραποστολικό.Εκει είχαμε διάφορες παραλλαγές της στάσης αυτής με καλή συμμετοχή της νεαράς κραυγουλες κλπ δεχόταν τα φιλιά μου σε λαιμό στήθος μάγουλα χωρίς μα και μου ενώ ανταποκρινοταν καλά.Δεχτηκε το κάρφωμα μου χωρίς να δυσανασχετεί και το τελείωμα ήρθε με ένταση εντός καποτας στο μουνάκι της.Η τσα2 προς το τέλος την φώναξε αλλά οκ δεν έδωσε σημασία.Πολυ καλή τίμια κατάθεση σε ένα πολύ όμορφο Ρουμανακι.Μην περιμένετε παπάδες αλλά για όποιον θέλει ένα μικρό όμορφο πετιτακι να πηδήξει χωρίς να τον πρήξει προτείνεται.Απο αύριο θα δουλέψει φουλ βάρδια πρωί βράδυ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Ναταλία2
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, ThE, dmtrsxxx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού