Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565086
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατεβηκα χτες μετα απο καιρο στο Deluxe,,αργα το βραδυ για να πηδηξω την θεσπεσια κορασιδα,,την γλυκια Αμαρυλλις....
Μετα απο αρκετο καιρο ,,οταν ειχα ερθει σε ερωτικη επαφη μαζι της στην γνωστη οδο τριγγετα 3.....Παρκαρα το λιτο αυτοκινητακι μου ,,κι χαρουμενος αρχισα να ανεβαινω τα σκαλια του περιβοητου στουντιου...
Μπηκα στον ομορφο χωρο του στουντιο κι αφου πληρωσα τα 100 για ισπανικο 69 για μιση ωρα,,ανεβηκα στο δωματιο 2 ,εκανα το ντουζακι μου κι περιμενα με τον πουτσο μου να χει γινει ηδη κονταρι....
Μετα απο κανα 5 λεπτο περιπου ανοιγει διακριτικα η πορτα κι εμφανιζεται η γλυκια καυλιαρικη ξανθια κορασιδα,,οσο κοντουλα κι να ειναι ,,τοσο χυμωδης ειναι στον ερωτα....Χαρηκε που με ειδε γιατι με θυμηθηκε αμεσως για την ωραιο ερωτικη επαφη που ειχαμε αρκετο καιρο πριν....την προτιμω γιατι ειδα οτι παραμενει απλη,,χωρις τατουαζ και ειναι και μεσα στο γαλα η επιδερμιδα της χωρις να προκαλει αν μαυρισε η δεν μαυρισε,,,ηταν ηδη γυμνη ,,κι αμεσως χωθηκε στην αγκαλια μου,,,την αρχιζω στα γλωσσοφιλα κι επισησ να γλυφω τισ ρωγεσ στα στητα βυζακια της,χουφτωνοντας τα κιολασ εναλλαξ....Της αρεσε πολυ αυτο ,,οι ρωγες της ειχαν γινει τουμπανο....
Μετα εκεινη αφου μου ειχε φορεσει την καποτα,,αρχισε ναμ μου παιρνει μια εντονη πιπα...της λεω να κανουμε 69 ....εκεινη επειδη παντα με σεβεται,,επειδη την σεβομαιΧαμόγελο,,αμεσως ανοιξε τα ποδια της.....ΠροσκύνημαΠαιδια πραγματικα τετοιο καυλιαρικο μουνακι να μοσχομυριζει γιασεμι δεν το χω ξανασυναντησει...αρχισα να την γλυφω στην κλειτοριδα της και τα μουνοχειλα της...αρχισε να εχει πνιχτους αναστεναγμους,,στο μεταξυ εκεινη μου γλυφε τα μπαλακια μου κι τον πουτσο μου κρατοντας τον ντουρο...
Της λεω καβαλησε με,,αυτο της αρεσε ακομη περισσοτερο,,κι αρχισε μια ιππασια με τον πουτσο μου να την σφυροκοπαει κι να εχουμε μανιαστει στα γλωσσοφιλα μεταξυ μας...βογκουσε ταυτοχρονα...ηταν αληθινη ,,το ενιωθε,,της αρεσε...ενιωθα τα υγρα απο το καυλιαρικο μουνακι της να σταζουν που και που στα μπαλακια μου...Ημουν ετοιμος να χυσω,,αλλα κρατηθηκα...ΜατάκιΚι μετα το τελος ηρθε στα 4 ,,αφου την ειχα καβαλησει απο πανω της και την γαμουσα αργα-γρηγορα με σταθερο ρυθμο...της εσκαγα κι χαστουκακια στον κωλο της,,και τελικα εχυσα μεσα της,,μεσα στην καποτα φυσικα καταιδρωμενος κι ευχαριστημενος...ξαπλωσε κι εκεινη διπλα μου εχοντας παρει το ροζ χρωμα της ευχαριστησης κι μου εδωσε ενα ακομα γλωσσοφιλο....ΈρωταςΣυζητησαμε λιγακι,,,για να ηρεμησουμε κιολας,,και με ευχαριστησε παρα πολυ κι με νοημα στα ματια,,μιλουσαν αυτα τα ματια της τα μπλε,,μου λεει με χαμογελο να ξαναρθεις...κι ετσι χαιρετισθηκαμε...
Εις το επανιδειν γλυκο μωρακι...Σιγουρα θα τα ξαναπουμε...Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Αμαρυλλίς
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
64
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spirtoulis(2), elizabeth32, Studio Deluxe και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού