Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το ραντεβού ορίστηκε για τις 21:00, το κορίτσι αφίχθη τελικώς στις 21:40. Το αίτημά μου για casual ενδυμασία μάλλον παρερμηνεύθηκε. Η αισθησιακή κοπέλα των φωτογραφιών αποδείχτηκε πως ήταν μια τυπική βλαχο-Ουκρανέζα με χοντροκομμένα χαρακτηριστικά και δυο απαράδεκτα φουσκωμένα χείλη που μόνο τον τρόμο προκαλούσαν. Κοινώς, πλήρωσα για να συνευρεθώ με μια γυναίκα που έξω δεν θα της την έπεφτα ποτέ.

Ζήτησε τα χρήματα μπροστά και τα έλαβε. Ρώτησα πόσο είναι και μου απαντά 150, αντί των 140 που αναγράφονται στο site - τα έδωσα μολαταύτα, ένεκα του ότι δεν είχα κάτω από 50ευρο αλλά ούτε και επρόκειτο να ζητήσω ρέστα έτσι κι αλλιώς.

Ξεκίνησε πίπα η οποία κράτησε περίπου 20 δεύτερα και έπιασε αμέσως το προφυλακτικό. Έκανε από μόνη της κίνηση για αλλαγή στάσης όποτε ένιωθε ότι κάτι δεν την βόλευε, έβαζε χέρι κάτω ώστε να μην μπορώ να εισδύω σε βάθος και ανέβαζε ρυθμό μόνο όταν αισθανόταν πως πλησιάζω στο τέλος μουρμουρίζοντας στα ουκρανέζικα.

Σε κάποια στιγμή βγήκα από μέσα της και της ζήτησα να τον πάρει και πάλι στο στόμα. Εκείνη τον έπαιζε με το χέρι και με κοιτούσε, τάχα ότι δεν καταλάβαινε τι της είπα. Έπειτα όταν θέλησα δεύτερο γύρο, μου έδειξε το ρολόι που έλεγε 22:12 και μου λέει "we have 10 minutes"(υπενθυμίζω ότι έφτασε 21:40). Της λέω προλαβαίνουμε και μου απαντά ότι δεν έχει άλλο προφυλακτικό. Της λέω, δεν πειράζει, έχω εγώ - κι έτσι συνεχίσαμε μέχρι που τελείωσα με πολύ ζόρι καθώς ένιωθα να πλέω σε έναν ωκεανό από τζελ ο οποίος είχε διπλασιαστεί σε όγκο μετά την τελευταία επίσκεψή της στην τουαλέτα. Παρεμπιπτόντως επισκέφθηκε το μπάνιο 2 φορές και όταν έφυγε η μπανιέρα ήταν ολόστεγνη - δεν ξέρω τι ακριβώς έκανε εκεί μέσα.

Τελειώνω λοιπόν, τραβιέμαι και βλέπω στο ημίφως τον πούτσο μου καλυμμένο με μια φαιά ουσία που έμοιαζε με αίμα. Της το δείχνω και μου λεει "it must be you, it's not me!". Πηγαίνω στο μπάνιο, αφαιρώ το προφυλακτικό και διαπιστώνω με ανακούφιση ότι δεν αιμορραγώ. Εξετάζω προσεκτικότερα το λάστιχο και βλέπω ότι είναι ξεκάθαρα από την εξωτερική του πλευρά και δεν μοιάζει με αίμα καθώς είναι χρώματος καφέ. Ευτυχώς η μυρωδιά δεν παρέπεμπε στον συνήθη ύποπτο όταν πρόκειται για καφετί ουσίες αλλά σε κάποιο προϊόν - υποθέτω το τζέλ?! Είναι χρώματος καφέ? Ούτε και ξέρω.

Βγαίνω και την βρίσκω ήδη έτοιμη και να κατευθύνεται προς την έξοδο. Της ανοίγω την πόρτα, με ρωτά "was it good?", της λέω Goodnight και κλείνω πίσω της.

Όπως γράφω λοιπόν και στον τίτλο, όποιος αισθάνεται πως θέλει να πετάξει 150 ευρώ μπορεί να αγνοήσει την ανάρτησή μου.
Εύχομαι οι επιλογές σας να αποδώσουν καλύτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 06, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, laiono13, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2018
Τράτζικ!Money Mouth
11 Σεπτεμβρίου, 2018
>
Πιθανόν αυτό που παρατήρησες ήταν κολπικά υγρά με αίμα παλαιότερης περιόδου το οποίο είχε μετατραπεί από κόκκινο σε καφέ.Αυτό ίσως να οφείλεται στο ότι η κοπέλα ξεκίνησε να "παίρνει" αντισυλληπτικά χαπάκια...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2